Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 01:31:46 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Server  (Přečteno 6586 krát)
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
kdy: Červenec 21, 2017, 08:27:50 pm

Je to asi problém celého serveru ... ekonomika ...
Potřebovalo by se s tím něco udělat .. změnit ten systém pokladů,, popřípadě vykoupit všechny překupníky ...

Poklady :
Udělat to na bosse. Né truhla, ale bosse na určitém levelu.
Příklad : Máš bosse lvl 15 .. dal bych omezení 13-17 lvl. Pokud by zabil bosse bojovník 16 lvl. Dostane poklad který bude v Bossovi. Když bude větší lvl než rozmezí, nedostane poklad .. Prostě to udělat jako Na ostrově králů ... A na ostrov bych nedával žádná Omezení ... Tam je to prostě Elitní oblast s Elitními bossy, takže si myslím, že tam omezení snad ani nepatří.
Zmizel by ten problém kolečkování, který sebou přinásí i malou hodnotu toho pokladu.  Podle mě je to asi to nejlepší řešení, co může být nyní. zabiješ bosse na své úrovni ---> dostaneš odměnu. Vyřešilo by to problém se zlaťáky, který panuje mezi začínajícími postavami.
+ Zase by třeba někoho bavilo expit .. Takhle expíš řekněme temný hrad ... Dojdeš k nějaké truhle a najdeš tam 52zl ... V tu chvilku bys měl chuť zničit ten hrad do základů jelikož výbava, lektvary, hůlky ( pro bojovníka ) něco stojí a 52 zl to tedy není.


Překupníci:

Problém je, že hráči téměř necraftí ( až na pár vyjímek ) .. nemají vidinu toho výdělku, co by z toho mohl být ..
Chtělo by to vykoupit všechno .. uplně všechen materiál od překupníků, ať si dokáží nováčci vydělat třeba sběrem jitrocele těžbou hlušiny nebo železa ...




Cílem je, aby se mezi lidi dostali peníze ... Aby každý neškudlil jen na lvly, ale měl i na výbavu .. Já tam ted dělám prakticky zadarmo výbavu, což neni správný, ale nechci je drhnout z kůže o zlatý, který nasbíraly na level.


Klidně se ptejte, klidně komentujte a vyjádřete také svůj názor.


Edit : ve hře mi hráč napsal, že 14 dní čeká na potvrzení své registrace na Foru .. Tak jestli je tu někdo, kdo to může pošetřit, tak bych byl rád a ten hráč také.
Poslední změna: Červenec 21, 2017, 08:38:04 pm od PaulVanDyke Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Červenec 22, 2017, 01:33:34 am

Ještě bych chtěl ( možná sám ) Vrátit redukce tak jak bejvaly.
Je to ted celkem Facha jet Obouručku jelikož nevytáhneš redukci tak vysoko bez štítu nebo DDčka
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Červenec 22, 2017, 09:04:17 am

Ještě bych chtěl ( možná sám ) Vrátit redukce tak jak bejvaly.
Je to ted celkem Facha jet Obouručku jelikož nevytáhneš redukci tak vysoko bez štítu nebo DDčka
jen s brnenim jde ted redukce vytahnout na 11/+6, tj. bude fungovat i na +5 zbrane hracu
do jinych veci si muses dat i redukce na secne/tupe/bodne tj. dalsich +10 navic
takze uplne odstinis 21 zivotu raneni... to je malo?
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Červenec 22, 2017, 02:43:19 pm

já vím že bude fungovat i na 5+ zbraně, ale je mi to houby platný když přijde ork a vrazí mi tam za 30 +/-

podle mě bylo lepší se starou zbrojí a štíty

se Štítem
20 štít
( Nevím ted přesně kolik ) x Zbroj bodné/sečné/tupé
10 Amulet bodné/sečné/tupé

Bez štítu
20 Zbroj
10 Amulet bodné/sečné/tupé

Ty procenta z prstenů a tak snad ani nemá cenu počítat, nevšiml jsem si nějakého markantního rozdílu s nima, nebo bez.
Jde o to, že když máš obouruč, tak nemáš vysoké AC většinou, takže se do tebe trefí celkem často.
Nehledě na to, že orci mají 2 typy zranění (jen příklad protože ted na nich expím ), jelikož se tam spawnují dva druhy, jeden s řemdihem ( bodné ) a druhý se sekerou ( sečné )

Zaznamenáno
Mohykan
Nováček

Příspěvků: 2


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Červenec 22, 2017, 03:26:38 pm

Dobrý den přeji,

Musím souhlasit se stavem ekonomiky. Hraji zde necelého půl měsíce, a nebýt rad Starších hráčů a její pomoci, vůbec bych nebyl schopný jakkoliv se zapojit do hry a nemluvě o vydělání nějaké zlatky jak na level a výbavu.Pokoušel jsem se vydělat si peníze na sběru věci a následném prodeji, ale bylo by to pro mě celkem neúnosné, když jsem se díval na ceny lepších věcí. Třeba jednou po lítém boji jsem se probojoval k pokladnici, při kterém jsem použil hůlky a lektvary, a následném otevření viděl 115 zlatých, měl jsem chuť do něčeho kopnout. Mechanice hry zatím ještě tápu, nepročel jsem si ještě celé forum, ale bylo by dobré tu mít nějakou možnost dobrého výdělku.
Zaznamenáno
Sonofdark
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 131


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Srpen 02, 2017, 08:21:08 am

Zdravim
Len taka mala reakcia na to co tu pisete. Ak chcete aby sa dialo nieco na ostrove a hybala sa ekonomika tak musite viac pisat na forum co ste zazili, spravili alebo robili. Lebo verte ze aj DM su len ludia a nemaju cas tu byt kazdy den a preto je dobre ked pisete na forko aby vedeli co sa deje kde co mozu primerane upravit ci zmenit alebo vam spravit nejaky Q tak aby spolu s vami mohli pohnut vyvoj veci na ostrove.
Dakujem za pochopenie Úsměv
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Srpen 02, 2017, 11:47:16 am

Napíšu to sem aby si lidi přečetli i to, co napsal sonofdark

Chtěl bych se zeptat, jaktože mám na šestnáctém levelu za orka 109 XP i s bonusem od DM za Q ?
kdyžtak sem napsat, co ovlivňuje ty získávané XP.
Jinak postihy k XP nemám za přesvědčení a tak
Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Srpen 10, 2017, 09:27:34 am

Dobrý den přeji,

Musím souhlasit se stavem ekonomiky. Hraji zde necelého půl měsíce, a nebýt rad Starších hráčů a její pomoci, vůbec bych nebyl schopný jakkoliv se zapojit do hry a nemluvě o vydělání nějaké zlatky jak na level a výbavu.Pokoušel jsem se vydělat si peníze na sběru věci a následném prodeji, ale bylo by to pro mě celkem neúnosné, když jsem se díval na ceny lepších věcí. Třeba jednou po lítém boji jsem se probojoval k pokladnici, při kterém jsem použil hůlky a lektvary, a následném otevření viděl 115 zlatých, měl jsem chuť do něčeho kopnout. Mechanice hry zatím ještě tápu, nepročel jsem si ještě celé forum, ale bylo by dobré tu mít nějakou možnost dobrého výdělku.
         
       
Zdravím , problémy s vyděláním peněz jsou tu stále stejné o minimální ceně za výkup jsem už psal . Minimální cena za výkup by skutečně pomohla.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Srpen 11, 2017, 12:41:13 am

Zdravím , problémy s vyděláním peněz jsou tu stále stejné o minimální ceně za výkup jsem už psal . Minimální cena za výkup by skutečně pomohla.

Minimalni cena by sice pomohla ,ale celkově nic neřeší kor když je na servru par hráčů , dokud budou hráči nuceni platit urovně svých postav pujdou jejich veškeré finance na to a nelze čekat, že investujou do baráku, craftu , výbavy baráku atd.  když prrvotní motivace hráče je mít postavu která něco vydrží a neumře po pokousání jezevcem  Smích
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Srpen 18, 2017, 05:21:56 am

Chtěl bych se ještě zeptat, zda se dá snížit, nebo úplně zrušit postih k XP za partu,
možná by to podpořilo hraní a expení v partě .. takhle když expíme v partě máme o 20-25 xp méně ( +/- ) což je celkem otrava. hráčům se pak vyplatí, aby chodili víc samotní, než v partě.
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Srpen 20, 2017, 01:13:20 pm

Dotaz .. Jak můžu mít na 13 s Mnichem člověkem dobrým ( takže za přesvědčení tam postihy nejsou ) za mrazáka 54 Xp ? to tma mám chodit na 10 abych měl 100 nebo alespon přibližně ?
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Srpen 22, 2017, 08:00:09 pm

Pro ty, kteří se třeba chtějí připojit a nenajdou server v historii ani v oblíbených, kvuli včerejšímu výpadku. stačí se připojit přes přímé připojení na kandelabrie.hopto.org:5121
Také mi to nešlo a myslel jsem že je server off nějakou dobu, pak jsem se připojil přes přímé připojení a od té doby se server ukazuje normálně.
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Srpen 23, 2017, 12:13:43 pm

Pro ty, kteří se třeba chtějí připojit a nenajdou server v historii ani v oblíbených, kvuli včerejšímu výpadku. stačí se připojit přes přímé připojení na kandelabrie.hopto.org:5121
Také mi to nešlo a myslel jsem že je server off nějakou dobu, pak jsem se připojil přes přímé připojení a od té doby se server ukazuje normálně.
Je to tak. Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS