Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 07:48:03 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
Autor Téma: Změny v Elfí vsi  (Přečteno 15227 krát)
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #30 kdy: Říjen 19, 2016, 01:11:54 pm

No zkusit zabíjet to můžeš ale pak počítej s tím že se to obrátí proti církvi dannan .. Ani nevím kde si vzal že máš zabijet na potkání dřevorubce nebo lovce .. jak žu tu někdo psal, Dannan potrestí ty, kteří loví tím, že dostanou lykantropii která se léčí docela těžce ...
+ Nevím prčo sem cpeš jiné servery .. tohle je K2 ne EQ ani Thalie ... A na K1 si ani nehrál takže se o ní nezminuj Smích
To jsem hodně zvědavej co odpovíš a mám takovou předpověd ...
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #31 kdy: Říjen 19, 2016, 01:33:59 pm

//Teď jako nevím co si mám o tom myslet ..
Buď držet rovnováhu v přírodě
Nebo zabíjet každého lovce a dřevorubce na potkání si vyberte  Smích Škleb
.... na Thalii druidé můžou zabíjet zvěř , protože udržují rovnováhu v přírodě . K2 a K1 výborné servery , tady druidé zabijou každého lovce a dřevorubce na potkání . Takže hoši připravte si meče Smích
No hošani je vidět, že tu osvětu Elfí berete za ten "správnej konec"  Škleb to bude ráj všech hráčú, Thalie a podobné moduly jsou jiste modul ktrery stojí na stejnych zakladech jako K2 jak autora modulu tak jeho zaměru vy jste nam ale hlavičky .... nemusel ten přispěvek byt ani tak dlouhy stačilo napsat : "buď budem moct lovit nebo budem vsechny zabijet"

Poslední změna: Říjen 19, 2016, 01:50:49 pm od Isidur Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #32 kdy: Říjen 19, 2016, 01:52:54 pm

Na K1 [novější] jsem hrál jako  Hněv
Každopádně , už to nijak hrotit nebudu . Ta citace : Tak si vytáhněte meče byla jen tak pro srandu . 
Poslední změna: Říjen 19, 2016, 02:16:27 pm od Firean Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #33 kdy: Říjen 19, 2016, 01:59:37 pm

jak žu tu někdo psal, Dannan potrestí ty, kteří loví tím, že dostanou lykantropii která se léčí docela těžce ...
To jsem hodně zvědavej co odpovíš a mám takovou předpověd ...
Počkej , počkej . Dannan potrestá ty kteří loví ve Starém Lese v Kandahárském hvozdu . Né všude to bych se musel zbláznit .
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #34 kdy: Říjen 19, 2016, 02:25:21 pm

Ne ... Dannan trestá formou lykantropie a potrestá lovce kteří loví zvěř .... trestat lovce přímo ve starém lese budou druidi ne Dannan Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS