Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 12:13:28 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
Autor Téma: Změny v Elfí vsi  (Přečteno 15223 krát)
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
kdy: Říjen 13, 2016, 02:32:47 pm

Ahoj .  Na žádost hráče ve hře tu letmo zrekapituluji činnost v Elfí vsi.
- asi před více jak  týdnem došlo ke konfliktu mezi mnou a jedním hráčem (víz minulé příspěvky)  mýlil jsem se ve dvou věcech:
A -  myslel jsem si , že je to člen rodiny která ovládá K2
B - předpokládal jsem , že je mu min 45 let věku.
           
-  Chtěl jsem se vyhnout dalším problémům a učinil jsem opatření  - víz IC Elfí ves.
-  Chtěl jsem uzavřít vesnici alespoň nakrátko , po diskusi s hráči ve hře mi byli některé mé omyli vysvětleny.
-  Vesnice byla uzavřena jen na krátko asi 2 - 3 hodiny a pak byla otevřena nonstop až do současné doby.
               
- Před asi 4 dny mne oslovila ve hře postava Crustyho (Tarney Kirk) - chtěl dům ! Chtěl dům za 1 zl a nájem 1zl  IC  týdně . Vysvětlil jsem mu , že ve vesnici měl malý dům a proto jsem ochoten mu malý dům nechat se slevou a když zaplatí kupní cenu tak dostane nájem dočasně 1zl.    On ale chtěl střední dům - a přišla druidka Vany - a stale se odvolával na bratra.   Nějak se domlouvali na nějaké vyšší částce.  - Dal jsem tedy dům opravit za peníze Elfího spolku.                   
               
-- Následující den přišel Nadar DO VSI a vidí na návsi střední dům Tarneie Kirka Kupní cena - 1zl a nájem 1zl.  Nechápal jsem.  "Jak to mohla Vany udělat , neměla na to ani oprávnění a vše jsme dosud dělali spolu. "  Mrknul jsem tedy jak to mohla dokázat a zjistil jsem , že Vany je členka rady starších - tudíž osud Elfí vsi je v jejich rukou.
 Nikdo se mnou nemluvil , nikdo mi nic nenapsal.  Někdo jí musel tímto ukolem pověřit .
 - Tři dny jsem marně sháněl DM , dokonce jsem to napsal i na forum že chci s DM mluvit , ale nepodařilo se .       
                   
- Závěrem - Elfí ves vydělávala před týdnem asi 4000zl ic týdně , ooc denně , Dnes ztěží vydělá 600zl a to díky vyšší obchodní aktivitě , protože já prodávám své věci aby má karavana mohla vyrazit hledat nové utočiště .  Žádost jsem psal už vedení , Neusovi a pod.  Bohužel bez odpovědi.                     
 S hráčem druidky Vany si rozumým a jsem přesvědčen , že je to rozumný člověk .   Elfí ves bude v dobrých rukou , ale on se to asi musí nejdříve naučit , že i když vypadá že vesnice ekonomicky roste tak to není reálná pravda , protože správce nebere v potaz uplně všechny náklady , musíš vydělávat u správce alespoň 1000 zl , vícenáklady ti to sundají tak na 500 a možná i víc. Tak to je má poslední rada .   Doufám že najdu utočiště - to záleží jako vše na DM.
                                     
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Říjen 13, 2016, 03:14:33 pm

"-- Následující den přišel Nadar DO VSI a vidí na návsi střední dům Tarneie Kirka Kupní cena - 1zl a nájem 1zl.  Nechápal jsem.  "Jak to mohla Vany udělat , neměla na to ani oprávnění a vše jsme dosud dělali spolu. "  Mrknul jsem tedy jak to mohla dokázat a zjistil jsem , že Vany je členka rady starších - tudíž osud Elfí vsi je v jejich rukou.
Nikdo se mnou nemluvil , nikdo mi nic nenapsal. Někdo jí musel tímto ukolem pověřit ."

Tobě nikdo nic psát nemusel.. Navíc pokud vím, má to už delší dobu, ještě v době, kdy si se na server napojil jednou za rok +/- jak si psal kvuli hudbě Úsměv

K tomu domu, Já mu nechal jednou dům za 1 zl a nájem snad 200 ten snižovat na 1 nebudu .. nějakej čas se o to staral ale pak sen a to vykašlal takže tohle bude možná stejnej případ.
Nové útočiště ? ajajaj někdo se bude stěhovat ... Jestli chceš v horské domečky máme :-) To nezáleží jen na DM :-)
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Říjen 13, 2016, 03:26:28 pm

Pokud má Vany tyto pravomoci delší dobu, tak je to pro Jachyma zřejmě novinka. Pokud je Nadar stále ve vedení (nikdo ho nesesadil), tak je to v pořádku. Dům za 1zl pořizovací cena a 1zl nájem to asi v pořádku není. Byl bych rád tedy,
aby se Vany domluvila s Nadarem, co a jak. Jsem si jistý, že domluva je možná. Co se týče toho, že se někdo v něčem mýlil, tak já se občas mýlím taky... Úsměv
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Říjen 13, 2016, 04:12:05 pm

//Pardon . Bratr se připojil na můj účet a měnil to . Dlouho jsem tu nebyl , mám nějaké jednání ve škole .
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Říjen 13, 2016, 04:16:01 pm

//Elfí ves , se znova vzpamatovává nebudu tvořit války a dohady , proti Paulovi to co se tady řešilo mě mrzí a omlouvám se jiným hráčům
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Říjen 13, 2016, 05:29:28 pm

//Pardon . Bratr se připojil na můj účet a měnil to .
Zabezpeč si acc tak aby se to nemohlo opakovat ,vedení města je zodpovědnost i vúči ostatním hráčům a pokud chceš aby prosperovalo nebudou domy za takhle směšny částky pak si toho hráč ani neváží a o nic mu nejde i když si třeba myslíš, že mu pomahaš děláš defakto pravej opak ničemu ho nenaučíš když to bude zadarmo a to platí všeobecně....
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Říjen 13, 2016, 07:16:10 pm

//Dům jsem mu odebral .
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Říjen 15, 2016, 12:09:49 pm

//Mám dotaz : Jak je možné že zmizela vytrína ze sny ? .
Další dotaz : Neusi mám problém nikdo z Elfího spolku ani Dannan se nemůže dostat do věznice , jak je to možné ?
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Říjen 15, 2016, 12:57:13 pm

Třeba jí někdo ze spolku stopil někam ..
A třeba nikdo nemá klíčky ( třeba si někdo hrál s právama ve spolku . )
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Říjen 15, 2016, 01:05:42 pm

Hrát si ve spolku může jen Veledruidka .
Navíc kam by tu vytrínu někdo dával ? ... Ah už vím nebylo to společný s tím zavřením vsi ?
Tak prosím DMko aby to tam zase dalo , jelikož nevidím problém ,aby to tam nebylo .
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Říjen 15, 2016, 02:19:23 pm

Ve spolku kterej ovládá vesnici neni jen ona
A na tohle se musíš zeptat jáchyma, ale předpokládám že jo .. ( tu vitrínu tam dalo DM a ještě se sama doplnovala takže bych ho možná zpráskal Smích
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Říjen 15, 2016, 03:42:49 pm

Hrát si ve spolku může jen Veledruidka .
Kecáš chtěl jsi napsat že Ty  Škleb Už jsi si zabezpečil acc ?
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Říjen 15, 2016, 04:00:50 pm

JJ zabezpečil  Úsměv , né opravdu já nemůžu měnit práva Úsměv
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Říjen 15, 2016, 04:42:05 pm

Církev Dannan , přísně zakazuje lovení zvěře a kácení stromů ve Starém lese u Kandahárského hvozdu . Kdo bude tohle pravidlo porušovat bude potrestán . *podpis Druidka Vany a Veledruidka Nani*
To nemaš nic lepšího na hru jak buzerovat craftery ? Pořad stejné klišé nic noveho pod sluncem ... Víš jakej je rozdil mezi povozem přejetym jeztevcem a druidem ?
Zkušený hraničář najde pred prejetym jezevcem brzdnou stopu  Smích                                                                 
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Říjen 16, 2016, 11:19:03 am

Církev Dannan , přísně zakazuje lovení zvěře a kácení stromů ve Starém lese u Kandahárského hvozdu . Kdo bude tohle pravidlo porušovat bude potrestán . *podpis Druidka Vany a Veledruidka Nani*
To nemaš nic lepšího na hru jak buzerovat craftery ? Pořad stejné klišé nic noveho pod sluncem ... Víš jakej je rozdil mezi povozem přejetym jeztevcem a druidem ?
Zkušený hraničář najde pred prejetym jezevcem brzdnou stopu  Smích                                                                 

Dost nemístný komentář. Nemáš nic lepšího na hru než buzerovat hráče, kteří hrají Isidure?
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS