Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 25, 2024, 10:07:49 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Vztahy mezi církvemi .  (Přečteno 4216 krát)
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
kdy: Duben 04, 2016, 04:24:12 pm

//jelikož a protože jsem si to četl později jestli může být Dannan aspoň tolerována s církví JEHO . No podle mne asi ne protože Dannan je neutrální bohyně . Takže (př) když třeba bude já nevím válka mezi církvemi tak se Dannan do ni nezapojí jelikož je neutrální a ta není ani s dobrem ani zlem . Jestli jsem to dobře pochopil  Škleb  Smích
//nebo třeba jo já nevím to se můžeme dohodnout  Mrknutí
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Duben 04, 2016, 05:18:04 pm

Citace : Dannan však i nadále jako moudrá matka na vše dohlíží, tak aby to co bylo stvořeno, zůstalo v náležité rovnováze i zachováno.

To znamena ,ze se muze priklonit ja jednu ci na druhou stranu ,a nevidim v tom rozpor proc by nemohla toletovat cirkev JEHO a obracene.
Poslední změna: Duben 04, 2016, 05:23:49 pm od Isidur Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Duben 04, 2016, 05:26:40 pm

//Neutrální bohyně tolerována naší církví Jeho být může, nechováme k ní nepřátelství. I my si uvědomujeme, že žijeme v přírodě a spolupracujeme s přírodou. Případné rozpory řešíme se vzájemným respektem. Pokud si někdo v církvi Jeho myslí, že existuje jen náš bůh ON a proti všem ostatním církvím do stupně neutrality (dle přesvědčení) je třeba vést ,,džihád,, , tak je to fanatik a mezi nás nepatří. Navíc je docela možné, že ON jakožto Věčný oheň má k Dannan mnohem blíže, než by se na první pohled mohlo zdát. Nepůsobí snad v přírodě také jeho slabý odlesk Pozemský oheň?
Nicméně spolupráce se týká především mezi bytostmi, které jsou v církvích. A tyto bytosti spolu již spolupracují, pokud si toho ještě nikdo nevšiml. Všechny moje postavy, které vyznávají Jeho, spolupracují a jednají se členy církve Dannan, jako rovný s rovným. Takže nevím proč mám v knize spolku jako postoj k Dannan uvedeno Neurčeno. Postoj k Moradinovým kladivům Neurčeno. To vypadá teda podle mě dost blbě, že nedokážeme naše postoje definovat, když spolu více či méně spolupracujeme. Nebojují snad naše církve společně proti tomu co ohrožuje život v Elfí a Horské vsi? Proti nemrtvým, démonům, vlkodlakům (kvesty) apod.? Nesvedla na minulém kvestu dohromady bohyne Dannan (tím že vyslala své věrné proti nemrtvým, démonům a na pomoc Horské vsi) dohromady dobrodruhy z různých spolků a církví, aby bojovali společně? Má postava Mistr Mikael byl u toho, jako příslušník církve Dannan.
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Duben 04, 2016, 05:32:35 pm

Dobře tak to udělám .. překecali jste mne Smích
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Duben 04, 2016, 05:46:05 pm

Dobře tak to udělám .. překecali jste mne Smích
Neutralita by mela zarucovat toleranci vsem  Mrknutí
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Duben 04, 2016, 06:29:13 pm

Však jasně Smích
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Duben 04, 2016, 07:01:07 pm

A rozdil mezi Dannan a Jeho je na to nezapominejte , Dannan ma moznost volby , kdezto JEHO je zakonny dobro a nikdy nebude spolupracovat se zlem.
Davejte bacha at se v tom nezamotate , jsou to jen postoje bohu.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS