Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 25, 2024, 10:18:17 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: prenistalovanie win  (Přečteno 5367 krát)
Sonofdark
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 131


Zobrazit profil
kdy: Leden 31, 2015, 02:43:15 pm

Zdravim.
mam taky dotaz . prenistaloval som sin Windows a NWN som nepreinstalovaval ale samatona hra mi uz nevie rozpoznat ze mam mam naistalovani patch. nepoznate nejaky trik aby mi zas hra zistila ze mam aj patch?
Zaznamenáno
Sonofdark
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 131


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Únor 01, 2015, 12:07:49 am

takze  som to skusil prenistalovat a ma mrovnyky problem i ked som opachtoval tak mi na uvodnom okno ukaze verze 1,00 a nejdi vobec spustit
 PJ klient
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Únor 01, 2015, 09:00:40 am

takze  som to skusil prenistalovat a ma mrovnyky problem i ked som opachtoval tak mi na uvodnom okno ukaze verze 1,00 a nejdi vobec spustit
 PJ klient

Nejlepší by byla přeinstalace NwN, jenže když nemáš originál, tak ti to hodí jiné CD key. Ten si můžeš "vyměnit" v registraci.
Problém bude asi v tom, že ve Win. jsou registry, které měli odkaz na NwN. Přeinstalací Win si je vymazal. Mně to házelo dlouho taky 1.0 verzi, ale spustit to šlo.
Zkus spustit NwN souborem nwmain.exe přímo, ne přes loader a případné hlášky odklikat. Další možností je stáhnout z gamecopyworld.com "náhradu"
za spustitelný soubor exe. Do vyhledávače gamecopyworld.com si napiš NWN a dej search ... hledání. Mělo by ti najít nabídky stažení exe souborů NwN. Zkus to Úsměv
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Únor 01, 2015, 09:40:31 am

Ahoj kluci - jeden kamoš by chtěl tady hrát ale má Win7 a nainstalovaný NWN a neumí to NWN spustit pod Win 7 (hází mu to nějaké hlášky) Prosím zkušené nemohli by jste  tady napsat srozumitelně jak a co přepne aby mu to jelo. Prosím a děkuji.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Únor 01, 2015, 10:43:01 am

Ahoj, nech to skúsi spustiť cez launcher. To jest cez to launcher okno kde je spustist hru, options atd., myslím, že to je nwmain.exe.
Zaznamenáno
Sonofdark
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 131


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Únor 01, 2015, 11:13:42 am

Nejlepší by byla přeinstalace NwN, jenže když nemáš originál, tak ti to hodí jiné CD key. Ten si můžeš "vyměnit" v registraci.
Problém bude asi v tom, že ve Win. jsou registry, které měli odkaz na NwN. Přeinstalací Win si je vymazal. Mně to házelo dlouho taky 1.0 verzi, ale spustit to šlo.
Zkus spustit NwN souborem nwmain.exe přímo, ne přes loader a případné hlášky odklikat. Další možností je stáhnout z gamecopyworld.com "náhradu"
za spustitelný soubor exe. Do vyhledávače gamecopyworld.com si napiš NWN a dej search ... hledání. Mělo by ti najít nabídky stažení exe souborů NwN. Zkus to Úsměv

no orbi mam originalku som to vcera preinstaloval. takze zmena dnes mi uz ukazuje je mam patch1.69 ale stale mi nejde spustit DM klient.
nejake napady??
Poslední změna: Únor 01, 2015, 11:19:34 am od Sonofdark Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Únor 01, 2015, 02:00:59 pm

Chlapci zadnej crack z gamecopyworld  v tom nehledejte vse je v nastaveni souboru nwn.exe pro clienta a nwmain.exe pro hru .

Vlastnosti souboru - zalozka kompatibilita - spustit v rezimu kompatibility pro "Win Xp SP3" potvrdit volbu.

A jeste pridat vyjimku do firewallu
Zaznamenáno
Sonofdark
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 131


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Únor 01, 2015, 02:31:57 pm

no ja mam win7 spustim dm klinet zmiznemi to a nic
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Únor 01, 2015, 03:05:32 pm

Vyskousim na jinym PC s W7 a dam ti vedet ale tohle nastaveni fungovalo vzdycky

Tak jeste detail asi dulezitej zaskrtnout spoustet jako spravce  Škleb a klient maka
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Únor 01, 2015, 03:15:58 pm

Vyskousim na jinym PC s W7 a dam ti vedet ale tohle nastaveni fungovalo vzdycky

Tak jeste detail asi dulezitej zaskrtnout spoustet jako spravce  Škleb a klient maka

I kdyz cituji sam sebe  Škleb i ve W7 to bezi a to je ze zalohy tudiz bez istalace NWN nastaveni si hra bere z ini souború adresare hry.
Zaznamenáno
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Únor 01, 2015, 03:18:25 pm

Ja mám nwn na dvoch Win 7 PC a na jednom mi ide a na druhom nie. Smích
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Únor 01, 2015, 03:20:03 pm

Jeste jsem nasel tohle http://forum.bioware.com/topic/129767-installing-nwn1-for-win7vista-including-patch-links-for-all-os/

Je v tom popsane vsechno jak to zprovoznit
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS