Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 09:41:39 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
Autor Téma: Drobné věci  (Přečteno 30267 krát)
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #30 kdy: Září 25, 2017, 08:08:09 am

No otázkou je, proč si je vůbec vyhazoval. Vyhazuješ postavu, která si toho na kandošce uhrála víc, jak všechny tvoje postavy dohromady.
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #31 kdy: Září 25, 2017, 12:42:41 pm

Přijd si zahrát.  Mrknutí
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #32 kdy: Září 25, 2017, 02:40:23 pm

Jak bych to řekl .. Církev Dannan měla kolem 20 členů. Většina z nich měla velké hodnosti a ti hráči byli aktivní , teď ale nejsou a neviděl jsem jejich nicky nebo jména postav se připojovat.
Jen abych to ujasnil , když už aktivita na K2 není , nebo spíše není tak velká jak bývala kolem cca. 20-25 hráčů tak jsem postavy , které dlouho nelogli propustil , nechal jsem jen pár členů kteří se objevili.
Další věc je ta , že někteří hráči měli přístup na konto , nechci zrovna ukazovat na rama , to ne. Ale prostě někdo vybíral peníze na svůj účet , ty peníze měli být vloženy na ochranu vsi , nebo na věže a výcvik stráží , ale zmizeli.
A další věc , není problém staré hráče do církve dát zpět Úsměv , peníze jsou zpět doložené v tom počtu v jakém byly. 
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #33 kdy: Září 25, 2017, 05:09:52 pm

Rovněž bych rád poprosil o výkup příběhových knih v Horské a Elfí vsi a popř. vitrín se zbožím (alespoň něco z toho), aby hráči měli na chleba. Děkuji.
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #34 kdy: Září 25, 2017, 05:13:13 pm

Jak bych to řekl .. Církev Dannan měla kolem 20 členů. Většina z nich měla velké hodnosti a ti hráči byli aktivní , teď ale nejsou a neviděl jsem jejich nicky nebo jména postav se připojovat.
Jen abych to ujasnil , když už aktivita na K2 není , nebo spíše není tak velká jak bývala kolem cca. 20-25 hráčů tak jsem postavy , které dlouho nelogli propustil , nechal jsem jen pár členů kteří se objevili.
Další věc je ta , že někteří hráči měli přístup na konto , nechci zrovna ukazovat na rama , to ne. Ale prostě někdo vybíral peníze na svůj účet , ty peníze měli být vloženy na ochranu vsi , nebo na věže a výcvik stráží , ale zmizeli.
A další věc , není problém staré hráče do církve dát zpět Úsměv , peníze jsou zpět doložené v tom počtu v jakém byly. 

Chápu. Nicméně nikdy sem nebyl tak vysoko, abych měl přístup k účtu. Myslím, že jsem za odměnu (za věrné služby Dannan, která byla přítomna) dostal jako snad jedinný hraničář hodnost Ochránce hvozdu.
O to větší překvapení bylo, když sem se vrátil po půl roce, že se mi kniha církve rozpadla v ruce.
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #35 kdy: Září 25, 2017, 11:10:41 pm

Prostě je to blbost vyhazovat někoho, o kom ani nemáš ponětí, kdo to je, co pro církev udělal atd atd. a počet členů bych ani neřešil .. hodnost uprav aby neměla přístup když se bojíš o peníze a to je vše ... pokud neplatíte žold v církvi neni snad žádný problém.
Jinak knihy vykoupeny Úsměv
Zaznamenáno
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #36 kdy: Září 26, 2017, 02:11:45 pm

Na cirkvi Moradina se domluvime ve hre.Budu narazove,tak se nejak odchytime. Mam ve hre i nejake odlozene druidy,prijeti k Dannan by se siklo.
Zaznamenáno

Sid
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #37 kdy: Září 27, 2017, 02:36:02 pm

Menší dotaz na DM ( Nejspíš skywalker nwm. ) Proč je v horské "útočiště pro dobře smýšlející dobrodruhy" kde je postel a ponky ? Neni to všechno v hlavním sále ?
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #38 kdy: Září 30, 2017, 04:30:42 pm

Chtěl bych se klukům omluvit za odpojení při expení na orcích, snad jste neumřeli. Padl mi net bohužel
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #39 kdy: Říjen 01, 2017, 05:14:55 pm

Chtěl bych se klukům omluvit za odpojení při expení na orcích, snad jste neumřeli. Padl mi net bohužel
V pohodě. Mrknutí
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #40 kdy: Říjen 02, 2017, 03:56:10 am

Prostě je to blbost vyhazovat někoho, o kom ani nemáš ponětí, kdo to je, co pro církev udělal atd atd. a počet členů bych ani neřešil .. hodnost uprav aby neměla přístup když se bojíš o peníze a to je vše ... pokud neplatíte žold v církvi neni snad žádný problém.
Jinak knihy vykoupeny Úsměv
Ej dík. Mrknutí
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #41 kdy: Říjen 02, 2017, 03:58:32 am

Klidně tě vemu zpět.
Tak se někdy logni až uvidíš ve hře Wotana IV. Je to druid a potřebuje do církve Dannan. Pak přelognu za hraničáře Mikaela.
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #42 kdy: Říjen 02, 2017, 04:00:01 am

Zkusim se zeptat jinak, kolik hracu ma postavy v nejake cirkvi,ktere mohou do cirkve prijimat dalsi cleny?
Hele myslel sem, že církev Dannan pořád funguje. Jaké bylo moje překvapení, když sem si přečetl knihu spolku a ta se rozpadla. Byl jsem asi 3tí nejvyšší hodnost v církvi za zásluhy o rozvoj Hvozdu,
žádný jiný čistý hraničář toho nedosáhl. No děkuji pěkně.
Další moje postava je v JEHO církvi. Radši sem ani nezkoušel.
Co si budeme povídat, server v úpadku již několik let, o který jeho tvůrce ztratil zájem. Hráči o něj ztratili zájem díky neustálému vylepšování pomocí nesmyslů, WIPŮ a zlomyslným lidem typu Šedostínka.
Varoval sem vás několikrát. Půlka se tomu smála. Došlo zcela a plně na moje slova. Kde je ta půlka teď? Zůstávají nebo se vracejí jen opravdoví srdcaři.
Nějaká má trpasličí postava by jistě uvítala sloužit Moradinovi. Pokud nedopadne hraničářovi Dannan, tak třeba Mikael. Díky.



S tou církví si někdo hrál .. pokud si měl postavu na takové hodnosti, mohl to udělat je někdo nad tebou ( pokud se nepletu. ). počítám že Firean, bo tam nikdo jinej z druidů moc nechodil. Jinak církev Dannan stále existuje a má 7 členů.
A pokud jde o přizvání do církve tak k Moradinovi ( Dobro ) nebo Auril ( Zlo ) vás třeba vezmu. neni takovej problém.
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #43 kdy: Říjen 02, 2017, 04:55:26 am

OK dneska mám čas vezmu tě odpoledne. Úsměv
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #44 kdy: Říjen 02, 2017, 06:42:52 pm

OK dneska mám čas vezmu tě odpoledne. Úsměv
Budu mít čas ve středu odpoledne a čtvrtek, napiš přesný čas a já se lognu.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS