Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 11:33:40 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
Autor Téma: Drobné věci  (Přečteno 30269 krát)
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Září 01, 2017, 12:41:52 pm

Bude dnes nebo zítra nebo pozítří nějaké dobrodružství? Najde se nějaký DM, který by popřípadě chtěl rozjet i nějakou kampaň (příběh)?
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Září 01, 2017, 02:58:22 pm

OK doplním hned jak bude čas
díík
něco doplněno dnes a další doplním v příštích dnech
Dnes jsem si máknul a udělal všechny úkoly, co ve vitríně byly.  Valím oči! Super!
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Září 02, 2017, 07:22:34 pm

Bude dnes nebo zítra nebo pozítří nějaké dobrodružství? Najde se nějaký DM, který by popřípadě chtěl rozjet i nějakou kampaň (příběh)?
Tak o víkendech by neměl být problm kromě pátku se sejít
A ohledně příběhu nevím zda by byl zájem jelikož vím jak to tu dopadá s delšíma příběhama  Úsměv
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Září 17, 2017, 08:48:49 am

Prosím opět o doplnění vitríny s nabídkou práce pro odvážné dobrodruhy v Elfí vsi. Děkuji za podporu. Mrknutí
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Září 17, 2017, 09:01:43 am

Dála mám dotaz, co jako druid na 10 úrovni potřebuji k tomu, abych mohl provádět obřady? Pokud se jedná o svatý symbol, tak budu potřebovat něčí asistenci, protože vetešník to neprodává a rovněž ve vitrínách
sem jej nenalezl. Děkuji.
Zaznamenáno
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Září 17, 2017, 10:07:10 am

Symbol ti nepomůže ale 15 lvl druida by mohlo pomoct :-)
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Září 17, 2017, 10:55:04 am

Symbol ti nepomůže ale 15 lvl druida by mohlo pomoct :-)
Díík.
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Září 18, 2017, 09:44:16 pm

Dála mám dotaz, co jako druid na 10 úrovni potřebuji k tomu, abych mohl provádět obřady? Pokud se jedná o svatý symbol, tak budu potřebovat něčí asistenci, protože vetešník to neprodává a rovněž ve vitrínách
sem jej nenalezl. Děkuji.
K obřadu potřebuješ 15 lvl klerika nebo druida ,povolení od spolku či  církve k vedení obřadu tj. "hodnost" v komunitě bez toho se s tebou oltář bavit o obřadu nebude, ale min je těch 15 lvl to je podmínka.
Symboly zvyšují přízeň božstva, ale nejsou nutností k vedení obřadu, a jsou v prodeji v horské pokud se nemilým ...
Poslední změna: Září 18, 2017, 09:51:04 pm od Isidur Zaznamenáno
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Září 19, 2017, 01:07:15 pm

Kdo mi pomuze prijmout postavu do nejake cirkve.Neni moc protii srsti,kdyz Elf by uctival Moradina?Pro Ithil si nevybavuju moc oltaru...
Zaznamenáno

Sid
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Září 22, 2017, 12:51:42 pm

Zkusim se zeptat jinak, kolik hracu ma postavy v nejake cirkvi,ktere mohou do cirkve prijimat dalsi cleny?
Zaznamenáno

Sid
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Září 22, 2017, 06:01:36 pm

Zkusim se zeptat jinak, kolik hracu ma postavy v nejake cirkvi,ktere mohou do cirkve prijimat dalsi cleny?
Hele myslel sem, že církev Dannan pořád funguje. Jaké bylo moje překvapení, když sem si přečetl knihu spolku a ta se rozpadla. Byl jsem asi 3tí nejvyšší hodnost v církvi za zásluhy o rozvoj Hvozdu,
žádný jiný čistý hraničář toho nedosáhl. No děkuji pěkně.
Další moje postava je v JEHO církvi. Radši sem ani nezkoušel.
Co si budeme povídat, server v úpadku již několik let, o který jeho tvůrce ztratil zájem. Hráči o něj ztratili zájem díky neustálému vylepšování pomocí nesmyslů, WIPŮ a zlomyslným lidem typu Šedostínka.
Varoval sem vás několikrát. Půlka se tomu smála. Došlo zcela a plně na moje slova. Kde je ta půlka teď? Zůstávají nebo se vracejí jen opravdoví srdcaři.
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Září 23, 2017, 06:29:16 pm

JEHO církev už není co vím,ale pokud bude pár lídí co budou mít zájem není problém založit, ale Dannan je pořád takže pokud ti zmizela kniha předpokládám, že tě někdo vyhodil at už umyslně nebo omylem, ale to se dá lehce napravit pokud chceš  Mrknutí
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Září 23, 2017, 07:41:34 pm

Oki. Domluvíme se. Mohl bych být v pondělí večer a v úterý nějak ve hře.
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Září 24, 2017, 12:29:45 pm

Zkusim se zeptat jinak, kolik hracu ma postavy v nejake cirkvi,ktere mohou do cirkve prijimat dalsi cleny?
Hele myslel sem, že církev Dannan pořád funguje. Jaké bylo moje překvapení, když sem si přečetl knihu spolku a ta se rozpadla. Byl jsem asi 3tí nejvyšší hodnost v církvi za zásluhy o rozvoj Hvozdu,
žádný jiný čistý hraničář toho nedosáhl. No děkuji pěkně.
Další moje postava je v JEHO církvi. Radši sem ani nezkoušel.
Co si budeme povídat, server v úpadku již několik let, o který jeho tvůrce ztratil zájem. Hráči o něj ztratili zájem díky neustálému vylepšování pomocí nesmyslů, WIPŮ a zlomyslným lidem typu Šedostínka.
Varoval sem vás několikrát. Půlka se tomu smála. Došlo zcela a plně na moje slova. Kde je ta půlka teď? Zůstávají nebo se vracejí jen opravdoví srdcaři.



S tou církví si někdo hrál .. pokud si měl postavu na takové hodnosti, mohl to udělat je někdo nad tebou ( pokud se nepletu. ). počítám že Firean, bo tam nikdo jinej z druidů moc nechodil. Jinak církev Dannan stále existuje a má 7 členů.
A pokud jde o přizvání do církve tak k Moradinovi ( Dobro ) nebo Auril ( Zlo ) vás třeba vezmu. neni takovej problém.
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Září 24, 2017, 01:46:13 pm

Klidně tě vemu zpět.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS