Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 08:30:12 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Výzva  (Přečteno 3588 krát)
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
kdy: Květen 08, 2014, 08:11:06 am

Z důvodu špatné hratelnosti a velmi malé návštěvnosti  - Vyzývám  všechny odpovědné osoby  - uveďte prosím  Kandelábrii 2 do stavu před půl rokem  kdy byla hratelná včetně změněných lokací.  Poté se můžete věnovat  rodinám , hrám či vycházkám do přírody .  Děkuji za pochopení.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Květen 08, 2014, 10:51:42 am

Z důvodu špatné hratelnosti a velmi malé návštěvnosti  - Vyzývám  všechny odpovědné osoby  - uveďte prosím  Kandelábrii 2 do stavu před půl rokem  kdy byla hratelná včetně změněných lokací.  Poté se můžete věnovat  rodinám , hrám či vycházkám do přírody .  Děkuji za pochopení.
jestli si prectes seznam zmen, tak jedina zmena za 1/2 roku je pridani jazyku pro zlocince a carodeje
a za posledni 2 roky byli jen zkraslovaci zmeny jako hezci nabytek, nova Timpanie, CEP 2.3, pridani mag. holi
posledni "velka" zmena byla cca pred 2 lety a to pridani bozske relikvie

jestli se zmenilo i neco nekde jinde, tak to je prace hracu, jestli nekdo z nich je aktivnejsi a zmenil si neco na ukor mene aktivnich...

PS:
a jo, jeste se zrusilo par DM pokladu, ktere nezodpovedne DM-ka rozhazeli po svete a za kazdym bukem byli 3ks (5) pokladu, ktere nebyli nicim strezene
pokladu bylo tolik, ze to zhroutilo system pokladu
i ted je na svete cca 200 pokladu (z toho cca 30ks (5) kvality)
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Květen 15, 2014, 05:47:57 pm

vyzývám Jáchyma, aby převzal funkci DM a názorně uvedl do praxe své dobré nápady Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Květen 15, 2014, 06:47:17 pm

vyzývám Jáchyma, aby převzal funkci DM a názorně uvedl do praxe své dobré nápady Úsměv
                 
Mně to nikdo nesvěří , v práci bych se musel hodit marod a nebo dovolená které mám už málo. Musel bych se to učit , sice jsem si jednou na jednom serveru zkusil dělat dvě hodiny DM na téměř prázdném serveru, ale tuším že to nebude až tak snadné a , proto nekritizuji DMka . Jen mne třeba mrzí že nemohu ani expit postavu tak že jí vytáhnu na sever , kde byli nedávno orcové na pláni tam co běhají koně.  Nyní jsou tam opevnění silní orcové.  Několik lokací se prostě změnilo , nemyslím zkrášlení ale změnu NPC.  Hráč by měl lovit a bojovat s NPC a získávat tak expy (alespon nejaké, 2 či 3) a nějaký peníz nebo něco jako slzy Lonery na Demoně (velmi povedený dlouhotrvající qest). Až nahraje nějaký čas mohl by i na poklad , ale hráč by měl poznat kolik má % a kdy se mu vyplatí jít na ten poklad a hlavně měl by si to system pamatovat i po restartu.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Květen 15, 2014, 07:08:49 pm

Jdi na jih, bratře, jdi na jih Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Leden 29, 2015, 01:29:22 pm

No a je tu druhá výzva , na jih jsem nedorazil , tam je to také pěkná síla , ale chci porád na sever tak vyzívám podruhé DMka či WB nebo dokonce musím říci zaklínadlo : Doktore Solferne vyzívám tě podruhé , vrať lokaci Severní Kandelábrie - vrchovina do původního stavu. DM tam pred 10 měsíci dělali qest a už tam ty hrůzy nechali ,   Mě to takhle po obědě rozčiluje. Takových lokací bude asi víc , ale tahle mně pije krev nejvíce.  (zaklínadlo je z filmu S čerty nejsou žerty , alespon si to myslím.)
 Alternativa se jmenuje K-1 (!!!), stejně už tam  od počátku prodávám zbraně a zbroje v přístavu na tržišti.. Smích   děkuji klukům na K-1 vypadám tam no zajímavě Smích
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS