Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 03:52:50 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Anketa
Otázka: má zůstat Sedostinka na pozici DM
Ano - 14 (50%)
Ne - 14 (50%)
Celkem hlasů: 27

Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
Autor Téma: Žádost o definitvní BAN DM sedostinka  (Přečteno 14910 krát)
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Únor 19, 2014, 12:15:14 pm

Kterou oblast myslíš? Timpánie - Propast? (přesný název si teď nevzpomenu) Tam jsou perma.
Zaznamenáno

PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Únor 19, 2014, 05:04:38 pm

Myslel asi Kouřovou horu .. Rudé doly .. vím že tam taky byly ty pasti .. Smích
Zaznamenáno
Lyc
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 116


Outcast


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Únor 19, 2014, 05:05:48 pm

OFF Topic
Zaznamenáno

"Ti, kteří si hlídají záda, uvidí smrt přicházet." drowské přísloví
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Únor 21, 2014, 07:34:40 pm

Také tu nejsem nijak dlouho , a nečetl jsem to celé . Píše tu ale člověk o kterém si myslím že má nižší morální kvality  - říká si Bishop - Prosím Vás nic co tu píše vůbec neberte na zřetel ,  prosím vůbec mu neodporujte , vůbec se  s ním nebavte . Píšu to tu proto že jsem jej zahlédl , kvůli němu jsem odešel z Thalie, vrátil se tam až on dostal Ban  a nebudu s ním na jednom serveru .  Všimnul jsem si , že zasahnul do debaty a proto Vás varuji !!!
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Bishop
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Únor 21, 2014, 11:11:11 pm

Milý Jachyme, ted jsi přímo gargantuovským způsobem zranil moje city Pláč
Zaznamenáno
PUX5
Nováček

Příspěvků: 17


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Březen 06, 2014, 01:39:17 pm

Již před mnoha týdny jsem na tohle poukazoval, ačkoliv za zcela jiným účelem a jak se ukázalo, tak se ovečky chytli. Ukazuje se, že žel moje slova mají neustále váhu.Tímto oficiálně podporuju Rizzena v jeho příspěvku a vážně apeluji na tebe Bendýsku, aby jsi se probral z nesmyslné idei, kdy tu držíš na postu DM iracionálně jednajícího člověka, kterému jsi vděčný, že držel server, když tu nikdo nebyl. Takhle to nefunguje a nebude nikdy fungovat...Ono když není co zkazit, pak zásluhy přicházejí. Když jsme Kandelábrii s bratrem zvedli z prachu a faktem bylo, že naší přísluhou tu bylo 40 lidí, věřil jsem, že se něco změní. Nestalo se tak, ještě před měsícem či dvěma tu byla účast 3 lidi. Podívej se dnes. Nemohu se ubránit dojmu, že asi něco děláme dobře. Proto tě prosím, zvaž to a zapřemýšlej nad tím, zda opravdu nebude dobré přestat Kandelábrii škodit. Přeci jen, dalo to hodně práce vytvořit tenhle svět, musel by jsi být blázen, kdyby jsi nepřemýšlel o tom, jestli není něco špatně.

Slova bugera mají váhu ..... hmm jistě Smích

Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Březen 06, 2014, 05:59:42 pm

To je dobrý Úsměv člověk si jednou přehodí prachy, a už jsi ho do úst můžou brát i sexuální predátoři Valím oči! Super!

Jinak slova, která tady nemají žádnou váhu, jsou ty tvoje PUXi. Ty tu ani nehraješ a nemůžeš znát situaci. Prosím zdrž se komentování něčeho o čem evidentně nevíš nic. Děkuji.
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
PUX5
Nováček

Příspěvků: 17


Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Březen 07, 2014, 07:38:28 am

To je dobrý Úsměv člověk si jednou přehodí prachy, a už jsi ho do úst můžou brát i sexuální predátoři Valím oči! Super!

Jinak slova, která tady nemají žádnou váhu, jsou ty tvoje PUXi. Ty tu ani nehraješ a nemůžeš znát situaci. Prosím zdrž se komentování něčeho o čem evidentně nevíš nic. Děkuji.

Zajisté mě jen pobavilo vystupování Bishopa, ostatní věci jsou mi fuk, páč máš pravdu nic o tom nevím.
A Bishopovo přehození peněz ano, ale vůlgární napadání členů týmu a tak dále se také počítá.  Mrknutí

Citace: Bruciacullo
[size=150]acc: Dhahak, Bishop, Final_Treason, Bhaall
[/size]


Prohřešek:
OPAKOVANÉ vulgární napadání hráčů a členů týmu.
Obejití permanentního BANU(použitím jiné IP), který byl udělen jak jinak než za napadání a urážení týmu

[size=150]Trest:[/size] [size=200]Opět permanentní BAN na thalii[/size][/b][/i]
Zaznamenáno
Valhala
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Březen 07, 2014, 04:47:51 pm

Jsem tu sice nová abych mohla nejak mentorovat ale kdyz vidim jak se přenáší něco z jiného serveru tak to není zrovna etické.  ten člověk byl potrestán tam a taky by to tam mělo zůstat. přišla jsem z thalie, protože mi nevyhovovalo nové uspořádání . Myslím že každý aspon jednou někdy udělal něco co se nesmí , ani já jsem nebyla výjimkou . sice se na to nepřišlo ale raději si dávám pozor. A jestli je někdo vulgární tak at je, je to jeho vizitka ne moje. A taky každý den nemá každý náladu a pak to odnese někdo uplně nevinný - stejně jako v reálném životě. Nevím jak kdo tu hru bere , jestli jako hru u které se pobaví a odreaguje nebo jako druhou realiu i takové jsem už potkala. Hele venku začíná jaro , je krásně,  jinde se válčí tak proč si stěžovat život  i tady . Možná je to naivní představa ale jsem zvyklá z jednoho fora od  aut že není moderované , a klidně si tam vynadají do č.... , srá.. a různých podobných slov a pak když je nějaký sraz tak si daj pivko a dobrý. 
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Březen 07, 2014, 05:55:39 pm

Jo je to z Thalie, to se nepočítá, tam dostaneš DM kill, když si ve hře pšoukneš, bež přítomnosti DM Vyplazuji jazyk a hele aji já jsem tam dostal BAN a to jsem neudělal NIC, doslova NIC Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Sonofdark
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 131


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Březen 07, 2014, 06:50:19 pm

nemam nic proti nikomu ale svoje zvyky si clovek nese zo sebou
http://kandelabrie.dyndns.org/chat/index.php?topic=4981.msg131006#msg131006
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Březen 07, 2014, 06:51:38 pm

Jsem tu sice nová ... 

Dámy jsou tu vítány!
Holky sobě Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Valhala
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Březen 07, 2014, 08:19:48 pm

diky, taky se mi tady libi
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Březen 07, 2014, 09:20:10 pm

 Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Březen 10, 2014, 05:07:02 pm

Jo je to z Thalie, to se nepočítá, tam dostaneš DM kill, když si ve hře pšoukneš, bež přítomnosti DM Vyplazuji jazyk a hele aji já jsem tam dostal BAN a to jsem neudělal NIC, doslova NIC Úsměv
Chceš poslat screeny tvé komunikace s DM?
Pokud se takto bavíte tady v rámci týmu tak proti tomu samozřejmě nic nemám, ale příjde mi to minimálně divné.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS