Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 09:50:52 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Anketa
Otázka: Jaké chcete mít qesty:  (Hlasování ukončeno: Únor 17, 2014, 01:20:54 pm)
Malé krátké tak okolo 30 minut max hodinka . - 3 (21.4%)
Světopříběh který začíná a končí a pak jede zase další. - 2 (14.3%)
Světopříběh - Antagonistický - 4 (28.6%)
Světopříběh - soutěžící - 3 (21.4%)
Světopříběh - volný - neantagonistický. - 2 (14.3%)
Celkem hlasů: 13

Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Jaké chcete mít qesty  (Přečteno 5280 krát)
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
kdy: Únor 03, 2014, 01:20:54 pm

1 - Krátké qestíky za menší odměnu.
2 - Světopříběh zhruba na 14 dní a pak se jede znova
3 - Světopříběh který mění vztahy ve hře - hráči si mohou vybrat spolek  a některé spolky mohou být nepřátelské . V některých lokacích neplatí Magna Charta !
4 - Světopříběh - soutěžící, spolky si konkurují, Ve všech lokacích platí Magna Charta.
5 - Světopříběh  - kde spolky  jsou vzájemně přátelské - neantagonistické. Typické Pve,               
       
* - Magna Charta = z latiny - Velká listina - zaručuje zákon na uzemí , právo obhajoby a respektuje uzemní přináležitost " Nikdo nebude souzen - výjma soudu svého pána. "
* - Pve - Player versus event. - hráči proti potvorám.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Únor 03, 2014, 01:23:14 pm

Tak minimálně 7-8 hlasů by tam mohlo být za dva dny .Dotazy pište vše odpovím,
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Únor 03, 2014, 02:36:53 pm

Tak já jsem dal tu první možnost, neboť jsem na tom s časem hodně špatně a když se konečně dostanu do hry, tak mám tak max 2 - 4 hoďky na to, abych tam něco provedl. A když vezmu, jak často se mi podaří vůbec do hry dostat (cca 1-2x za měsíc), tak je to žalostně málo. Jinak jsem pro dlouhodobé questy, které ale nevyžadují účast postavy na každé výpravě, to znamená, že když pár výprav vynechá, že jí to už navěky uvrhne mimo jakékoliv dění.
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Únor 03, 2014, 04:36:56 pm


/1



Tak já jsem dal tu první možnost, neboť jsem na tom s časem hodně špatně a když se konečně dostanu do hry, tak mám tak max 2 - 4 hoďky na to, abych tam něco provedl. A když vezmu, jak často se mi podaří vůbec do hry dostat (cca 1-2x za měsíc), tak je to žalostně málo. Jinak jsem pro dlouhodobé questy, které ale nevyžadují účast postavy na každé výpravě, to znamená, že když pár výprav vynechá, že jí to už navěky uvrhne mimo jakékoliv dění.

jj to samé, coniungunt,
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Únor 03, 2014, 05:48:33 pm

Bude anketa o com, co znamená "Antagonistický" ? Na tyhle věci jsem vždycky měla Caguse, chjo.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Únor 03, 2014, 05:54:19 pm

Antagonistický=nepřátelký - vzájemně se odpuzující - neslučitelné - nemají se rádi.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Sonofdark
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 131


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Únor 04, 2014, 05:15:18 am

ja jsem dal 5 ale sem i za jednotku lebo ta sa da krasne zakomponovat do 5 Smích
Zaznamenáno
Barbar321
Nováček

Příspěvků: 48


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Únor 04, 2014, 08:03:57 am

Bral bych, kdyby bylo umožněno většímu množství odpovědí. Ač jsem teď také ve stavu, kdy hraju nepravidelně po hodinkách (tj. var. 1), pokud budu vědět, kde a kdy se co velkého chystá, dokážu si většinou udělat i delší čas (pokud to není moc často).

Osobně tedy beru questy dle bodu 1) jen jako zpestření hry, ale pro server jako takový bych bral questy megalomanské, které se serverem hýbou. Takže něco mezi 3,4 či 5. Pochopitelně by takové questy neměly probíhat pořád (přecejen, aby každý rok došlo ke změně vlády nad ostrovem je tak trochu mimo), ale změna je fajn. O to delší by questy mohly být bez nutnosti, aby (jak už tu někdo poznamenal) se postava musela účastnit všech sezení.

U dlouhodobějších questů je ale pořád riziko, že to někoho přestane bavit, event. třeba hráč založí novou postavu a za starou už nebude chtít tolik logovat
Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Únor 05, 2014, 01:20:35 pm

- Samozřejmně že je jasné že pokud bude větší příběh budou s ním koexistivat i kratší , menší qesty - to dá rozum.
- tak jsem překvapen a mile - hlasovalo už 12 hráčů . Já jsem zvolil  světopříběh soutěžící - tj kde si mohou spolky i konkurovat, ale bez násilí. Kdo by se mi divil když jsem zažil příběh rodiny El Ashally , že si nepřeji násilí mezi spolky či rodinami.   
- Díval jsem se že už 4 hráči by si to zkusili i s násilím . No doufám jen že Kandahar , Elfí a Chmelínkov by byli před nasilím chraněni aby tam mohli hrát v klidu - ty klidnější hráči .
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Valhala
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Únor 05, 2014, 03:28:46 pm

ja jsem taky dala jednicku , ale taky mam nekdy den kdy muzu dve tri hodiny,  a me je to jedno jestli pratelsky , nepratelsky . hlavni je zabava a trosku zmena. nekdy je fajn nekomu natrhnout zadek v souboji , nekdy zase nejaka vedomostni soutez , dlouhodoby quest taky neni spatny kdyz to netrva pet hodin.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #10 kdy: Únor 18, 2014, 01:13:23 am

*přiletí*

Bude anketa o com, co znamená "Antagonistický" ? Na tyhle věci jsem vždycky měla Caguse, chjo.

Antagonistický (anta je řecky a znamená to to samé co latinské anti, čili proti, agon je soutěž, boj o {jako ve slově agonie} čili nejlepší překlad je protihráč (lépe soupeř, oponent, rival)
Původně ze soutěží (řekové je měli hodně rádi), dnes především v kultuře literatury a převzatě filmu, kde antagonista (e.g. Joker, Lex Luthor) je protihráčem protagonisty (e.g. Netopýrák, Nadčlověk).
Doufám, že jsem naplnil tvé očekávání Mrknutí

* - Pve - Player versus event. - hráči proti potvorám.
Ne event(akce, událost) ale environment (prostředí)


*odletí*
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Únor 18, 2014, 05:09:35 am

 Smích jsi muj hrdina !
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS