Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 12:11:15 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Okrádání  (Přečteno 6485 krát)
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
kdy: Leden 06, 2014, 11:13:46 pm

Dnes večer vše uplně vyvrcholilo . Ve 22:50 se mne a meho nosiče zřejmě několikráte pokusil okrast hráč Spencer aniž by mi dal odpor jak jsem to četl v pravidlech. Využil toho že hledám recept a šiju . Ne tady se nedá vůbec nic dělat .   Tady hraje 4-5 lidí . A jak to vypadá - Bordel neuvěřitelnej . Míno se mne ptal když jsem se přišel před vánoci , jestli budu hrát dál - tenkráte byli v Elfí vsi slušní a ferový hráči Rákosníček a chodil tam (nechci vám zkazit jmena) Gocan , a asi dva další - s kterýma se dalo v pohodě hrát . Bylo nás tam pár ale byla pohoda a hra bavila .  Ted tam hraje více lidí - hlavně přišli Drowové  a je zle ,  slíbil jsem něco Mínovi , ale tuhle okrádačku prostě nenechají DM projít a Mínovi napíšu osobně.     Protože opravdu na toto nemam nervy. Garantuji Vám že za měsíc - uvidím zase na K2 - jednoho až dva hráče večer. Nebude koho okradat nebude se hrát jasně. Jak mi napsal Spencer ČAU.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Leden 07, 2014, 08:46:15 am

A máš nějaký screen, důkaz  o tom že se o to vážně pokusil? Odhalil si ho? Nebo se ti sám přiznal?  Úsměv
Zaznamenáno

trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Leden 07, 2014, 09:36:39 am

Ještě jedna věc, pokud se nepletu, pokud je vidět (neni v hidu, invis, ...) tak odpor mít nemusí, ne?
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Leden 07, 2014, 10:08:14 am

1 - byl ve skrytu - zkusil to min 2x , honila ho stráž i prodavačky . Poprvé jsem to přehlédl. Hledal jsem nové recepty a přemýšlel nad šitím. podruhé jsem si toho už všimnul protože se objevil ze skrytu blízko mně.
2 - screny nemám , ale , nelžu . člověk si nestihne nic udělat. A proč bych si to jaksi vymýšlel?
3 - Byl bych překvapen nějakým pokusem o řešení něčeho. Takže s řešením ani nepočítám . prostě počkám až tam zase nikdo nebude a hotovo. Vedení je myslím stejně celé na Nové Thálii a K2 se stala jen takovým bočákem.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
spencer
Host
Odpověď #4 kdy: Leden 07, 2014, 12:28:24 pm

1 - byl ve skrytu - zkusil to min 2x , honila ho stráž i prodavačky . Poprvé jsem to přehlédl. Hledal jsem nové recepty a přemýšlel nad šitím. podruhé jsem si toho už všimnul protože se objevil ze skrytu blízko mně.
2 - screny nemám , ale , nelžu . člověk si nestihne nic udělat. A proč bych si to jaksi vymýšlel?
3 - Byl bych překvapen nějakým pokusem o řešení něčeho. Takže s řešením ani nepočítám . prostě počkám až tam zase nikdo nebude a hotovo. Vedení je myslím stejně celé na Nové Thálii a K2 se stala jen takovým bočákem.


A můžeš mi sem prosím tě napsat jméno postavy, se kterou jsem to měl udělat?
Zaznamenáno
spencer
Host
Odpověď #5 kdy: Leden 08, 2014, 04:22:15 pm

1 - byl ve skrytu - zkusil to min 2x , honila ho stráž i prodavačky . Poprvé jsem to přehlédl. Hledal jsem nové recepty a přemýšlel nad šitím. podruhé jsem si toho už všimnul protože se objevil ze skrytu blízko mně.
Ve skrytu jsem nebyl, je to bojovník (skrývání -7, tichý pohyb -2).. stál jsem u vitrín, s těma prodavačkama a stráží říkáš jedinou pravdu, ale to proto, že jsem na jednu z prodavaček zaútočil, protože blokovala vitrínu.

2 - screny nemám , ale , nelžu . člověk si nestihne nic udělat. A proč bych si to jaksi vymýšlel?

Vážně netuším proč sis to na mě vymyslel.


Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Leden 08, 2014, 06:05:17 pm

Dobře , s těma prodavačkama je to možné , to jsem ani neřešil , ale co ten druhý incident .  Ten venku o ten jde , tam jsem Tě uviděl najednou kousek od sebe a stráže Tě začali honit. Jméno tvé postavy si nepamatuji dobře . 
 Zapomínate také že ma postava je členem spolku a církve a okamžitě se mi poplachy vypisují červeně i s místem ohrožení a zvukovou výstrahou.   Já jsem se Tě ale Spencere okamžitě zeptal co tam provádíš - jestli mne okrádáš .   Stačilo napsat co a jak a bylo po problému.
Opravdu už nemám sil, nechci už nic řešit.    Smutek
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS