Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 20, 2024, 01:44:13 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Smrt a ztráta mrtvolky  (Přečteno 3232 krát)
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
kdy: Květen 14, 2013, 09:03:42 am

Ráda bych věděla, zda se něco změnilo v systému smrti. Tedy osobně jsem nic nedohledala, ale po smrti se mi ze země jaksi vypařilo i tělo. Společnice ho nenašla hned po smrti a teď druhý den je už zase k nedohledání. Projistotu jsem nechala "trénovat" jinou holku až do vyčerpání a koukám problém stejný. Ani restart nic nevyřešil. takže teď mám v zájmu skoumání a "vědy" v Očistci dvě holky a není nějak možnost je oživit. U jedné jsem si jistá, že je pomodlená, druhá nevím. Ale stejně se mi nechce při téměř nulové šanci na zkušenosti v nynějším stavu servru riskovat ztrátu exp. Ráda bych věděla zda se něco změnilo v nastavení. Už nebude možné v budoucnu mrtvolky nosit k oltářům a oživovat pomocí kouzel a hůlek?
Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1 kdy: Květen 14, 2013, 10:44:04 am

Ahoj,
nic se (alespoň úmyslně) neměnilo, tohle vypadá na nějaký bug. Co je ale divné, že se to projevilo u dvou, to by chtělo vyzkoušet. Nevim, kolik už máš level, do pátého nejsou žádné ztráty expů, tak to vyzkoušet na nějaký lowlevelový figuríně.

Jinak momentální stav na serveru naopak umožňuje velmi snadné expení a ztráty za očistec jsou stále nulové. I tak může být problém sehnat hůlky na oživení, za půl hodiny a pár měšců budeš schopná si je vyrobit sama. Když budeš chtít recept, napiš PM.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Květen 14, 2013, 11:22:07 am

Já si právě nejsem jistá tou změnou, byť nechtěnou. Dvě holky se neztratí jen tak a hlavně i když byl umírání jeden čas můj denní chlebíček... hlášku... " se světem živích tě již nic nepojí" si teda nepamatuji. Navíc si myslím, že při lognutí se vypisovalo kde máš co uvázané, kde tě čeká pomocník a myslím že i kde Ti leží tělo.... ale možná se pletu.
Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3 kdy: Květen 14, 2013, 11:26:21 am

Myslim, že hlášku se světem brzomrtvých tě již nic neváže už neuvidíš, ani amputace hlavy nezpůsobí nemožnost zvednout.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Květen 14, 2013, 11:34:32 am

Ta hláška se objeví když lognu. No uvidíme čeho se nadějeme Úsměv
Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Květen 14, 2013, 01:12:14 pm

Jestli si dobre pamatuji, tak mrtvolka na miste smrti lezi jen nejakou dobu a potom se samovolne ztrati.
Po restartu a nebo relogu se mrtvola na misto smrti uz nevraci... to vim urcite.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS