Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 10:15:27 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
Autor Téma: Záujemci/Návrh na post DM  (Přečteno 14454 krát)
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
kdy: Květen 02, 2013, 07:23:15 pm

Zakladám tento topic ako reakciu na výsledky ankety čo chýba hráčom ku kvalitnejšej hre.

Píšte sem prosím všetci kto máte záujem robiť DM alebo koho navrhujete na tento post, poprípade prejavte svoju podporu prihláseným kadidátom.

Najlepšie by bolo kebyže z každého spolku sa nájde jeden zástupca. (aktívny)
Poslední změna: Květen 02, 2013, 07:31:41 pm od Laxus Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Květen 03, 2013, 05:37:02 am

O post žádal spencer a GeForce, ty sme podpořili. Teď už se jen čeká  co bude  Úsměv Ale zase bylo řečeno, že DM's je dost

Kluci berete vůbec v potaz, že NWN je už stará hra vůči ostatním? Například nedávno odstartovala beta  NWN2 pro všechny hráče, takže tam bude například taky jistý odliv hráčů z NWN1 serverů?
Zaznamenáno

Rhat
GUILD-JEHO církev
Nováček

Příspěvků: 11


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Květen 03, 2013, 06:54:27 am

GeForce, to je ten, ktory nema problem prebugovat sa cez dvere pocas vypravy na poklad, na ktorej je kopa neznamych ludi? No to bude zas super vyber DM, vyborne, ze ste ho podporili. Kroutím očima Som zvedavy, co bude robit na klientovi.
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Květen 03, 2013, 09:30:59 am

Jak sem tak koukala na klientu buguje i spencer, řekni mi spíš kdo nebuguje  Mrknutí
Chtěli ste nový DM, tak jsme je podpořili. A ještě do nás nevděčně rýpete, tfuj na to vám kašlu! Šok

Jak si jistě pochopil DMky se nestanou pač DM's je dost Úsměv začarovaný kruh

No sem zvědavá který blbec s prominutím se sem napíše, žeby si to zkusil na vlastní kůži jak se někteří dokážete chovat
Poslední změna: Květen 03, 2013, 09:37:18 am od Twinkee Zaznamenáno

Mok
Mob
*
Příspěvků: 52


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Květen 03, 2013, 10:33:42 am

Tak proč by nebugovali, když je to všem jedno a DM to přehlížejí... Jinak teda dík, žes mě rovnou hodila mezi ten bugující odpad.
Zaznamenáno
Rhat
GUILD-JEHO církev
Nováček

Příspěvků: 11


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Květen 03, 2013, 10:51:28 am

Jak si jistě pochopil DMky se nestanou pač DM's je dost Úsměv začarovaný kruh

Sice neviem kolko je DM, ale to je uplne jedno, pretoze su NEAKTIVNE. K comu su nam take DMka ? Jedine aktivne DM je AMY (klaniam sa ti Amy, vyborna praca).
Nechapem, preco DMka, ktore nemaju zaujem, zaberaju posty -> zacarovany kruh, ako pises.

Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6 kdy: Květen 03, 2013, 11:00:49 am

Jak si jistě pochopil DMky se nestanou pač DM's je dost Úsměv začarovaný kruh

Sice neviem kolko je DM, ale to je uplne jedno, pretoze su NEAKTIVNE. K comu su nam take DMka ? Jedine aktivne DM je AMY (klaniam sa ti Amy, vyborna praca).
Nechapem, preco DMka, ktore nemaju zaujem, zaberaju posty -> zacarovany kruh, ako pises.



*podpis*

Proto myslím, že by pokud už nějaké DM je, mělo mít pod sebou spolek nebo nějaký smysl, aby vědělo, co má dělat, primárně to dělalo pro hráče, pro které chce něco dělat. Pokud bude dělat něco navíc jedině dobře. Takže formu návrhu bych spíš viděl než házet jména, aby za každou skupinu hráčů, resp. spolek byl návrh jednoho.

Jinak osobně myslím, že sice není špatné aby si DM volil lid přímou volbou, nemyslím, že si do toho bude stávající DM team a Neus nechat mluvit.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Květen 03, 2013, 11:30:37 am

nemyslím, že si do toho bude stávající DM team a Neus nechat mluvit...
aby za každou skupinu hráčů, resp. spolek byl návrh jednoho....

So všetkým súhlasím. V prípade, že chcú aj naďalej skoro prázdny server, poprípade úplne prázdny server ako sa im to podarilo už viackrát tak áno. Padlo tu, že DMs je dosť, v druhom vlákne niečo na štýl, že podľa vedenia nové WB netreba. Takže vlastne je všetko v poriadku, všetko je tak ako má byť. Na server ste sa skladali aby tu nikto nehral a zámerom K2 je nepočúvať čo chcú hráči (myslím, že to čo tu s Cagusom a ostatnými rozoberáme je dosť priame a konštruktívne) ale čo povie vedenie, ktoré loguje raz za 2 týždne. Som trošku zmätený, s týmto som sa ešte totižto nestretol. Ale je zbytočné to rozoberať. Sú tu 2 vlákna, ktoré smerujú k priamemu riešeniu k niektorým problémom, ktoré vystali ako výsledok ankety odlivu a nespokojnosti hráčov. Ako nato bude reagovať vedenie to už v našich silách neni a po pár skutočnostiach čo som sa dozvedel je to aj mne osobne jedno. Hráč má ale tú možnosť otočiť sa na päte a hodiť bobek na to celé a ísť kdekoľvek inde, čo sa tu deje vo veľkom.



Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Květen 03, 2013, 11:40:48 am

Promiň ale já pouze řekla to co řekl neus, ti co se hlasili na DM mohou byt oligarchou (dle Oneila a Neuse)  a WB netřeba.  Se na vás můžu vykašlat fakt. Já sem naopak toho názoru že DM i WB jsou potřeba ( spencera i GeForceho sem podpořila a tady za to ještě sklidila kritiku). Jenže to vám nedošlo, jediný co umíte je do člověka rýpat. Nic víc, nic míň.  Sám se toho chopit nechceš, protože máš práci - já mám zase rodinu a dělám co můžu. V posledních dnech řeším jak nwn rozběhat s novýma ovladačema nebo se starýma, nikdo nepomůžete, akorát zase řvete že máte neaktivní DM. Navrhněte někoho, kdo bude chtít snašet ty vaše věčný nářky a kritiku z tý skupinky hráčů co tu zůstala..

Já klidně post uvolním když ti tam tak vadím a budu se věnovat příjemnějším věcem.
Zaznamenáno

Rhat
GUILD-JEHO církev
Nováček

Příspěvků: 11


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Květen 03, 2013, 01:32:32 pm

Proto myslím, že by pokud už nějaké DM je, mělo mít pod sebou spolek nebo nějaký smysl, aby vědělo, co má dělat, primárně to dělalo pro hráče, pro které chce něco dělat. Pokud bude dělat něco navíc jedině dobře.
Suhlas. Je to jednoduchsie ako aj pre hraca, takisto aj pre DM.
Zaznamenáno
Rizzen
Mob
*
Příspěvků: 60



Zobrazit profil WWW
Odpověď #10 kdy: Květen 03, 2013, 03:18:24 pm

DM neni dost.

DM = Duengon Master = Pán Jeskyně = tvůrce hry

DM nemá nečinně koukat na partu a hlídat jí, občas spawnout NPC a udělat grafickej efekt. To je nanic. DM má lognout a udělat za jeden herní den 4-5 questů. To se samozřejmě nedá dělat každej den - proto at je tu klidně 15 DM, kdy půlka je offline a půla dělá hru. Je to tak těžký? Já podpořim kohokoliv kdo tohle chce dělat, odvolat se může vždycky. A alespon se to tu rozhýbe. Klidně bych do toho šel i sám abych vám ukázal že to jde.
Zaznamenáno

score
Mob
*
Příspěvků: 86



Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Květen 03, 2013, 03:23:03 pm

Tak teď si vůbec nejsem jistej jestli má smysl hlasovat když Twinkee napsala, že stejně nový DM nebudou, že jich je dost Smích

Ale každopádně jestli to hlasování bude mít smysl, tak navrhuju Rizzena
Zaznamenáno


Merdor'yraen
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Květen 03, 2013, 03:31:35 pm

Tak teď si vůbec nejsem jistej jestli má smysl hlasovat když Twinkee napsala, že stejně nový DM nebudou, že jich je dost Smích

Ale každopádně jestli to hlasování bude mít smysl, tak navrhuju Rizzena

Tak podle mě není dost víš co.. ale podle Neuse a Oneila ano  Úsměv Ale jestli Rizzen vážně chce, tak taky podpořím..
Zaznamenáno

A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Květen 03, 2013, 03:53:57 pm

Jo, Rizzen, taky ráda uvidím tu proklamovanou kvalitu a logičnost  Škleb
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #14 kdy: Květen 03, 2013, 04:30:25 pm

Promiň ale já pouze řekla to co řekl neus, ti co se hlasili na DM mohou byt oligarchou (dle Oneila a Neuse)  a WB netřeba.  Se na vás můžu vykašlat fakt. Já sem naopak toho názoru že DM i WB jsou potřeba ( spencera i GeForceho sem podpořila a tady za to ještě sklidila kritiku). Jenže to vám nedošlo, jediný co umíte je do člověka rýpat. Nic víc, nic míň.  Sám se toho chopit nechceš, protože máš práci - já mám zase rodinu a dělám co můžu. V posledních dnech řeším jak nwn rozběhat s novýma ovladačema nebo se starýma, nikdo nepomůžete, akorát zase řvete že máte neaktivní DM. Navrhněte někoho, kdo bude chtít snašet ty vaše věčný nářky a kritiku z tý skupinky hráčů co tu zůstala..

Já klidně post uvolním když ti tam tak vadím a budu se věnovat příjemnějším věcem.

Jsi zbytečně stahovačná.


Jinak pokud by to šlo, navrhl bych také Rizzena na post DM za drowy, kde poslední dobou hrál, a samozřejmě pro kvality RP hráče, které již několikrát prokázal.

Rizzene, ty bys do toho opravdu šel? Ať nemluvíme on tobě bez tebe.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS