Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 10:38:28 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Anketa
Otázka: Proč už nehraju na Kandošce?  (Hlasování ukončeno: Květen 02, 2013, 01:12:31 pm)
Neni tam žádná zábava (chybí mi progres příběhu, akce, turnaje...) - 3 (12%)
Je tam málo lidí (kdyžtam vidim těch pár lidí, tak jdu raději dělat něco jinýho) - 4 (16%)
Je jaro, sluníčko svítí, ptáčkové zpívají a já netrpím alergiemi, chodím raději ven, nwn jsou sezónní záležitostí na zimu - 1 (4%)
Hraju něco jinýho (prostě mě teď baví jiná věc) - 2 (8%)
Nemám čas z jakýchsi objektivních důvodů nespojených s ničím z výše uvedeného (stěhuju se, rodim, sestrojuji nukleární hlavici, pracuju tvrději než Chuck Norris) - 8 (32%)
Jiný důvod (napiš do postu) - 7 (28%)
Celkem hlasů: 24

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Tisk  
Autor Téma: Chcíplej pes  (Přečteno 36203 krát)
Fles-H
GUILD-JEHO církev
Nováček

Příspěvků: 13


Zobrazit profil
Odpověď #45 kdy: Duben 28, 2013, 02:00:41 pm

Pro me slaba utecha Geralte. Po druhem tretim a ctvrtem pokusu o nabizeni ruznych knih jsem rezignoval. Ohledne noveho velitele strazi: mno...
byl to looser. Prisel sem s velkou pompou, jako vyslanec samotneho Jupitera a odesel rychleji nez chcanky z meho tela dnes po ranu. Kdyz predokladam ze nebudu hrat, tak proc se do toho proboha seru? Dnes chce byt kazdy hvězda, co nejrychleji. Ukousl si velke sousto a spoluznechutil mi hru. Starosti ma kazdy z nas a ja tady sve nebudu ventilovat. Zvolili jste (vy podpovedni) a zvolili jste spatne.

Až si mě příště začneš brát do huby,  ujisti se,  že víš o čem mluvíš místo keců. Nemůžu si pomoct, ale z každýho tvýho příspěvku jenom čiší uraženost a kopeš kolem sebe, místo toho aby jsi si zametl před vlastním prahem.

Z toho co jsem s tebou odehrál jen vím, že postrádáš cit pro hru a jednáš, aniž bys myslel na následky. ALE že jsem ti znechutil hru? To snad nemyslíš vážně. Když pominu 90% ignoraci všeho, co jsem psal do IC chatu, hřebíček na hlavičku si uhodil tehdy, když jsi s postavou "co asi ještě pořád hnije ve vězení" porušil jedno z nejzákladnějších pravidel výmazu paměti po IC smrti.

Ohledně postu velitele stráží už to asi dostatečně vysvětlil Geralt a tobě nemám potřebu cokoliv vyvracet.


No ale abych nebyl úplně OT, důvod proč jsem přestal hrát je jednoduchý -> v podstatě nemám čas lognout, a když už nějaký volný čas mám, rozhodně ho zainvestuju smysluplnějc než do hry, kde bych si hrál pro sebe, nebo pro 3 hráče co vidím ve výpisu.
     Každopádně příčinu odlivu většiny hráčů vidím hlavně v lagách, se kterýma za tu dobu co jsem tu zase začal hrát nestalo za dva měsíce vesměs nic i přes veškerou snahu... a nebudu lhát, že mě ke konci zčásti vystrnadily taky, ačkoliv současnej stav neznám.
Zaznamenáno
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #46 kdy: Duben 29, 2013, 11:36:04 am

Ako to nejrychleji popísat?: "Bo nieje čas, pi*o!"
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
radekdnb
Nováček

Příspěvků: 23


Zobrazit profil
Odpověď #47 kdy: Duben 29, 2013, 11:38:49 am

Jen k tématu Realie
Na jednom serveru (nebudu jmenovat ale asi víme na jakým) mají Drowové postihy za to že jsem na přímém světle, (-5 do všech statů) a povrch to samé (ale jen -2 aby byl boj v podtemnu alespoň trochu vyrovnaný)
kvůli i tomu jsem zde přestal hrát....nelíbilo se mi prostě to RP ve stylu ,,nejdříve pokec a pak možná boj,, jsem zvyklej nejdříve povrchňana poject a pak ho svázat a nutit ho aby mi vydal informace, a pokud neví za jeho hlavu dostanu patřičnou odměnu....přesně jak zde bylo řečeno...,,dobrý den pane drow to máme ale pěkné počasí,, a další blbé kecy, ty reálie prostě vůbec neseděj.....chybí mi ty boje, a někoho prostě poject a pak sním RPit...jsem na to tak zvyklí a myslim si, že to tak je i nejlepší....pak si člověk zapamatuje chybu a příště když někam půjde vezme patřičnou partu, druhá strana taky a místo RP se pobijou a pak teprve RP..ale to sem teď nepatří..nelíbí se i prostě to že drow uprostřed dne na přímém slunci lítá na poušti...blbost!
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #48 kdy: Duben 29, 2013, 02:38:38 pm

drow na slunci a povrchnan v podtemnu (kdyz si nesviti) maji postihy
vsechno zalezi na hracich, jak to chteji hrat
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #49 kdy: Duben 29, 2013, 06:15:11 pm

Tak, teď jsem se k tomu pár dní nedostal, takže jsem ani nestihl udělat nějaký souhrn, než to udělal laxus. Využiju tedy ve svém příspěvku, co už tam napsal. Označim tohle za fázi 2 a poslední fází bude nalézt nějaká řešení.
Každý od hry očekáváme něco jiného (nemluvě o tom, že nwn pro mě vždycky bylajedna z mála her, která nabízela mnoho různých úrovní zábavy), proto také dost lidí irituje dost různých věcí.
O co se pokusím, je dát dohromady, vyčlenit ty, se kterými se nedá nic dělat a naopak vypíchnout ty, se kterými udělat něco můžeme a pokusit se je napravit.
Rozdělím je ještě na pár skupin.

Důvody, se kterými nic neuděláme
Jaro, hezké počasí, trávení času letními aktivitami
Objektivní důvody, nedostatek času


Důvody, se kterými může něco dělat vedení serveru
Absence
Hračičky a pičovinky (křídla, oblečky)
PRC Subrasy
PRC Classy
OOC informacie  podtemnak-zlocines
Nespokojnosť s rozhodovaním DM
Nedostatek DM
Málo akcií, málo questov, málo dynamiky a akcie zo strany vedenia serveru
Konkrétní DM (jako tohle mažu rovnou)
Moc velký svět
Chybí nové dungy


Důvody, se kterými můžeme něco dělat každý
Globálna kvalita RP
Nesúhlas so svetopríbehom a všeobecne s dianím okolo IC roviny
Loguje málo lidí
Neni žádná výzva


Tak, teď k těm hlasům, momentálně to vidím tak, že 9 hlasů je v kategoriích, se kterými nic neuděláme (2. a 5.) a 13 ve zbytku. Předpokládám, že s těmi můžeme hnout a 13 lidí už není špatné číslo.

Pro zbytek debaty vás prosim, abyste se vystříhali osobních narážek, ale to už asi spíš můžu očekávat, že až dojdu domů, najdu ve vaně lochnesku. Takže když už, tak někam jinam.

Ale jinak sem napište nějak výstižně, co ještě vidíte za problém, já ho tam přidam.

Dalším krokem bude se domluvit, co změnit, aby to nebyl problém, případně, zda-li to vlastně ještě vůbec řešit.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #50 kdy: Duben 29, 2013, 07:36:18 pm

Mě osobně teda chybí bod týkající se banánů. Byli jste te%d někdy v Bille? Za kilo 35 korun! Třicet pět! Fuj, zlodějna!
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #51 kdy: Duben 29, 2013, 07:43:41 pm

Mě osobně teda chybí bod týkající se banánů. Byli jste te%d někdy v Bille? Za kilo 35 korun! Třicet pět! Fuj, zlodějna!

Musíš nakupovat v akci. To je od 24,90 - 29,90 kg. Stačí jen počkat než začnou trochu hnědnout!
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #52 kdy: Duben 29, 2013, 07:45:07 pm

Mne se lidi nechce verit že ma nekdo takovehle stavy za strizliva, ale kdyz tak nad tim premyslim tak nametenej to muze byt docela fajn clovek. E?   Mrknutí
Ave Cagus  Smích
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #53 kdy: Duben 29, 2013, 08:00:09 pm

Mě osobně teda chybí bod týkající se banánů. Byli jste te%d někdy v Bille? Za kilo 35 korun! Třicet pět! Fuj, zlodějna!

Musíš nakupovat v akci. To je od 24,90 - 29,90 kg. Stačí jen počkat než začnou trochu hnědnout!

Hnědý maj být leda tak hovínka. Jen si to skus s velkou slávou servírovat! Fuj!
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #54 kdy: Duben 29, 2013, 08:05:12 pm

Mě osobně teda chybí bod týkající se banánů. Byli jste te%d někdy v Bille? Za kilo 35 korun! Třicet pět! Fuj, zlodějna!

Musíš nakupovat v akci. To je od 24,90 - 29,90 kg. Stačí jen počkat než začnou trochu hnědnout!

Hnědý maj být leda tak hovínka. Jen si to skus s velkou slávou servírovat! Fuj!

Když je šlupka trochu nahnědlá neznamená to že je hnědý i banán uvnitř Mrknutí
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #55 kdy: Duben 29, 2013, 09:05:29 pm

Hluboké moudro, otče fura !
 Úsměv To použiju dál Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #56 kdy: Duben 30, 2013, 07:06:30 am

...
Důvody, se kterými může něco dělat vedení serveru
...
PRC Subrasy
PRC Classy
...
To by vyžadovalo asi wipe, ne? Po pravdě myslim, že to by znamenalo na jednu stranu příliv nových hráčů z důvodu zvědavosti, na druhou stranu odliv stávajících, kteří si do teď piplali své postavičky
...
OOC informacie  podtemnak-zlocines
...
Tohle jsem říkal už dávno, že se to má odstranit. Je to prostě OOC blbost... Když si někdo chce zjistit, proč je ten druhej červenej, tak ať to zkusí Úsměv
...
Nedostatek DM
...
Hlásiš se?
...
Málo akcií, málo questov, málo dynamiky a akcie zo strany vedenia serveru
...
A co oligarchové?
...
Moc velký svět
Chybí nové dungy
...
Tohle si docela odporuje, ne? Mrknutí Ale jinak jsem pro nový dungeony. Mám lehký zkušenosti s tvorbou lokací, tak bych případně přidal ruku k dílu...
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #57 kdy: Duben 30, 2013, 12:00:15 pm

Upravit by se některý lokace mohli. Jinak bych řekl že je svět velikej dost. Spíš bych lokace zaplnil zrůdama.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #58 kdy: Duben 30, 2013, 12:08:39 pm

Já bych teda taky uvítala nový dungy, ale na naší nabídku nebyl žádný ohlas. Nezájem takže předpokládám, že se nic takovýho neplánuje
Zaznamenáno

trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #59 kdy: Duben 30, 2013, 12:44:27 pm

Upravit by se některý lokace mohli. Jinak bych řekl že je svět velikej dost. Spíš bych lokace zaplnil zrůdama.

Tohle má každopádně můj hlas! A pokud možno něčím, co tu ještě neni (nebylo) Kroutím očima
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS