Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 24, 2024, 09:42:24 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Přechod lokace  (Přečteno 3037 krát)
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
kdy: Březen 25, 2013, 02:04:38 pm

Mam problem pri prechodu lokace "Severni Kandahary - Severní průsmyk" - "Temny les" pri 80% nahrani lokace hra spadne cim to muze byt  Co???

acc: Max_cz Postava : Garas 

Jeste tak počkat na restart zda ten to nevyresi
Zaznamenáno
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Březen 25, 2013, 02:21:59 pm

Presne rovnaky problem, presne v rovnakej lokacii mal vcera Tropco. Pomohlo mu , ked spustil NWN ako kompaktibilne s SP3. Ak cez to prejdes, tak by sa to nemalo stavat, ale raz za cas sa to moze pototo. Mozno sem napise aj Tropco, ze ci mu sa mu to stalo znova.
Zaznamenáno

Thorwulf
Tropmor
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 206


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Březen 25, 2013, 02:26:00 pm

Měl jsem úplně stejný problém v sobotu. V pátek jsem tam běhal úplně v pohodě a v sobotu stejný problém, co popisuješ ty. Nastavil jsem pro NWN režim kompatibility na SP3 a potom to už jelo. Jestli je to ono nebo ne, to fakt nevím, každopádně je to hodně divný. Dělalo mi to totiž stejnou věc na dvou rozdílných operačních systémech (Win-xp, win7).

Btw. restart mi nepomohl, jen mě to vyhodilo do předešlé lokace a při dalším pokusu to vytuhlo znova.
Zaznamenáno

Hayriye - "The reward for goodness is self-satisfaction, wherein also lies great danger."
Ephemere Tir´eivra - “Revenge may be wicked, but it’s natural.”
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Březen 25, 2013, 02:34:50 pm

Mam Wokna XP
No chyba je asi takova sel jsem stejnou trasu s jinou postavou pro pripad ze by byla chyba v souboru NWN, jenze druha postava se dostala na misto kam smerovala ta prvni ale v lagu to zaclo nacitat jinou lokaci Temny les u tabora - Severni Prusmyk a ma to byt jizni prusmyk ne severni ten je za Zlatou horou v tom je zakopanej pesoň Smích
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Březen 25, 2013, 05:24:04 pm

Už jsme to snad vyřešili  Smích
Zaznamenáno

Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS