Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 26, 2024, 04:06:38 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
Autor Téma: Podivně nastavené příšery a jiné  (Přečteno 13271 krát)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #15 kdy: Duben 10, 2013, 12:23:01 pm

A není to náhodou tak, že ta nastavení světa vznikala za úplně jiných podmínek?
Když kraft nebyl jak je dnes, když K byla 1 a ne 2?

Možná je to nevyladěný neúmyslně, možná je to tak nastavený úmyslně. Ale stejně je to všechno o boji s PC a ne NPC. To nikdy nebude vyvážený, nikdy nebude PvE chalenging, protože nemyslí a nikdo nebude skriptovat stovky řádků chování NPC. Pokud půjdeš do temnýho hradu poprvé, tak tě vyndaj, podruhé se seženeš polhcení, sundaj ti level, potřetí půjdeš s imkou na nega, po pátý už tě nic nepřekvapí a bude to i s postavou pod levelem jednoduchý.

Bojuj s drowama, nebudeš se nudit. Potvory jsou na expení a zdržování malých levelů, resp.  svátečních hráčů.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Mok
Mob
*
Příspěvků: 52


Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Duben 10, 2013, 01:15:15 pm

A není to náhodou tak, že ta nastavení světa vznikala za úplně jiných podmínek?
Však jo, to bylo i původním záměrem toho topicu. Zjistit zda to je takhle nastavený omylem, nebo se někdo uklik při nastavování, zda je snaha či zájem to nějak řešit, nebo to tak už zůstane na vždy.

Ale prostě dung plný potvor, který v podstatě nejsou schopný jinak než na dvacku zasáhnout postavu na prvním lvl a skoro bez výbavy, mi v pořádku nepřipadá. Tvoří jen takovou živou hradbu, přes kterou se obyčejné mlátičky dlouze prosekávají. Argument "bylo myšleno i na mágy","není to pro sólisty" neberu v případě, kdy existuje skupina či jednotlivec, který toto opatření bez problému obejde. Kdyby byl skutečný záměr omezit sólování či dát váhu mágům, dají se najít spousty zajímavějších variant.
Zaznamenáno
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Duben 10, 2013, 05:02:15 pm

Vem si k1, taky stačilo sehnat si pasek na pohlcení bodný a sečný a nechat se bufnout a už byl hrad jedna velká procházka. Ty NPC zkrátka nelze udělat univezrální.. Mě se aspoň líbí že některý poklady střeží lepší buildy, třeba jako Volog a tak nebo ti lupiči jsou super. Jsou defakto všude a spawnujou se (až na výjimky) dle lvlu hráče. A i 40tkám zatopí pár AAček lupičů :-) Pro větší boj chce prostě vyhledat jiné PC spolky atd...Ale rozmanitost výbavy tě vždy staví kousek nad většinu NPC. Podle mě co je chyb, že ostrov králů střeží ty pižišvoři. Hlavně ten spawn 2 stráží je málo. Měli by tam být po desíti AA a k tomu 5 wariorů alespoň. Tam bych opravdu čekal něco co donutí hráče se spolčit alespoň ve čtyřech. Takhle tu jsou lidi co to solujou jako na prochazce.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
unknown
Lord
****
Příspěvků: 573



Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Duben 11, 2013, 08:18:34 am

Tak samozřejmě nelze vyladit NPC tak, aby byli univerzální, to prostě nejde.. ale na druhou stranu je fakt, že některé jsou překážkou, která se dá obejít a tím pádem je úplně zbytečný, aby tam byli. Buď je doupravit, aby to nebylo "nesmyslný" nebo je hodit tam, kam se hodí a budou překážkou "na svém místě". Narážím na příklad ledových Ghůlů u Memphitů.. to chce ale čas a práci, takže záleží jestli to má cenu řešit nebo ne Úsměv
Zaznamenáno

Lépe žít den jako lev, než sto let jako ovce...
---------------------------------------------------------------------
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Duben 11, 2013, 08:49:43 am

Řešíte malichernosti místo toho aby ste hráli Úsměv
Zaznamenáno

Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #20 kdy: Duben 11, 2013, 11:12:28 am

A není to náhodou tak, že ta nastavení světa vznikala za úplně jiných podmínek?
Však jo, to bylo i původním záměrem toho topicu. Zjistit zda to je takhle nastavený omylem, nebo se někdo uklik při nastavování, zda je snaha či zájem to nějak řešit, nebo to tak už zůstane na vždy.

Ale prostě dung plný potvor, který v podstatě nejsou schopný jinak než na dvacku zasáhnout postavu na prvním lvl a skoro bez výbavy, mi v pořádku nepřipadá. Tvoří jen takovou živou hradbu, přes kterou se obyčejné mlátičky dlouze prosekávají. Argument "bylo myšleno i na mágy","není to pro sólisty" neberu v případě, kdy existuje skupina či jednotlivec, který toto opatření bez problému obejde. Kdyby byl skutečný záměr omezit sólování či dát váhu mágům, dají se najít spousty zajímavějších variant.
Aha, tak teď už to chápu. No tak to ti odpovím. Myslím, že ne, že se do toho nikomu už chtít nebude. Stav se nezmění.

Řešíte malichernosti místo toho aby ste hráli Úsměv
Já budu logovat až po přesunu.  Valím oči! Super!
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Duben 11, 2013, 03:48:57 pm

Já budu logovat až po přesunu.  Valím oči! Super!

*THUMBS UP*
Zaznamenáno
unknown
Lord
****
Příspěvků: 573



Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Duben 12, 2013, 01:56:10 pm

Já budu logovat až po přesunu.  Valím oči! Super!

*THUMBS UP*
Má tam chybu, chtěl napsat "lagovat.." Škleb
Zaznamenáno

Lépe žít den jako lev, než sto let jako ovce...
---------------------------------------------------------------------
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #23 kdy: Duben 12, 2013, 05:11:39 pm

Hehe, lagovat budu vždycky, když si začnu hrát v ložnici s kabelem.  Valím oči! Super!

(Server je momentálně v ložnici připojený kabelem.)
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Duben 12, 2013, 05:16:23 pm

Hehe, lagovat budu vždycky, když si začnu hrát v ložnici s kabelem.  Valím oči! Super!

 Smích tak ked si afk a neodpovedas v hre uz vieme ze je to kvoli tvojmu kablu
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Duben 13, 2013, 05:14:13 am

Vem si k1, taky stačilo sehnat si pasek na pohlcení bodný a sečný a nechat se bufnout a už byl hrad jedna velká procházka. Ty NPC zkrátka nelze udělat univezrální.. Mě se aspoň líbí že některý poklady střeží lepší buildy, třeba jako Volog a tak nebo ti lupiči jsou super. Jsou defakto všude a spawnujou se (až na výjimky) dle lvlu hráče. A i 40tkám zatopí pár AAček lupičů :-) Pro větší boj chce prostě vyhledat jiné PC spolky atd...Ale rozmanitost výbavy tě vždy staví kousek nad většinu NPC. Podle mě co je chyb, že ostrov králů střeží ty pižišvoři. Hlavně ten spawn 2 stráží je málo. Měli by tam být po desíti AA a k tomu 5 wariorů alespoň. Tam bych opravdu čekal něco co donutí hráče se spolčit alespoň ve čtyřech. Takhle tu jsou lidi co to solujou jako na prochazce.

Už jsem to někde psal myslím...lokace, zdůrazňuji, všechny lokace jsou připravené, na jakékoli změny, co se týče počtu a lvl monster. A nejen monster. Záleží jen a jen na DM.
Osobně jsem zažil Ostrov králů i v jiném "provedení", ale to byl quest. Fajnej quest  Mrknutí
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Duben 13, 2013, 02:37:46 pm

Osobně bych se taky zastal toho, že je potřeba určitě lokace zpřísnit. Ono je sice fajn, že zábava začíná v kontaků hráčů, ale proč tento kontakt nepodpořit, aby se nemuseli vysloveně vyhledávat a postupovat společně. Mám například na mysli ostrov králů, kterej si dává většina lidí s prstem v nose... Já jima teda určitě nejsem, ale co jsem tam byl s dalšími lidmi, tak to nebylo moc náročný...
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Duben 13, 2013, 02:44:12 pm

Nez se v necem rejpat mozna by stal za uvahu zcela novej dung.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Duben 13, 2013, 02:50:01 pm

Jestli vy spíš moc rychle nelevelujete  Mrknutí
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Duben 13, 2013, 02:54:51 pm

Jestli vy spíš moc rychle nelevelujete  Mrknutí

Možná by sme měli rozdávat balíčky -x lvlů na potkání Úsměv
Zaznamenáno

Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS