Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 11:40:04 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: REAKCE NA TREST  (Přečteno 8549 krát)
Lyc
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 116


Outcast


Zobrazit profil
kdy: Březen 15, 2013, 12:55:18 am

Twinkee napsala:

Tímto postem budiž uděleno varování pro acc :
jachyra
Lyciidas

za OOC do družiny ve větším možství. Neřeknu 1 nebo 2 věty, ale zaspamovat mi dm kanal a vymlouvat se na to že jste kde jste, nebo že si mám vypnout chat družiny.
To jako pardon, ale pravidla sou pravidla a pokud tu chcete hrát měli by jste je respektovat, tak jako ostatní. Myslete si o mě co chcete, já trvám na svým.
Tohle si přiště dohadujte třeba po tellu. Dohadovat se o tom co kdo hraje nebo zakouzlil, mi nepříjde jako nezbytný případ.

Reakce:




Jasne jsem ti ve hre rekl, ze jsme 4 (vidim jen dva tresty) postavy v ruznych lokacich a v ramci IC projednavame utok demona vyvolaneho jednim magem v podtemnu na jine magy na povrchu? Jak mame asi 4 lidi psat telly vsem ostatnim? Jak resit hody kostkami?

Kdyby jsi byla DM co k cemu, tak nam pomuzes jako PJ, pripadne docasne nas das do jedne lokace, aby jsme ti nerusili kanal. Tyhle tvoje pomstychtive utoky jsou uz moc okate.
Nakonec jsme te poslechli a prestali jsme... ano, bezeli jsme vsichni na zlatou horu a tam ooc dojednali co a jak a zase bezeli zpet. Diva pote i umrela, snad jsi spokojena, ze jsi nam hodne pomohla.  Co???

Verejne to davam, protoze na moji posledni zpravu ve hre jsi nereagovala a tohle vse povazuji za ucelove jednani, bohuzel. Jsme kamaradi, ale tohle je az moc, co delas.
Poslední změna: Březen 15, 2013, 05:37:15 am od Szedostienka Zaznamenáno

"Ti, kteří si hlídají záda, uvidí smrt přicházet." drowské přísloví
Lyc
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 116


Outcast


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Březen 15, 2013, 03:02:04 am

Hráči a DM
Hráč se musí podřídit rozhodnutí DM ve hře.
DM má vždy poslední slovo.
DM je nestranný.
Pro řešení jakéhokoli problému jsou důležité screeny obrazovky.
Hráč by měl DM chatu využívat minimálně, určitě ne k získání informací nebo ke stížnostem. Pro delší diskuzi s konkrétním DM je preferován TALK.

Obecná pravidla
Všichni hráči na serveru jsou povinni dodržovat tyto pravidla.
Všichni hráči na serveru jsou povinni vyjadřovat se dle obecně zažitých pravidel slušného chování.
Kandelábrie 2 je RP server
Urážky jsou povoleny pouze v rámci RP a nesmí přesahovat únosnou hranici.


Za svuj prispevek ocekavam trest nebot jsem zjevne porusil pravidla serveru. To myslim vazne. Smyslem tematu bylo dat verejne najevo nespokojenost.
Zaznamenáno

"Ti, kteří si hlídají záda, uvidí smrt přicházet." drowské přísloví
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Březen 15, 2013, 05:38:20 am

Lycu slušne prosím ...
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Březen 15, 2013, 06:38:41 am

Twinkee napsala:

Tímto postem budiž uděleno varování pro acc :
jachyra
Lyciidas

za OOC do družiny ve větším možství. Neřeknu 1 nebo 2 věty, ale zaspamovat mi dm kanal a vymlouvat se na to že jste kde jste, nebo že si mám vypnout chat družiny.
To jako pardon, ale pravidla sou pravidla a pokud tu chcete hrát měli by jste je respektovat, tak jako ostatní. Myslete si o mě co chcete, já trvám na svým.
Tohle si přiště dohadujte třeba po tellu. Dohadovat se o tom co kdo hraje nebo zakouzlil, mi nepříjde jako nezbytný případ.

Reakce:




Jasne jsem ti ve hre rekl, ze jsme 4 (vidim jen dva tresty) postavy v ruznych lokacich a v ramci IC projednavame utok demona vyvolaneho jednim magem v podtemnu na jine magy na povrchu? Jak mame asi 4 lidi psat telly vsem ostatnim? Jak resit hody kostkami?

Kdyby jsi byla DM co k cemu, tak nam pomuzes jako PJ, pripadne docasne nas das do jedne lokace, aby jsme ti nerusili kanal. Tyhle tvoje pomstychtive utoky jsou uz moc okate.
Nakonec jsme te poslechli a prestali jsme... ano, bezeli jsme vsichni na zlatou horu a tam ooc dojednali co a jak a zase bezeli zpet. Diva pote i umrela, snad jsi spokojena, ze jsi nam hodne pomohla.  Co???

Verejne to davam, protoze na moji posledni zpravu ve hre jsi nereagovala a tohle vse povazuji za ucelove jednani, bohuzel. Jsme kamaradi, ale tohle je az moc, co delas.


Jste jen dva protože Rizzen a Geralt tam dali tak jednu dve věty. Jasně sem vám psala že tohle můžete řešit po skypu, foru hromadnou správou, nebo teamspeaku. Od toho ty programy sou. A od toho je tell. Pomstychtivý to není, navíc nejsem žádný taxík na klientu, že  když zavoláte hodím vás kam chcete. Já taky nemůžu spamovat OOC, hned řvete nebo mám postih. A vy jako bývalý DM by ste to měli chápat. A ne mi říkat abych si vypla chat družiny na úkor ostatních. Dneska už nemám čas ale v sobotu přijízdím, pokud chceš screeny vašich "spamů" máš je mít.. navíc ani nemluvím o tom že ste se mi jako Dm po varování vysmáli Mrknutí
Zaznamenáno

Lyc
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 116


Outcast


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Březen 15, 2013, 09:32:26 am

Vim, co jsem udelal, vim, ze timhle jsem se i provinil, ale tady najednou chybi cit pro hru. Tady prosazovani pravidel ad absurdum zabilo hru, s tim nesouhlasim a proto jsem nastvany. Nic jsem nezadal, byly to navrhy jak situaci resit.
Zaznamenáno

"Ti, kteří si hlídají záda, uvidí smrt přicházet." drowské přísloví
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Březen 15, 2013, 12:09:20 pm

Lidi, lidi...že zrovna vy si vjedete do vlasů bych nečekal  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Twinkee asi by bylo lepší hodit sem ty screeny a posoudit situaci bez emocí.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Březen 15, 2013, 12:13:19 pm

Radsej sa zamerajte nato ako vyriesit tie lagy a zprijemnit si hru. !!!
Zaznamenáno
Lyc
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 116


Outcast


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Březen 15, 2013, 12:17:33 pm

Screeny nic nevyresi, ja nepopiram, ze jsem psal ooc do party.. psal jsem, me jde vsak o to, ze jsem to psal z urciteho duvodu, ktery snad mel realnou hodnotu.
Zaznamenáno

"Ti, kteří si hlídají záda, uvidí smrt přicházet." drowské přísloví
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Březen 15, 2013, 12:24:36 pm

Radsej sa zamerajte nato ako vyriesit tie lagy a zprijemnit si hru. !!!
To mají na starosti vyšší bohové Mrknutí

Screeny nic nevyresi, ja nepopiram, ze jsem psal ooc do party.. psal jsem, me jde vsak o to, ze jsem to psal z urciteho duvodu, ktery snad mel realnou hodnotu.
Já tvou myšlenku chápu a dokonce si coby hráč myslím že se twin nechala vytočit zbytečně. Coby DM ale musím říct, že pokud se v tom chcete pitvat, tak screeny sem.
Basta  Mrknutí
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Březen 15, 2013, 12:34:22 pm

Tady asi není co řešit, celá situace na mě působí takto:

Hráči v dobré domněnce se domlouvali na tom jak dále s hrou naložit. Jednomu Dm vadilo, že se to řeší přes kanál družiny a místo aby jim dalo možnost jak to vyřešit je seklo přes prsty, že takhle ne. (samozřejmě Dm na tohle má práva)


Nejsem zastáncem OOC v partě, ba dokonce mě ubíjí když vidím jak někdo píše ooc bez //, nicméně pokad je ooc spjatou s hrou (domlouvání termínů, fáze hry etc), tak si myslím že jim mohlo Dm vyjít stříc a hodit je na jednotné místo - kór když Dm vidí že jsou na druhých stranách světa (viděl jsem Dm konzoly jak vypadá).

Kdyby řešili fotbal, hokej, ženský a co já vím, tak jo, seknout přes prsty a at si to dou řešit na skype, chat či kam chcou.

Chci poukázat na to, že ty 4lidi se díky ooc domluvě museli sejít na jednom místě (zkuste si probíhat lokace, když nemusíte, je to fakt vopruz, kor když kolem vás jsou IC hrozby a vy se tam potřebujete dostat kvůli OOC - celkem paradox co?  Škleb ). Oni chtěli IC hru rozjet dál.

Nebraňme v tom, když někdo chce rozjet nějaký IC děj, do kterého časem mohou zapadnout i další postavy, neboť to dělá server zábavným.

Ps. Vycházím jen z toho co jsem se tu dočetl.  Úsměv

Pac a pusu, milujme se všichni  Polibek
Zaznamenáno
Lyc
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 116


Outcast


Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Březen 15, 2013, 12:41:53 pm

Ano, ty screeny bude lepsi sem dat, nevyresi situaci kolem ooc, ale mohou obhajit twinkee, pokud tam teda budou reakce nas hracu k ni, nevim co ji kdo psal, vim co jsem napsal ja a z toho vychazim. Navic pak bude zajistena vetsi objektivita pro ostatni DM k posouzeni.
Zaznamenáno

"Ti, kteří si hlídají záda, uvidí smrt přicházet." drowské přísloví
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Březen 15, 2013, 12:57:38 pm

Mě by zajímalo, proč ji vadil drobnej spam party kanalu, že by dělala quest? To by se pak dalo pochopit, že chtěla "klid" ... byl v tom quest, nebo jen touha někoho prásknout přes prsty a zbavit ostatní motivace/chuti do hry a zničit RP? Jen mě to zajímá...
Poslední změna: Březen 15, 2013, 01:23:28 pm od Bhaall Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Březen 15, 2013, 01:22:04 pm

Jen se musim pousmat nad nekterejma prispevkama , chtelo by to tučnaka s devastem a byl by klid  Škleb popripade rzivaka  Škleb Škleb a pak udelat kolektivni foto Škleb Škleb Škleb

Tomu se rika vychovna praxe  Škleb
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Březen 15, 2013, 01:50:32 pm

Radsej sa zamerajte nato ako vyriesit tie lagy a zprijemnit si hru. !!!

palec nahoru...

//PS: nezlobte 
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Lyc
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 116


Outcast


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Březen 15, 2013, 03:24:35 pm

TAKŽE PO DNEŠNÍM ROZHOVORU JE SPOR VYŘEŠEN, JÁ SE OMLOUVÁM ZA TENTO AGRESIVNÍ KROK, nicméně dle mého názoru nutný, A VĚŘÍM, ŽE SE V KLIDU VRÁTÍME KE HŘE.

Za své porušení pravidel, napadeni DM, jsem připraven přijmout trest, takže až se poradíte, tak mi dejte vědět. Ať je spravedlnost naplněna.
Zaznamenáno

"Ti, kteří si hlídají záda, uvidí smrt přicházet." drowské přísloví
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS