Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 23, 2024, 02:36:49 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Geofery  (Přečteno 1738 krát)
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
kdy: Březen 11, 2013, 12:23:35 am


* * *


Geofery
...byl a je...





*Hubená postava elfa přijde do temného lesa kde tábor již bývá pěknou řadu let a posadí se*


*Po krátkém zjištění stavu okolí nechá svým myšlenkám v mysli volný průběh*




"Pověst, legenda, mýtus či alespoň pohádka... ne ani v jednom..." *Povzdechne*


"Ten elf, se jménem Geofery, který jako jeden z prvních obyvatel tehdy založené elfí vesnice měl dlouhý příběh. ten příběh avšak již dávno padl do prachu zatracení, je snad někdo kdo by si jej pamatoval?
Býval z dob, kdy byla dobyta a poprvé zpřístupněna Horská vesnice pro všechny snící trpaslíky o svém zlatě. Z doby, kdy tehdy na Kandelabrii vládli měsíční elfové."



"Tehdy bylo vše takové jiné..." *Pomyslí si jeho potomek*


"Proč vlastně nesu jeho jméno, když jeho jméno i příběh upadl v zapomnění..?" *Seděl v lese a přemýšlel nad minulostí svého otce.*


"Je to jen jméno anebo i odkaz...?"


"Ty chvíle, kdy něco dokázal se bohužel nevyryly do kamenných desek, nezpívají se o nich písně ani příběhy. Nuže... asi je čas, abych s tím něco udělal. Ty dny, kdy byl klid snad brzy pominou. Snad již brzy začne hra stínů a nejen ta, kdo ví, co vše se z mých plánů podaří..."


"Tak jako tak co se děje právě teď není dobré, chce to změnu, ale bude se muset začít od základů, od úplného dna... Ano Dno! - to je to místo, kde bych měl začít, snad bohové budou milostiví a dají mi požehnání, aby se vše mohlo povést."


"Nuže, měl bych začít s přípravami, cesta to bude víc než dlouhá a patrně i osamělá. Nuže... i když možná na čas odtud vytratím, to co jsem doposud měl, bude možná ztraceno, tak to za úspěch stát bude."

*Pomyslel si a začal do malé knížky s koženou vazbou zapisovat vše, co je ještě nutné udělat, než se bude moci vypravit na výpravu, jež zcela změní jeho život*


"Otče, dám ti důvod být hrdý na svého syna, který snad už konečně našel svoji cestu, kterou tak dlouho hledal. Vyčkej ještě, brzy se pousměješ nad dílem, které jsem si pro všechny připravil!"


*Vstane z lavičky a sevře ruku v pěst a hrdě koukne přímým pohledem k nebi, jako by viděl Jeho obraz procházet mraky*




"Ano, toto jsem měl udělat již dávno, ale aspoň jsem poznal krásu i bolest a po těch letech, které jsem strávil v okolí elfí vesnice nelituji, také něco přinesly. Nuže je čas na přípravy!"


*Vydá se rázným krokem plným odhodlání směrem od tábora*




* * *
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS