Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 05:30:07 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8
  Tisk  
Autor Téma: výkřiky z okna  (Přečteno 40137 krát)
Lyc
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 116


Outcast


Zobrazit profil
Odpověď #90 kdy: Březen 30, 2014, 01:30:46 pm

Hral jsem to asi 30min, ale protoze jsem tam nikoho neznal, tak jsem to uz podruhe nespustil.
Zaznamenáno

"Ti, kteří si hlídají záda, uvidí smrt přicházet." drowské přísloví
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #91 kdy: Březen 30, 2014, 01:38:34 pm


Tak já nevím no. Hodně jsem si slibovala od té "úžasné" IS 3. Ale je to fakt síla. Myslím si, že te´d chodím spát ještě více naštvaná než předtím. Pancíř nic moc, furt se neumím zbavit toho svého zlozvyku "střela ze zastávky", je to flustrující. Možná bych měla obětovat těch 1200 Kč a koupit tu IS 6. Ovšem taky nevypadá nic moc a ač ji všichni kolem děsně chválí jak s ní jde rychle "rýžovat", bojím se abych zas nebyla zklamaná. Přece jen kupovat si za real peníze herní zážitek??!!  Mrknutí

To ukovadliny je to jiné. Vanilla nebrblá, Vanilla se snaží, Vanilla ví, že co si neodedře nemá. S mečem to jde jisto jistě lépe než s tankem. Být sama, vyrovnaná a spokojená je furt lepší, jek být středem houfu. Houfu z něhož nejméně polovina ani neví co dělá, žene se někam bez přemýšlení na odstřel a v honbě za vidinou" best score"  "řve" do party kanálu .... stop cap.
Zlatá kovadlina, zlaty bylinky.......

2x tohle a musíš nutně odinstal. WoT Úsměv
https://www.youtube.com/watch?v=2wJH__2zckY

Mám dva učty na WoT na jednom mám 27 zaparkovaných tanků, stíhačů tanků a děl. Mám ale jen 3 devítky a to - T-54,ST-1 a IS-8.
Mám 3 číňany, 4 anglány ,9 německých strojů a 11 sovětských mašin.  Vybojoval jsem 8900 bitev a obdržel jsem 9x válečníka a min jednou jsem sestřelil 8 nepřátelských tanků za bitvu.  Ale mám obavy o své duševní zdraví Smích  
 ( jo ty premiové tanky jsou na vydělavání peněz ne na dobrou hru. I když třeba Type 59 je vynikající na všecjno i na hru.)
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Rizzen
Mob
*
Příspěvků: 60



Zobrazit profil WWW
Odpověď #92 kdy: Březen 30, 2014, 01:42:36 pm

Ach bože za 1 - vůbec jste nepochopili takovou základní věc , že DM tady není na tvorbu hry a na to aby bavil každého jednoho hráče a to 24 hodin denně . 
 2 - DM zpestřuje hru a hlídá hrubé porušení pravidel a hladký plynulý chod serveru (myslím tím někoho kdo by narušoval hratelnost) a pomáhá hráčům v těžkých nepředpokládaných situacích - někde uvíznou a pod.
 3 - Hráč se baví postupným smysluplným zdokonalováním své postavy své výbavi a svých schopností. 
 4 - Drahý Michale já tady hraju už hrozně dlouho , ještě když byl Neus jen oligarchou a měl na starosti Elfí ves. Ještě v dobách kdy Kandoška porážela Thálii i Demonu, prostě byla nejpopulárnějším serverem v ČR + SR.   Takže jsem po tom co začala upadat  toho napsal už hodně moc o tom jak Kandošce pomoci - je to marné , takže když se něco upraví správným směrem tak chvíli hraji , až se to zase zprzní tak hraju tanky a vyčkávám co bude .  Jinak tady hrají výborní hráči a jsou tu dobří DMka a jejich přízeň bych nechtěl ztratit.

Je to přesně naopak Jáchyme. DM tvoří hru a všechny ty další věci jsou pro něj podřadné. Chápu že když hraješ tanky tak tam DM nepotřebuješ ale tohle je RPG to funguje jinak.
Zaznamenáno

Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #93 kdy: Březen 30, 2014, 03:37:47 pm

ano ale RPG se normalne hraje bez DM. DM jen takova tresinka na dortu. hraci by se meli umet zabavit sami a ne cekat az nekdo prijde a vodi je za rucicku
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #94 kdy: Březen 30, 2014, 03:49:32 pm

Tady vždy byla a je malá skupina lidí která nic nechápe a všechno kazí. Samozřejmně že nemáš pravdu s tvým tvrzením . DM je normální člověk , může si také s ostatními normalně zahrát . To že není třeba DM svědčí o vysoké kvalitě serveru. Já hraji neintenzivně - spíše rekreačně Tanky už dva a půl roku , ale nejsem ani zdaleka na konci. Ted Rizen napiš  jak dlouho tobě trvalo vyskilovat tu tvou současnou postavu? Jeden max dva měsíce  a někteří to umí snad i za meně.  TŘI roky bývá dnes požadavek na to aby hráč měl na budování své postavy při průměrném hraní a nemyslí se jenom vylevelování ale i craft , hodnosti a další věci.  No já už končím s polemikou třeba se mýlím . Štve mne jenom jedno , že ve hře už nevidím ani Sonofdarka , který zřejmně také pocituje že to není to pravé ořechové a ani já se na hru netěším jak dříve.  
Bohužel.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Lyc
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 116


Outcast


Zobrazit profil
Odpověď #95 kdy: Březen 30, 2014, 04:00:46 pm

 TŘI roky bývá dnes požadavek na to aby hráč měl na budování své postavy při průměrném hraní a nemyslí se jenom vylevelování ale i craft , hodnosti a další věci.

Moje vlastní zvědavost se ptá jak či kde jsi k tomu požadavku došel a co je vlastně průměrné hraní?
Zaznamenáno

"Ti, kteří si hlídají záda, uvidí smrt přicházet." drowské přísloví
Rizzen
Mob
*
Příspěvků: 60



Zobrazit profil WWW
Odpověď #96 kdy: Březen 30, 2014, 04:29:33 pm

ano ale RPG se normalne hraje bez DM. DM jen takova tresinka na dortu. hraci by se meli umet zabavit sami a ne cekat az nekdo prijde a vodi je za rucicku

Omyl, NWN je založeno na ADnD pravidlech. V PnP verzi DnD a ADnD je DM alfa omega, dělá scénář, příběh, lokace, popisuje mapu, mnoho hodů kostkou, rozděluje zkušenosti atd atd.. Rozdíl mezi PnP a PC hrou je pouze v usnadnění těhle technických operací, drtivá většina hodů probíhá automaticky, máme herní engine takže vidíme postavy přímo na obrazovce, ale jádro praivdel a herní systém zůstává. Jako hráč mám tisíc + jedno přání jaké questy dělat, ale nemůžu protože i kdybych stokrát chtěl DM musí asistovat po technické stránce.

Hráči se umí zabavit sami ve hrách které mají před připravené questy jako je drtivá většina single player RPG. Jenže K2 není tento typ modulu. Mnohem více je to peristestní svět, který potřebuje dynamické questy, které pokud mají mít smysl, nutně vyžadují DM tvořivost, nové lokace, hraní NPC, v minulosti se tyto questy normálně dělaly. Nedávno jsme to podobné hráli s Bhaallem a  Lyciidasem.
Poslední změna: Březen 30, 2014, 04:36:08 pm od Rizzen Zaznamenáno

Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #97 kdy: Březen 30, 2014, 04:42:21 pm

ale tady ty questy jsou. nemusis cekat jen na to az se ukaze dm aby byl nejaky epicky quest. jestli tu hru hrajes jen proto aby ti zabavu vytvarel nekdo jiny tak to radeji vubec neloguj,promin ale je to tak. svet je dynamicky meni se, objevuji se nove poklady nebo nove vyzvy at uz to jsou loupeznicke doupata nebo posileni nemrtvych nebo cokoli jineho. byl si ted nekdy v krateru? je to tam masakr.driv to bylo pekne poklidne misto plne PC hracu...
ANO DM ma delat questy ale epicke nebo ktere posunou server nekam dal,a ne aby kazdeho vodilo za rucicku.
Pokud to chces takhle to by museli byt dane pevne spolky,treba rozdelene na mesta a kazde mesto=spolek by melo svoje dm... ale jinak se hraci maji zabavit sami,at uz ruznymi vypravami,spolecnym expenim,craftenim tezenim cimkolik...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Rizzen
Mob
*
Příspěvků: 60



Zobrazit profil WWW
Odpověď #98 kdy: Březen 30, 2014, 04:48:30 pm

ale tady ty questy jsou. nemusis cekat jen na to az se ukaze dm aby byl nejaky epicky quest. jestli tu hru hrajes jen proto aby ti zabavu vytvarel nekdo jiny tak to radeji vubec neloguj,promin ale je to tak. svet je dynamicky meni se, objevuji se nove poklady nebo nove vyzvy at uz to jsou loupeznicke doupata nebo posileni nemrtvych nebo cokoli jineho. byl si ted nekdy v krateru? je to tam masakr.driv to bylo pekne poklidne misto plne PC hracu...
ANO DM ma delat questy ale epicke nebo ktere posunou server nekam dal,a ne aby kazdeho vodilo za rucicku.
Pokud to chces takhle to by museli byt dane pevne spolky,treba rozdelene na mesta a kazde mesto=spolek by melo svoje dm... ale jinak se hraci maji zabavit sami,at uz ruznymi vypravami,spolecnym expenim,craftenim tezenim cimkolik...

Zdá se mi že hraješ špatnou hru. Zkus WoW tam je to co tak miluješ normální, ale tohle je ADnD. To je něco jiného.
Zaznamenáno

Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #99 kdy: Březen 30, 2014, 04:55:09 pm

Wow sem nikdy nehral a ani to nemam v planu. Nemas co delat ve hre kdyz ti nedela q dm? Udelejte wipe zruste xp z pokladu maximalne zvednete xp z mobu.pak nebudes mit vyexpenou postavu za 14dni a budes mit co ve hre delat to je tak vsechno co ti na to muzu rict.
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Sonofdark
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 131


Zobrazit profil
Odpověď #100 kdy: Březen 30, 2014, 06:07:34 pm

ja hram len pomenej neni tolko casu na to.
Zaznamenáno
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
Odpověď #101 kdy: Březen 30, 2014, 06:20:29 pm

ale tady ty questy jsou. nemusis cekat jen na to az se ukaze dm aby byl nejaky epicky quest. jestli tu hru hrajes jen proto aby ti zabavu vytvarel nekdo jiny tak to radeji vubec neloguj,promin ale je to tak. svet je dynamicky meni se, objevuji se nove poklady nebo nove vyzvy at uz to jsou loupeznicke doupata nebo posileni nemrtvych nebo cokoli jineho. byl si ted nekdy v krateru? je to tam masakr.driv to bylo pekne poklidne misto plne PC hracu...
ANO DM ma delat questy ale epicke nebo ktere posunou server nekam dal,a ne aby kazdeho vodilo za rucicku.
Pokud to chces takhle to by museli byt dane pevne spolky,treba rozdelene na mesta a kazde mesto=spolek by melo svoje dm... ale jinak se hraci maji zabavit sami,at uz ruznymi vypravami,spolecnym expenim,craftenim tezenim cimkolik...

Zdá se mi že hraješ špatnou hru. Zkus WoW tam je to co tak miluješ normální, ale tohle je ADnD. To je něco jiného.

Raději zkus LineAge... WoWko nehraj  Mrknutí Smích
Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #102 kdy: Březen 30, 2014, 08:40:39 pm


uh ... to jsou věci  Úsměv

V neverwinteru mám mága, měl jsem ... nevím, už jsem ho nepustil tak půl roku. Ale ve dvou třech  "známých lidech" by to mohla být zábava ... i když je zaměřený na mlácení a dungy.

Wot ... je za zenitem /někomu třeba přirostl k srdíčku/... teď letí War Thunder ... kombinace techniky /pozemní, letecké a možná námořní/ s nádhernou grafikou. Nemá konkurenci  v simulacích na herním trhu. Wot to látá / rozšíření na konzole a mobil/jak může,ale patrně zbytečně. War thunder zatím beta, ale fajné.

Nevím, když byl K2 modul "hard" , pár PC si ztěžovalo na toto, nebo tamto. Tak se modul upravil, je vstřícní  "novým" postavám, ale jak chytnete 30-40lvl moc brzo, tak to asi není taky vončo. K2 je teď parádní, záleží jen na hráčích.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #103 kdy: Březen 30, 2014, 09:12:39 pm

K2 je paradni ale prave proto ze chytnes diky pokladum vysoky lvly moc brzo tak se pak hraci nudi a potrebuji aby je dm zabavilo...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
spencer
Host
Odpověď #104 kdy: Březen 30, 2014, 09:35:22 pm

neverwinter sem hral hned jak to spustili, chvilku me to bavilo asi tyden a pak sem to nechal byt... mozna to bylo tim ze to jeste nemeli dodelane nevim jak na tom jsou ted.
ale klasicne NWN je proste srdcovka.

Taktéž jsem to chvíli hrál, ale pak mě to přestalo bavit.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS