Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 18, 2024, 06:20:39 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Boris a Fery  (Přečteno 2681 krát)
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
kdy: Únor 28, 2013, 08:00:36 pm

*zacali se sirit zvesti ze kolem Kandaharu se zvysila aktivita nemrtvich bytosi, zacali se ztracet lide a mlade divky a dokonce tam byl spatren muz v cernem havu doprovazeny vranou a mumii*
Zaznamenáno
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Březen 01, 2013, 10:16:21 pm

     *tok jeho myslenek a rozmluva s vranou*

     Usadim se v Kandaharske krypte, mesto je nakazene nejakou nemoci a nikdo sem moc nepachne tady aspon budu mit klid na svoji praci, hned zitra ji prozkoumam. Co myslis Fery? *vrana zakraka* Take si myslim, pojdme si odpocinout zitra nas ceka velky den.

     Pruzkum jde zatim dobre, probudit par zesnulych nebyl zadny problem a urcite se mi budou hodit ... Dostaly prvni ukol tak uvidim jak si snim poradi *zasmeje se* ja mel aspon cas pripravit se na obrad

     Hmm cekal jsem ze to bude horsi, prece jen takova kostra neni uplne inteligenti stvoreni, dotahnul mi mrtvou zenu, na miste byl rozlozen! ... Dusledne jsem rikal ze ji potrebuji zivou nebo omracenou! A ze to musi byt mlada divka! Zena mi je knicemu ta urcite neni pana! Snad si jeho kolega povede lepe!

      No to uz je lepsi, polomrtva krasna blondata divenka. *vrana zakraka* Ha! Ferymu se tez libi a mysli ze je to ta prava, snad  ale urcite vypada slibne, muzeme zacit s ritualem. Skoda ze bude muset umrit ale svemu ucelu poslouzi, polozim si ji do sveho magickeho kruhu. *vrana opet zakraka* Fery, ted mlc! Tomuhle nerozumis! Bez se radsi proletet, bez za tou svoji sovou *zasmeje se* potrebuji klid *vrana zakraka neco na protest a odskace pryc* Ach Fery, ty jeden drzoune, no dost bylo zdrzovani zacneme.

      To co je?? Navsteva?? Ze musi nekdo otravovat zrovna ted kdyz jsem uprostred exkrakce jeji krve! Ted padne cele snazeni na zmar budu muset zacit znova, no nenadelam nic at uz je to kdokoliv nesmi od sud odejit zivy! Pockam si na nej az me najde.


      Tak tohle bych opravdu necekal, ale aspon v necem jsem mel pravdu, neodesel zivy *v duchu se zasmeje sve poznamce* velice zajimave setkani, a velice zajimava nabidka, kterou samozrejme musim prijmout! Musim ale propustit vsechny sve sluzebniky, bude jich skoda, udelam si nove na novem miste tady je to moc nebezpecne. Nove misto k vyzkumu a pomoc se vzdy hodi, a urcite bych se od nej mohl hodne naucit, snad mu budu oddanym pomocnikem a mozna zakem, hmm to by bylo nadherne!
     

*Hrbitov je opet opusteny, lide se prestali ztracet, a zahadna postava muze s vranou nebyla tez nejakou dobu spatrena, buh vi co to bylo, mozna jen sen deti*
Zaznamenáno
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Prosinec 14, 2014, 09:59:52 pm

*Boris a Fery se opet vratili na ostrov Kandelabrie, Boris se nadechl cerstveho vzduchu a rika Ferymi*
     Je pekne byt opet na starem miste tak se pujdeme podivat co je zde noveho
     *Vrana souhlasne zakraka*

*Nekolik dni se Boris potuloval po ostrove, potkal nejake nove tvare ale dokonce k jeho velkemu prekvapeni i nektere stare, zjistenim teto skutecnosti byl velice potesen, dale se mu povedlo zjistit ze na osadu kde drive zil se chysta utok nemrtvych, dokonce tam byla upalena nejaka nekromantka ... velice zajimava informace pomyslel si a rozhodl se to dukladne prozkoumat*

*Uspesne se zucastnil obrany mesta diky jeho pomoci byla zajata druha nekromantka a zabit nemrtvy drak, po uspesne obrane mesta byla nekromanta presunuta do vezeni, jaka to osudna chyba ... spojenim jejich sil se jim povedlo prolomit magickou ochranu a uniknout neznamo kam*

*Pomyslel si Boris*
     Mohlo byt po starostech, takhle mohlo byt po vsem a nemusel jsem si stou skodnou delat zadne starosti, ale co vsechno se da patricnym zpusobem vyuzit, bez me pomoci uz by nebyla zadna vesnice, skoda jen ze jsem se ktem dvou nedostal drive, mohl jsem je ukaznit ted jsou problem, nevadi svemu ucelu poslouzi *vduchu se zasmeje*

*Probehl Rozhovor mezi knezem Konstantinosem, radni Febriel a paladinem Felipem*
*Boris jim povedel svuj pribeh ktery byl z velke casti pravda*


*Historie z doby este davno pred Kandalabrii*
      *Boris se predstavil jako carodej Fabius Bile, s radu bojovych carodeju s Hlubiny kde se specializoval na boj s nemrtvymi kvuli jeho temne historii s jeho rodneho mista v pateri sveta nedaleko Luskanu, kde byla jeho vesnice a cela jeho rodina vyhlazena utokem nemrtve hrody pod nadvladou liche z Angmaru, sam Boris byl zachranen este pred utokem potulnym carodejem a priveden ke studiu na magicke univerzite v Hlubine, kde se stal nejlepsim zakem a vyslouzil si za svuj boj s nemrtvimi hordami prsten letici ohnive koule*

*Kdyz byl Boris pripraven vydal se na cestu za pomstou do Angmaru chtel pomstit svoji rodinu, byl uspesny povedlo se mu znicit Liche ktery stal za skazou jeho rodiny, ale byl to narocny ukol ktery ho zmenil*



*Byl prijat do mestske straze*

*Tok jeho myslenech*

      Tento pribeh by jim mel zatim stacit, vlastne to cele nebyla lez ... dnes jsem se predvedl v dobrem svetle, budu s nimi chvili pracovat uvidime kam to vsechno povede, zatim  mame spolecny cil ...

*Posadil se ve spolecenske mistnosti spolecenstva vzal si knihu historie z police a dal se do cteni spokojeny sam ze sebou jak byl dnes uspesny*
Poslední změna: Prosinec 14, 2014, 10:10:13 pm od Nurdu Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS