Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 19, 2024, 02:09:37 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: uctievači Jeho  (Přečteno 11959 krát)
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Březen 31, 2016, 11:19:39 am

//Tak dnes večer to zkusíme sehrát, já a paulvandyke. Pak přelogne Lubko svého podtemnáka a stvrdí to, pravomoci totiž má na to jen arcibiskup nebo jeho pravá ruka. Což já nejsem, ikdyž jsem třetí nejvyšší v církvi ted. Naši církev tedy při RP budu zastupovat já. Pokud DM chce, může u toho asistovat.  Mrknutí
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Březen 31, 2016, 12:42:21 pm

//Teda to je rychlost  Úsměv
Já mám postavu u Dannan, ale budu až o víkendu.
Myslel sem, že by se udělalo nějaké větší setkání a klidně i všech zmíněných spolků třeba po Q s démony jako potvrzení spojenectví.
Čím víc lidí by se zapojilo tím by to bylo lepší.
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Březen 31, 2016, 02:11:15 pm

Spolus s nosici oltaru zakoncit tazeni proti demonum mega obradem u dvou oltaru  Mrknutí


//Pak to prosim smazte
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Březen 31, 2016, 02:34:13 pm

//Teda to je rychlost  Úsměv
Já mám postavu u Dannan, ale budu až o víkendu.
Myslel sem, že by se udělalo nějaké větší setkání a klidně i všech zmíněných spolků třeba po Q s démony jako potvrzení spojenectví.
Čím víc lidí by se zapojilo tím by to bylo lepší.
Dobře můžeme to tak učinit, není problém, dam vědět Paulovi. Pokud si to nepřečte tady sám.D
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Duben 04, 2016, 08:53:20 pm

Zápis v církevní kronice: Dnes byla nastolena tolerance mezi naší církví a církví Dannan. Změna v našich vztazích byla spečetěna společnou výpravou zástupců obou církví tj. komtura Gladia Divinuse a druidky Vany na Ostrov králů. Dále byli na výpravě přítomni další hrdinové, mezi nimi například Mistr Nadar. Tento den budiž v kronice naší církve zapsán jako významný. Mistr Gladio Divinus, komtur církve svaté JEHO.

//V blízké budoucnosti nás snad čeká i přátelství s Moradinovými kladivy z Horské vsi, ale to až s asistencí DM. Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS