Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 20, 2024, 08:00:13 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Zbraň bez durability  (Přečteno 5986 krát)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
kdy: Únor 14, 2013, 10:27:39 am

Zdravím,
včera mi prodal vetešník rapír s keenem (ale jen dvojka, na pětku budu asi čekat než budeme mít v podtemnu famózního kováře), u kterého jsem až po chvíli s údivem zjistil, že nemá žádnou durabilitu [chyběla čísla (1000/1024)].

Prosím, jestli by jsi se Neusi nechtěl nepodívat, proč to vygenerovalo takový item, který defakto nemá na serveru, co dělat, aby se tím nezahltil server. Možná je to jen jedinečný výskyt.

Pokud bude chtít nějaké DM nesmrtelný item vidět a odstranit ze serveru, odchyťte mě ve hře.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Únor 22, 2013, 11:10:57 am

Jak ti mohl Vetešník prodat rapír ? Vetešník má pořád stejné (většinou dekorační předměty), nikdy jsem ho neviděl že by prodával něco jiného.

Já mam od něj hůl, která je také bez durability, nemá žádné zranění na víc, ale za to jde : držet v jedné ruce(můžeš mít v druhé ruce pochodeň), suprově vypadá(vzhled klacku) a jde nakouzlit pomocí kouzel  Valím oči! Super!
A to se vyplatí!



Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Únor 22, 2013, 11:18:22 am

ten rapir je podivnost
hadam ze za to mohl lag, ale kdo vi... "vyroba" predmetu je celkem pracna akce a jestli z toho neco vypadlo diky lagu.... Smutek
az te uvidim ve hre (a nebo jine opravdove DM) tak bych to zlikvidovat a dal ti neco +/- podobneho a nebo penize

jo vetesnik je potvora, obcas svym stalym zakaznikum proda i podpultove zbozi... Úsměv
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Únor 22, 2013, 11:47:26 am

ten rapir je podivnost
hadam ze za to mohl lag, ale kdo vi... "vyroba" predmetu je celkem pracna akce a jestli z toho neco vypadlo diky lagu.... Smutek
az te uvidim ve hre (a nebo jine opravdove DM) tak bych to zlikvidovat a dal ti neco +/- podobneho a nebo penize

jo vetesnik je potvora, obcas svym stalym zakaznikum proda i podpultove zbozi... Úsměv

Uz je vse v poradku, po jednom z restartu mu na nem "naskocila" durabilita Škleb

to Cili: Kdyz mu neco obcas proda, tak pak u nej v dialogu staci rict, ze uz si jeho zbozi videl, pak ti rekne neodchazej a nabidne ti nahodne kousky, ktere jsou ovsem pekne drahe... Mrknutí
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Únor 22, 2013, 11:54:46 am


Já mam od něj hůl, která je také bez durability, nemá žádné zranění na víc, ale za to jde : držet v jedné ruce(můžeš mít v druhé ruce pochodeň), suprově vypadá(vzhled klacku) a jde nakouzlit pomocí kouzel  Valím oči! Super!
A to se vyplatí!





?
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Únor 22, 2013, 11:58:55 am

ten rapir je podivnost
hadam ze za to mohl lag, ale kdo vi... "vyroba" predmetu je celkem pracna akce a jestli z toho neco vypadlo diky lagu.... Smutek
az te uvidim ve hre (a nebo jine opravdove DM) tak bych to zlikvidovat a dal ti neco +/- podobneho a nebo penize
jo vetesnik je potvora, obcas svym stalym zakaznikum proda i podpultove zbozi... Úsměv

Uz je vse v poradku, po jednom z restartu mu na nem "naskocila" durabilita Škleb

to Cili: Kdyz mu neco obcas proda, tak pak u nej v dialogu staci rict, ze uz si jeho zbozi videl, pak ti rekne neodchazej a nabidne ti nahodne kousky, ktere jsou ovsem pekne drahe... Mrknutí

Super to jsem nevěděl. Díky za tip. Já vetešníka potkávám skoro pořád tak se na to příště juknu Mrknutí
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Únor 22, 2013, 12:01:33 pm

?

??
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Únor 22, 2013, 12:03:56 pm

nerozumím tomuhle....klacek co jde nakouzlit... Úsměv
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Únor 22, 2013, 12:06:28 pm

nerozumím tomuhle....klacek co jde nakouzlit... Úsměv

No jasně. Jsou kouzla která jdou sesílat na klacek a pak ten klacek má kouzelné vlastnosti.  Když tě bacím tím okouzleným klackem po hlavě, bude tě to tím dost bolet Valím oči! Super!

Co je na tom nejasné ?
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #9 kdy: Únor 22, 2013, 12:34:34 pm

Jo, jak psal už ATM, na rapír to naskočilo a už se i normálně poškozuje. Možná opravdu lag, nevím.
Další item který se mi dostal do rukou a je nějaký podezřelí je 'Fire Arrows' 1d6 šípy. Vzhledem k tomu, že to má anglickej název předpokládám, že to je z orig. hry, ne kraftěný. Co to tady dělá?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Únor 22, 2013, 12:38:13 pm


Já mam od něj hůl, která je také bez durability, nemá žádné zranění na víc, ale za to jde : držet v jedné ruce(můžeš mít v druhé ruce pochodeň), suprově vypadá(vzhled klacku) a jde nakouzlit pomocí kouzel  Valím oči! Super!
A to se vyplatí!



Prosím vysvětli...klacek, co jde nakouzlit pomocí kouzel....nějak mi to hlava nebere  Mrknutí
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Únor 22, 2013, 01:48:00 pm


Já mam od něj hůl, která je také bez durability, nemá žádné zranění na víc, ale za to jde : držet v jedné ruce(můžeš mít v druhé ruce pochodeň), suprově vypadá(vzhled klacku) a jde nakouzlit pomocí kouzel  Valím oči! Super!
A to se vyplatí!



Prosím vysvětli...klacek, co jde nakouzlit pomocí kouzel....nějak mi to hlava nebere  Mrknutí

Ne Valím oči! Super!
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Únor 22, 2013, 01:54:13 pm


Já mam od něj hůl, která je také bez durability, nemá žádné zranění na víc, ale za to jde : držet v jedné ruce(můžeš mít v druhé ruce pochodeň), suprově vypadá(vzhled klacku) a jde nakouzlit pomocí kouzel  Valím oči! Super!
A to se vyplatí!



Prosím vysvětli...klacek, co jde nakouzlit pomocí kouzel....nějak mi to hlava nebere  Mrknutí

Trolling at its best Škleb *Troll approved*

Ne Valím oči! Super!
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Únor 22, 2013, 09:43:14 pm

ups...taky odpověď...
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS