Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 07:20:47 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Wiki 2.0  (Přečteno 3709 krát)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
kdy: Únor 09, 2013, 05:25:09 pm

Jistě jste všimli mé absence v tomto týdnu Mrknutí bylo to z důvodu, že jste na fóru projevili zklamání nad absencí kandelábrijské wiki. Tož nelenil jsem a vymyslel snadný způsob, jak tento deficit nahradit. Vzhledem k tomu, co se stalo s tou minulou jsem to vyřešil exeterním způsobem. Výhodou je, žepoběží do té doby dokud bude aktivní a pokud někdy z kandoškou zase skončím, mohu administraci pár snadnými kliky přesunout na někoho jiného. Než přejdeme k tomu nejdůležitějšímu, ještě vás poprosím o přečtení stránky (odkaz na spodku hlavní stránky) jak vytvářet nové stránky  a editovat stávající. Také tady v tom vlákně můžete házet připomínky a návrhy. Zatím jsem tam přesunul to nejdůležitější s toho zmiňuvaného pahýlu, takže informace jsou nekompletní a především mohou být zastaralé a neaktuální. Proto na vás všechny apeluji, pokud budete chtít cokoliv doplnit či změnit udělejte tak, je to otevřené pro všechny. Stav téhle wiki bude záviset hlavně na vás všech.


A teď to nejdůležitější:
http://kandelabrie.wikia.com
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Únor 09, 2013, 08:04:47 pm

díky pane.... Mrknutí
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Únor 09, 2013, 08:09:47 pm

Povodna bola krajsia.  Škleb
Zaznamenáno
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Únor 15, 2013, 06:27:21 pm

A teraz ked uz to tu mame, mozem poprosit niekoho kto by to vedel, aby spisal vsetky zmeny u shifterov? Nieco je vo wiki nieco na forach ale napriklad nikde som nenasiel zmienku o tom ze AC stitu sa v premene neprenasa iba jeho vlastnosti. Alebo ze drow vie pouzivat dyku a naopak scimitar nevie a taketo veci? Úsměv
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS