Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 20, 2024, 05:39:42 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Prapodivná zmena v dielňach  (Přečteno 3232 krát)
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
kdy: Únor 09, 2013, 10:21:48 am

Ja si nemôžem odpustiť to tu nenapísať .... dielne boli tak prekrásne upravené vďaka DM Twinkee ..... a dnes, keď som tam prišla, tak mi až zle od žalúdka prišlo, ako HNUSNÉ, ale doslova hnusné tie dielne sú Smutek prečo akonáhle si niekto dá fakt roboty s tým, aby aspoň niečo pekne vyzeralo, tak sa to musí takto zničiť? Fakt to tak laguje server, alebo prečo? Ako fakt konečne som si zamilovala nejaké priestory, ako ich Twinkee upravila, teda tú dielňu, ale neviem kto to prerobil na tú hrôzu, čo to je teraz. A čo som sa rozprávala s hráčmi, všetci boli zhrození :/
Ako fakt, teraz je to priestor, kde ani nedokážem chvíľku zotrvať, čo sa mi to protiví Smutek(( všetko pekné sa ničí.
A ak je to kvôli lagovaniu, nemôže sa radšej zo servera vyhodiť nejaké nepoužívané lokácie alebo nejaké zaťažujéce spawny, či niečo také? Aby to, čo sa používa non stop, aspoň pár lokácií bolo fakt pekných, aspoň to zhromaždište a hostinec, však to sú 3 lokácie, to hádam server nepoloží Smutek ak by to tam vyzeralo konečne aj pre RP hráčov pekne
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Únor 09, 2013, 10:26:38 am

No je to take ... no minimalisticke. Úsměv A chyba tam Oranova stolicka.  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Únor 09, 2013, 10:30:55 am

Ja si nemôžem odpustiť to tu nenapísať .... dielne boli tak prekrásne upravené vďaka DM Twinkee ..... a dnes, keď som tam prišla, tak mi až zle od žalúdka prišlo, ako HNUSNÉ, ale doslova hnusné tie dielne sú Smutek prečo akonáhle si niekto dá fakt roboty s tým, aby aspoň niečo pekne vyzeralo, tak sa to musí takto zničiť? Fakt to tak laguje server, alebo prečo? Ako fakt konečne som si zamilovala nejaké priestory, ako ich Twinkee upravila, teda tú dielňu, ale neviem kto to prerobil na tú hrôzu, čo to je teraz. A čo som sa rozprávala s hráčmi, všetci boli zhrození :/
Ako fakt, teraz je to priestor, kde ani nedokážem chvíľku zotrvať, čo sa mi to protiví Smutek(( všetko pekné sa ničí.
A ak je to kvôli lagovaniu, nemôže sa radšej zo servera vyhodiť nejaké nepoužívané lokácie alebo nejaké zaťažujéce spawny, či niečo také? Aby to, čo sa používa non stop, aspoň pár lokácií bolo fakt pekných, aspoň to zhromaždište a hostinec, však to sú 3 lokácie, to hádam server nepoloží Smutek ak by to tam vyzeralo konečne aj pre RP hráčov pekne

Máš pravdu, Nani se všem omlouvá...ale dala se přednost craftu a aspoň nějakému pořádku ve vitrínách /pokladových věcí je neúrekom, tak prosím všechny ještě jednou, aby dodržovali co a kam dávají/, místo úpravě. Vše je jen dočasné. Nastal boom PC, tak bude chvilku trvat, až se s tím server a třeba ja vypořádáme  Úsměv. Můžu jen slíbit, že se na úpravě pracuje. Lagy řešíme taky......mně samého to při počtu 33 PC ve hře včera kolem 23:10 vykoplo ze hry  Nevím co si myslet/Nerozhodný.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3 kdy: Únor 09, 2013, 10:53:32 am

Budem teda dúfať Mrknutí)
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS