Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 10:09:02 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33
  Tisk  
Autor Téma: Lagy  (Přečteno 147157 krát)
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #315 kdy: Březen 16, 2013, 08:17:14 pm

Tak jsem se dneska díky nedorozumění dostal k tomu otestování taky. Jen na úvod, ten kód byl opravdu hrozný (Škleb Škleb), na Win7 to vůbec nešlo spustit, tak jsem to tak nějak poopravil do aspoň funkční podoby (client.py ke stažení).


Hmm s tymi zatvorkami nenainstaloval sisi python 3 ? v starsich verziach je to uplne jedno.

K tomu hroznemu kodu... to beriem, je to zmes dokumentacneho kodu a mojich uprav na ktorych som sa ucil. Ked uz sme ale pri tom a v pythone sa tak zjavne vyznas, mohol by si ma poucit ako by si to zlepsil
alebo napisal lepsie, v pythone som docela zaciatocnik tak sa ucrcite hadat nebudem a posluchnem si kazdu radu
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #316 kdy: Březen 16, 2013, 08:39:36 pm

Ano, ze školy mám python3 Úsměv Ale odborník zdaleka nejsem, před rokem bych ti byl snad i poradil, ale teď jsem sám hledal ve starých kódech, jak to udělat, aby to chodilo.. s těma pár úpravama jsem strávil asi 30 minut Mrknutí
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #317 kdy: Březen 16, 2013, 09:21:57 pm

moze niekto presne napisat ako mam spustit ten client v Win 7  lebo som s toho nejak vedle a mam naistalovani Python 3.3 dakujem
Poslední změna: Březen 16, 2013, 09:41:05 pm od MinoDL Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #318 kdy: Březen 16, 2013, 09:22:12 pm

No to chapem, tiez som na tom podobne, ale mam z toho radost, ze to slape aspon takto, mam novu zabavku na vecery v podobe pythonu, celkom ma to chytilo Úsměv  Tie sockety su dost rozsiahla zalezitost a treba toho vela precitat a hlavne vsetky zdroje su v anglcitine, cize ten progress bude o trosku pomalejsi ... Hlavne tieto scriptovacie jazyky ako python a perl maju taku zvlastnu syntax a ked to otvorim raz za rok nikdy neviem ako zapisat zakladne veci Úsměv

Kazdopadne diky za prepis na p3 Úsměv
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #319 kdy: Březen 16, 2013, 10:45:08 pm

Tak nakonec jsem to zprovoznil a vysledek

STRATILO sa: 0 packetov z 1000 odoslanych, STRATOVOST: 0.00%, PRIEMERNY CAS: 41.0ms, MIN.CAS: 15ms, MAX.CAS: 640ms

Nekdy to ma hroznou odezvu  Hněv zpocatku nabehne prumer 15ms a cim vic paketu tim delsi odezva
Puvodni script bezi na 2.7
Poslední změna: Březen 16, 2013, 10:51:06 pm od Isidur Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #320 kdy: Březen 17, 2013, 03:16:31 pm

zial bohu mi to nechcelo zapisat do toho logu a riesili sme to s gelartom a nic tak sem dam odchadomm
STRATILO sa: 5-15 packetov z 1000 odoslanych, STRATOVOST: 0,5 - 15%, PRIEMERNY CAS: 41.0ms, MIN.CAS: 25ms, MAX.CAS: 250ms

slovensko xtranet
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #321 kdy: Březen 17, 2013, 05:21:22 pm

skusal som aj u nasich a tiez mi to nechcelo zapisat
STRATILO sa: 5-25 packetov z 1000 odoslanych, STRATOVOST: 0,5 - 2,5%, PRIEMERNY CAS: 85ms, MIN.CAS: 75ms, MAX.CAS: 300ms

slovensko telecom

P.S.: oprava predoslom nemam byt 15% ale 1,5 %
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #322 kdy: Březen 17, 2013, 06:51:01 pm

Spoustel jsem to ze shellu tak jsem cekal jen na vysledek zadnej log jsem ani nehledal  Škleb tak ani nevim zda naky vznikl  Mrknutí
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #323 kdy: Březen 17, 2013, 09:45:16 pm

STRATILO sa: 2 packetov z 1000 odoslanych, STRATOVOST: 0.20%, PRIEMERNY CAS: 123
.6ms, MIN.CAS: 16ms, MAX.CAS: 640ms
konecne to ide a toto mam vecerny test
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #324 kdy: Březen 18, 2013, 06:19:10 am

Dnesni ranní test 1 hrac
STRATILO sa: 0 packetov z 1000 odoslanych, STRATOVOST: 0.00%, PRIEMERNY CAS: 18.0ms, MIN.CAS: 15ms, MAX.CAS: 47ms

Idealní  Škleb
Zaznamenáno
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #325 kdy: Březen 18, 2013, 07:48:42 am

Včera večer se mi stala věc, co na předešlém modemu ne.
Byl jsem na Ostrově králů, byly lagy a pak výpis boje pokračoval dál, ale obraz zamrzl. Mohl jsem chodit, ale ostatní jsem viděl furt na místě i přesto že se pohybovali už jinde. Pomohl vždy relog.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #326 kdy: Březen 18, 2013, 08:30:55 am

dovolil bych si udelat nejaky vyhodnoceni
vypada to ze soucasny modem vyresil nektere typy problemu, alespon z meho pohledu to bezi lepe, proste modemu zbyva dost vykonu obslouzeni provozu
porad zustavaji nejake problemy zpusobene siti, kdyz jsem si prohlednul svoje logy, ktere patri proti logum, co jste posilali vy, tak jsem zjistil, ze vsechny pakety dosly,
ale hadam ze jejich cesta byla delsi nez nejaky timeout, takze klient uz posilal pakety dalsi a ty zatoulane pakety predbehly (asi)

bude uz asi treba rozhodnou co dal:
1) nechame soucasny modem
2) rychle otestujeme teoreticke nove umisteni serveru,
prosim Atlanta, jestli nemuze pustit servrovou cast na tom svem servriku, pripadne to muzou udelat treba i Cagus(testneme umisteni v UPC) a i jini dobrovolnici
napiste sem prosim IP+port kde to bezi, ostatni testovaci to muzou otestovat proti jinym mistum
z testu uvidime, jestli jine umisteni ma sanci byt lepsi
po vyhodnoceni muze nastat:
   2a) nechame soucasny modem
   2b) vratime modem a zacne se pripravovat presun serveru, ALE to muze trvat hezky dlouho, protoze nemam temer zadny cas! a kdo vi kdy se k tomu dostanu...
          v novem serveru bude treba min. 2gb ram, cca 3ghz cpu, 90gb disk (i se systemem) + idealne dalsi disk na zalohovani, moznost pustit web, ssh, mysql, prelozit nejake c++ kody + nejake podivne knihovny, atd. zbytek uz z hlavy nedam
3) navrat ke staremu modemu
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #327 kdy: Březen 18, 2013, 10:39:41 am

dovolil bych si udelat nejaky vyhodnoceni
vypada to ze soucasny modem vyresil nektere typy problemu, alespon z meho pohledu to bezi lepe, proste modemu zbyva dost vykonu obslouzeni provozu
porad zustavaji nejake problemy zpusobene siti, kdyz jsem si prohlednul svoje logy, ktere patri proti logum, co jste posilali vy, tak jsem zjistil, ze vsechny pakety dosly,
ale hadam ze jejich cesta byla delsi nez nejaky timeout, takze klient uz posilal pakety dalsi a ty zatoulane pakety predbehly (asi)

bude uz asi treba rozhodnou co dal:
1) nechame soucasny modem
2) rychle otestujeme teoreticke nove umisteni serveru,
prosim Atlanta, jestli nemuze pustit servrovou cast na tom svem servriku, pripadne to muzou udelat treba i Cagus(testneme umisteni v UPC) a i jini dobrovolnici
napiste sem prosim IP+port kde to bezi, ostatni testovaci to muzou otestovat proti jinym mistum
z testu uvidime, jestli jine umisteni ma sanci byt lepsi
po vyhodnoceni muze nastat:
   2a) nechame soucasny modem
   2b) vratime modem a zacne se pripravovat presun serveru, ALE to muze trvat hezky dlouho, protoze nemam temer zadny cas! a kdo vi kdy se k tomu dostanu...
          v novem serveru bude treba min. 2gb ram, cca 3ghz cpu, 90gb disk (i se systemem) + idealne dalsi disk na zalohovani, moznost pustit web, ssh, mysql, prelozit nejake c++ kody + nejake podivne knihovny, atd. zbytek uz z hlavy nedam
3) navrat ke staremu modemu

Za měš bych rozhodně šel variantou 2. Vzhledem k tomu, že lagy zůstávají prakticky stejné, je to jediné řešení. Server není problém, mohu dodat. Připojení se může otestovat jak do Brna, tak k Cagusovi do Plzně.
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #328 kdy: Březen 18, 2013, 12:30:29 pm

Host: 37.205.11.93  Port: 5021   spustil som to tam a bezi to, osobne sa priklanam k volbe hodit to na ten ATMkovo server a Cagusovo pripojenie ... co som sa dozvedel byvate 20km od seba (Neus)...
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #329 kdy: Březen 18, 2013, 12:37:34 pm

Host: 37.205.11.93  Port: 5021   spustil som to tam a bezi to, osobne sa priklanam k volbe hodit to na ten ATMkovo server a Cagusovo pripojenie ... co som sa dozvedel byvate 20km od seba (Neus)...
Otestovano Úsměv

STRATILO sa: 0 packetov z 1000 odoslanych, STRATOVOST: 0.00%, PRIEMERNY CAS: 7.0ms, MIN.CAS: 15ms, MAX.CAS: 32ms
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS