Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 11:07:41 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33
  Tisk  
Autor Téma: Lagy  (Přečteno 147165 krát)
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #225 kdy: Březen 06, 2013, 04:49:28 am

No co som prisiel tak to trochu lagovalo a potom restartu slo v celku dobre. takze ak sa dal ten lepsi modem tiez testnut ako tento a ukazalo by sa ze by slo na 99-100% tak by sa vzal ten. toz to moj nazor
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #226 kdy: Březen 06, 2013, 05:52:36 am

No mi to lagovalo pri bitce dosti.vracelo me to zpatky nebo postava zapominala sekat atd. Ted otazka jestli co chvilku restartovavat modem aby to opravdu jelo.nebo koupit ten lepsi  aby to jelo100% pokud je teda problem v modemu. Nevim proc to dela ted kdyz pred wipem ikdyz bylo ve hre 30+lidi tak to nelagovalo
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #227 kdy: Březen 06, 2013, 06:44:53 am

kdy vi jak to bylo pripojeny pred WIPEm
tenkrat ten server byl dost putovni Úsměv
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #228 kdy: Březen 06, 2013, 08:00:37 am

modem mam ted v praci
takze jestli se rozhodneme to vratit, tak muzu
tak jak to bude?

@Cagus, ATM: kdy kde se sejdeme?
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #229 kdy: Březen 06, 2013, 08:02:28 am

No, takže takhle, stav před restartem byl standardní, jako před testováním tohodle modemu. Čili konstatní lagy 2-4 vteřiny (většinou jsem byl v druhém, než předpokládaném módu HIPSu).
Po restartu běžné věci lítali jako před týdnem, po prvním zavedení modemu.  O té druhé části bitek, o té důležitější, nemůžu říc protože bylajen jedna a hned to skončilo.
Ale zase po nějakej době to začalo trochu lagovat.


Během dneška se musíme rozhodnout, jestli vrátit nebo ne.

Jdu dát anketu pro ty, kdo se budou podílet, prosím napište tam svůj názor i v postu ať nám to nezaneřádí neplatiči.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #230 kdy: Březen 06, 2013, 08:43:26 am

modem mam ted v praci
takze jestli se rozhodneme to vratit, tak muzu
tak jak to bude?

@Cagus, ATM: kdy kde se sejdeme?
Hou, hele, dáme anketu, ať lidi rozhodnout, nejdýl ve 1400 to uzavřeme a podle výsledku se sejdeme po té druhé. ATM tu dneska není, takže budu muset stačit já Úsměv
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #231 kdy: Březen 06, 2013, 09:09:45 am

No tento modem facha dobre po restarte, ale neda sa automaticky restartovat! Klesa jeho vykon s casom a dokonca sam pada! O tomto modeme ani neuvazovat - to radsej ten stary. Takze ja by som bol za vyskusanie lepsieho modemu, ktory bude mat potrebne parametre a bude fachcit aj pod tlakom, alebo sa bude dat restartovat spolu s modulom. Ak bude spokojnost s drahsim (neznamena lepsim), tak brat radsej drahsi.
Zaznamenáno

Thorwulf
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #232 kdy: Březen 06, 2013, 09:22:51 am

A je teda jistota, že je to v tom modemu, jo? Jinak já bych byl taky pro vyzkoušení ještě nějakýho, pokud možno. Hlavně aby šel nějak jednoduše udržovat (restarty, stabilita a tak)
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #233 kdy: Březen 06, 2013, 09:25:28 am

zalozil jsem anketu
Zaznamenáno
Krigelhoff
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 143


Zobrazit profil
Odpověď #234 kdy: Březen 06, 2013, 09:40:45 am

No stihol som len koniec poslednej bitky a lagovalo to slusne. Skakanie mobov a hracov bolo skoro konstantne. Lagy pokracovali aj po skonceni, kde mi hraci skakali a "rubberbanding" u mna bol skoro pri kazdom pohybe.
Tak ma napadlo... bolo by mozne skusit napojit server na ineho providera pripojenia? Aspon na par dni...
Zaznamenáno

Don't be afraid, participate and
Just give us all your trust
Your soul will be saved
Just honour me, I'll set you free so
Get ready to join the
Very last crusade
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #235 kdy: Březen 06, 2013, 09:51:04 am

A je teda jistota, že je to v tom modemu, jo? Jinak já bych byl taky pro vyzkoušení ještě nějakýho, pokud možno. Hlavně aby šel nějak jednoduše udržovat (restarty, stabilita a tak)

Není, může to být ještě třebas providerem.
No, možnost vyzkoušet budeme mít ještě u jednoho, pak už tam nejdu. Leda někdo jiný Úsměv
Tak poraď konkrétní kus, který umí ty věci, co píšeš Mrknutí

zalozil jsem anketu
Dík, nedostal sjem se k tomu dřív.

Tak ma napadlo... bolo by mozne skusit napojit server na ineho providera pripojenia? Aspon na par dni...
Tohle by bylo skvělé, obávám se, že neus tam u sebe na vesničce jiné providery moc nemá.
Spíš mě napadlo, zjistil jsi, jestli jsi agregovanej (jako na 90% ano) a hlavně jaký je tam poměr agregace?
Možná by se dalo za minimální peníz dostat se do menší agregace (nevim jestli a  jak tohle O2 poskytuje).


Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Krigelhoff
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 143


Zobrazit profil
Odpověď #236 kdy: Březen 06, 2013, 09:54:59 am

No co takto ten server hostovat 1-2 dni u niekoho ineho (ak Neus dovoli) cim by sa vyskusal nejaky iny provider. Co si pamatam, ze ked bol server u mna tak az take problemy neboli (mozno si pamatam zle) a to bezal na dost chabom HW s este lamackejsim routerom  Škleb

PS: Cagus, supni ma do zoznamu.  Mrknutí
Zaznamenáno

Don't be afraid, participate and
Just give us all your trust
Your soul will be saved
Just honour me, I'll set you free so
Get ready to join the
Very last crusade
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #237 kdy: Březen 06, 2013, 10:01:35 am

No co takto ten server hostovat 1-2 dni u niekoho ineho (ak Neus dovoli) cim by sa vyskusal nejaky iny provider. Co si pamatam, ze ked bol server u mna tak az take problemy neboli (mozno si pamatam zle) a to bezal na dost chabom HW s este lamackejsim routerom  Škleb

PS: Cagus, supni ma do zoznamu.  Mrknutí
Šoupnul jsem tě tam jak babizna z perníkové chaloupky.

No, jako já jsem dával trojku, protože to nám opravdu dokáže, že to je modemem, jestli to nebude s tímhle bezchybný, tak to je providerem, ale myslim, že už ten, co tam měl neus tento týden by měl tohle v pohodě zvládnout.
Pokud se zvolí trojka a stejně se to s nim bude jebkat, tak je to providerem, ale to by mohl být problém, takže by se to pravděpodobně muselo přesunout na nějaký hostng a ty peníze by se potom vybírali asi na ten hosting.

Jinak pokud neus svolí, může se to zkusit u mě, mam 120mbit od UPC. Na den dva opravdu není problém.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #238 kdy: Březen 06, 2013, 11:27:58 am

No co takto ten server hostovat 1-2 dni u niekoho ineho (ak Neus dovoli) cim by sa vyskusal nejaky iny provider. Co si pamatam, ze ked bol server u mna tak az take problemy neboli (mozno si pamatam zle) a to bezal na dost chabom HW s este lamackejsim routerom  Škleb

PS: Cagus, supni ma do zoznamu.  Mrknutí
Šoupnul jsem tě tam jak babizna z perníkové chaloupky.

No, jako já jsem dával trojku, protože to nám opravdu dokáže, že to je modemem, jestli to nebude s tímhle bezchybný, tak to je providerem, ale myslim, že už ten, co tam měl neus tento týden by měl tohle v pohodě zvládnout.
Pokud se zvolí trojka a stejně se to s nim bude jebkat, tak je to providerem, ale to by mohl být problém, takže by se to pravděpodobně muselo přesunout na nějaký hostng a ty peníze by se potom vybírali asi na ten hosting.

Jinak pokud neus svolí, může se to zkusit u mě, mam 120mbit od UPC. Na den dva opravdu není problém.
no jestli selze varianta 3) coz bych nerad, tak by se to u tebe mohlo zkusit
ale co to je za pocitac? a bude to fuska to pretahnout doinstalovat, nastavit, atd. kdo vi ejstli si to jeste vsechno pamatuju
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #239 kdy: Březen 06, 2013, 12:45:37 pm

Co je co za počítač?
Nemam volnej počítač, myslel jsem vzít tvůj stroj a dát ho ke mně na jeden den, bez instalací a tak.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS