Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 09:53:43 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33
  Tisk  
Autor Téma: Lagy  (Přečteno 147156 krát)
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #150 kdy: Únor 28, 2013, 12:13:48 pm

... Tipoval bych, že v to pondělí to běželo rptože byla nějaká blbost sportovní v televizi, nebo něco podobnýho...

Pokud vím, tam nic takovýho neběželo... Ale... Běžel Gympl, Helena a Comeback  Škleb Tím pádem většina pubescentů měla o zábavu postaráno Mrknutí. Jinak moc bych si přál, aby se ta situace vyřešila pokud možno co nejřív a ke spokojenosti všech.
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #151 kdy: Únor 28, 2013, 12:24:11 pm

mel jsem zatim jen par prilezitosti to vyzkouset,
ale pride mi ze to je o chul lepsi, lokalni sit ma mene problemu a bezi i kdyz je na serveru vic lidi
kdyz nepocitam vcerejsi totalni zhrouceni a nejakou dobu pred tim, kdyz problemy pomalu narustaly Úsměv
osobne si myslim, ze kdyz to bezi, tak to nejake problemy resi... tezko rict jestli vsechny

nemam moznost posoudit rozdilne chovani vaseho a meho pripojeni, to by asi chtelo par exkurzi
u me od hracu a u hracu ode mne Úsměv
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #152 kdy: Únor 28, 2013, 12:29:27 pm

Nevím jakou řečí to na mě mluvíš, ale předpokládam, že to se děje každý den. Čekal jsem spíš takovýto jak 22 zpocenejch chlapů běhá tam a zpátky, kopou do kulatýho nesmyslu a jiný upocený chlapy, který se nerozběhnou se svým pivním pupkem ani za tramvají, na ně řvou, co maj dělat i když dobře ví, že televize vysílá signál jedním směrem.

Hm... nevim, ten víkend podle mě rozhodne. Sledujte to ostražitě a hlaste každý podezřelý pohyb v křovinách.

P.S.: Neusi, koukni před tím víkendem na nastavení toho modemu, jestli tam něco nelze 'doladit'. Logování ale nevypínat, jak tu někdo radil. Ale ty víš co dělat
Chceš-li exkurs. Možné to je. Ale možná by se dalo vyzkoušet po práci v té naší skleněné věži.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #153 kdy: Únor 28, 2013, 12:51:53 pm

Logovanie som navrhol vypnut ja. Samozrejme ak chcete odsledovat prevadzku a co ho zahlcuje, tak logovanie musi byt zapnute. Úsměv
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #154 kdy: Únor 28, 2013, 01:00:52 pm

na modemu je ted vypnute co jde
kdyz to budu pres so-ne sledovat a nebo budou nejake problemy, tak si logovani zapnu

kdy muzu do veze prijit? dneska koncim cca 17:30 Úsměv to uz by molo par lidi ve hre byt
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #155 kdy: Březen 04, 2013, 08:44:57 am

tak jake jsou zkusenosti s lagy?
novy modem bezi od minule stredy vecera a tentokrat snad bez problemu
ja jsem si vsimnul jen malych a celkem zkousnutelnych zpozdeni v reakcich hry, ale nebyl jsem nikde v zadne velke akci

napiste zkusenosti, at se da rozhodnout jestli se novy modem pouzije
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #156 kdy: Březen 04, 2013, 08:55:33 am

Včera to bylo sice kratší, ale v častých intervalech,  jinak myslím v sobotu v pohodě...
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #157 kdy: Březen 04, 2013, 09:30:29 am

Tak vcera pri vacsej akcii, ked sme dosli do Elg cahlu zaklopat na ich branu a pekne ich poprosit, aby nahradili skody na straznych veziach Elfej, tak lagy neskutocne. Cagus ti o tom urcite zlozi celu poemu, lebo zhebol v lagu na Michaelovo rozdrt zlo. Škleb
Zaznamenáno

Thorwulf
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #158 kdy: Březen 04, 2013, 10:35:13 am

Jak píše arian, připravuji již menší epos.
Bude to napsané v časoměrném daktylském hexametru, bude mít 24 zpěvů a přes 15 tisíc veršů.
Je dost možné, že se prvních několik let bude tradovat pouze ústně, než ho nechá nějaký monarcha nebo tyran sepsat pro následující pokolení Úsměv

A teď vážně. Osobně pociťuji lagy celou dobu, ael tak na 70% lagovýkonu, než předtím. Obchodní a řemeslné dialogy odpovídají tak mezi 1-5 vteřinami odezvy. To by ještě šlo, ale pravý záběr bylo to příjemné a relaxační CvC včera asi v jedenáct (těžko říct, jestli prime time, jestli to bylo vtrošku jinak opravte mě, vůbec jsem čas nesledoval). Jako hipser jsem hodně sledoval odezvu, a bylo to tak okolo 2-3 vteřin, to se ještě dalo ukočírovat, potom se mi ale začal nepřítel portovat sem tam a finální byl již arianem avizovaný asi 6ti vteřinový lag, kdy běžela postavička na místě a potom jenom skapla.

U mně osobně to neprošlo, což je zvláštní, protože první večer po nasazení to běhalo krásně (dialogy), ale včera už to bylo skoro zase ve starých kolejích.

Co vy kluci z to CvC včera, jak u vás?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #159 kdy: Březen 04, 2013, 11:49:33 am

No lagy sem mel dosti slusne vcera vecer.a kdyz sem zacal mlatit do brany tak uz jenom vim jak se podemnou objevilo ohnive kolo a lezel sem:-D ale lagy byli.
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #160 kdy: Březen 04, 2013, 11:58:16 am

jj, hned po spusteni to litalo daleko rychleji.
Myslim, ze delsim neprerusenym provozem se modem trochu unavuje. Nechce se mi verit, ze po spusteni jsme meli stesti na "prazdny" internet.
No jeste muzu zkusit restartovat modem.
Ale to bych radeji udelal az posledni den testovani, aby jsme videli jestli vydrzi bezet bez padani.

aa jeje, ted me napadlo. vcera jsem vyrabel na webu povidani o nem pro JEHOvisty Úsměv
hrube se mi to nedarilo a porad jsem si nicil formatovani web. stranek, malem jsem prisel o vsechny textiky o bozich, atd. proste den blbec
a tak jsem si cca v 20:45 radeji zazalohoval cely web., tim jsem musel na delsi dobu dost zatizit procesor a disk (vyroba temer 1gb archivu)
nebyla ta bitva v tuhle dobu? Úsměv

Kdy bude posledni den testu?

A jake bude rozhodnuti? Tady bude asi lepsi aby hlasovali jen pripadni platici clovickove.
1) vratit se ke staremu modemu
2) nechat tenhle testovany
3) zkusit lepsi modem
4) nejak jinak - to bych nerad Úsměv
Zaznamenáno
Fles-H
GUILD-JEHO církev
Nováček

Příspěvků: 13


Zobrazit profil
Odpověď #161 kdy: Březen 04, 2013, 12:08:42 pm

Co vy kluci z to CvC včera, jak u vás?

No mě to kurevsky lagovalo už když jsem běžel zlatou horou.. házelo mě to tam a zpátky po lokaci a při samotným CvC jsem z toho měl v 50% leporelo.

Nebejt toho, dostaneš ten smithe už dřív Vyplazuji jazyk.
Zaznamenáno
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #162 kdy: Březen 04, 2013, 12:10:48 pm

Dle me to teda jede lepe ale este to neni 100% takze bych byl pro 3 moznost.
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #163 kdy: Březen 04, 2013, 12:12:49 pm

Já lagy skoro vůbec neměl Valím oči! Super! taky jsem, ale nebyl v té bitce, to by mohlo mít vliv Smích
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #164 kdy: Březen 04, 2013, 12:15:46 pm

Aha tak to bylo ono...včera, možná to souviselo s tvojí prací na webu....bylo nás v shromaždišti asi 8-12....ale lagovalo to hned po sobě a 5-6 vteřinové můžu potvrdit.

Jinak hlasuji 2 možná 3
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS