Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 26, 2024, 08:53:26 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Lamentace  (Přečteno 9879 krát)
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Leden 31, 2013, 09:11:16 pm

já si myslím že je dobře že podtemno trošku ožilo. dřív se každý do podtemna bál chodit a kdo na to neměl tam prostě ani nepáchl a tak to má být. ano NPC drowove na vysokem lvlu daji trošku zabrat ale PC je hold PC, takže Cagusi jen to v podtemnu kuchejte a třeba se tam někdy střetneme Smích muhehe
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Leden 31, 2013, 09:28:28 pm

Takže závěrem......lupiči ano
                            ...... "NPC" nebo drowové ano....../ jen prosím ne OOC informace...Járo, ty všiváku  Smích, ale vynahradila mi to věta, "drž se u mně" buch a už si ležel  /

 Věřte nebo ne, nic nevynahradí nepříjemné mrazení v zádech, co, nebo kdo, se vynoří za rohem. Jen mně fakt zmátla informace NPC podtemno, takže jsem byl zcela nepřipraven.
 Palec nahoru.
 A kdepak máte ten pelech?  Škleb muhehe
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Dajardd
Host
Odpověď #17 kdy: Leden 31, 2013, 09:40:22 pm

Presne tak, jestli to je npc oblast, tak tam muze snad kdokoliv, ja doufam ze se to brzy zmeni a podtemnaci zase dostanou zpatky svuj grunt. Obvzlast ted neni kolem vsi skoro k hnuti.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #18 kdy: Leden 31, 2013, 11:16:53 pm

já si myslím že je dobře že podtemno trošku ožilo. dřív se každý do podtemna bál chodit a kdo na to neměl tam prostě ani nepáchl a tak to má být. ano NPC drowove na vysokem lvlu daji trošku zabrat ale PC je hold PC, takže Cagusi jen to v podtemnu kuchejte a třeba se tam někdy střetneme Smích muhehe
Hehe, jojo s tim kucháním to máme docela v úmyslu. Úsměv Jsem rád, že máš na to podtemno stejný názor.

Věřte nebo ne, nic nevynahradí nepříjemné mrazení v zádech, co, nebo kdo, se vynoří za rohem. Jen mně fakt zmátla informace NPC podtemno, takže jsem byl zcela nepřipraven.
 Palec nahoru.
 A kdepak máte ten pelech?  Škleb muhehe
No tam byla docela škoda, že jsi hned prošel. Většinou (pokud hráč neni RP prase a má smysl dál něco tvořit) co zabijem oživíme (ale prachy/věci berem, s tim počítejte), protože netrestáme OOC ale pouze RP.
Jinak pelech prakticky nemáme (což ale docela znemožňuje hru lowlíkům, protože ve městě NPC lvl30+, žádný bankéř, hospoda-henchman, mistr ani tovaryš). Ale pro mě a pro ATM je to aspoň o to zajímavější výzva se tim prokousat.
Jinak včera jsme měli 3 setkání (hned po sobě, předpokládám původně jedna skupina co se roztrousila), přičemž 1. byla Bhallova postava, která se hned snažila ze všeho vykecat (škoda že ty hody byly tak malé, co?), ale i tak jsme ho nakonec pustili bez konfliktu (přesto podle Bhallovi hry doufám a předpokládám,že by tam ještě nějaké příběhové pokračování mohlo být). Na vás dvou bylo zjevný, že tam dolu nepatří už od pohledu, a nějak extra 'uplatit Úsměv' se nás nesnažili, takže tam to jinak skončit nemohlo. A o třetím setkání se raděj nebudu rozšiřovat.

Takže taková všeobecná rada, pokud máte zájem něco hrát, tak hned neprobíhejte, když to je možné, tak se snažíme zvednout a něco z té situace vykřesat.

Presne tak, jestli to je npc oblast, tak tam muze snad kdokoliv, ja doufam ze se to brzy zmeni a podtemnaci zase dostanou zpatky svuj grunt. Obvzlast ted neni kolem vsi skoro k hnuti.
Hehe, no věc se má tak, že zatím o to neusilujeme a neuvažujeme. My si nějak poradíme, akorát lowlíci jsou nahraní.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Únor 01, 2013, 06:42:27 am

Hehe, no věc se má tak, že zatím o to neusilujeme a neuvažujeme. My si nějak poradíme, akorát lowlíci jsou nahraní.
Tohle můžu potvrdit. Ono neni problem se tam naexpit na nějakej ten level, problém je v tom postupu, páč než jeden doběhne kolem Beholderů a podobný havěti a hlavně najde mistra, tak je 100x tuhej. Ale zas se aspoň podívá za starým známým do očistce  Škleb
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Únor 01, 2013, 07:46:12 am

No nejspis to je proto ze podtemno je pro nove postavy zakazane. Nebo kdyz ne zakazane tak je tam nemozne hrat... ti co chteji hrat dole maji jedinou moznost mit uz tam postavu na vysokem lvlu :-D
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Únor 01, 2013, 08:41:09 am

Však já si nestěžuju. Byla to moje volba Úsměv. Samozřejmě, že nahoře je to mnohem přívětivější. Tak to většinou i bývá. Jen mě trochu zamrzelo, že aspoň ten mistr neni trohu líp přístupnej  Kroutím očima
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Únor 01, 2013, 03:01:18 pm

 Smích pěkně pěkně....mno a "nahoře" to hustý teprve začne ..... // můj tip?...
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Únor 01, 2013, 03:44:31 pm

Nahore?jen pockej az budu vyssi lvl to bude teprve peklo :-D ted sem kamaradsky trpaslik ale ne vse trva naveky *dabelsky smich*
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Stran: 1 [2]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS