Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 03:34:15 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8
  Tisk  
Autor Téma: Kosmetické úpravy  (Přečteno 38856 krát)
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #90 kdy: Únor 21, 2013, 12:57:02 am

To varuje ale driv to bylo tusim vazana jednu helmu Úsměv
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #91 kdy: Únor 21, 2013, 12:58:41 am

zadne driv nebylo Úsměv
Zaznamenáno
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #92 kdy: Únor 21, 2013, 01:02:04 am

Mno tak to hold budu muset prezit  Mrknutí
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #93 kdy: Únor 21, 2013, 05:51:40 am

1 maskovaci jmeno je proto, aby 1 postava nemela milion jmen
a preci jen 2. identitu pouzivala nejak s rozmyslem
jinak by nekde nekoho premadla u cesty obrala o penize,atd. a sup zmena jmena, nikdo z hracu uz nama sanci ji poznat
takhle alespon hraci vi zo to byl nekdo na koho se hodi popis "maskovaci jmeno"

No v zakladu mi to prijde jako super napad, ale dal jsem si maskovane meno postaby Kral Honu, ale potreboval bych tam dostat Kral Divokeho Honu Úsměv jenze uz to nejde Smích takze neni zadna sance jak to zmenit?


Hehe, král honu, i ty jeden !! Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #94 kdy: Únor 21, 2013, 12:15:21 pm

1 maskovaci jmeno je proto, aby 1 postava nemela milion jmen
a preci jen 2. identitu pouzivala nejak s rozmyslem
jinak by nekde nekoho premadla u cesty obrala o penize,atd. a sup zmena jmena, nikdo z hracu uz nama sanci ji poznat
takhle alespon hraci vi zo to byl nekdo na koho se hodi popis "maskovaci jmeno"
No v zakladu mi to prijde jako super napad, ale dal jsem si maskovane meno postaby Kral Honu, ale potreboval bych tam dostat Kral Divokeho Honu Úsměv jenze uz to nejde Smích takze neni zadna sance jak to zmenit?
Hehe, král honu, i ty jeden !! Smích

Ještě někdo si vzpomněl na Královský hoň? Škleb
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #95 kdy: Únor 21, 2013, 02:46:21 pm

viem o nich ale neucastnil som sa ich
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #96 kdy: Únor 23, 2013, 11:06:23 pm

 Úsměv Úsměv Úsměv Úsměv Úsměv Úsměv Úsměv Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #97 kdy: Březen 02, 2013, 07:36:18 pm

Mnoooo a teraz sa tu tak trochu pridám. Už dlhšie som premýšľala nad tým, že som po serveri videla pobehovať jednu postavu s outfitom, ktorý nie je v hre u tovaryša / craftítka (od krajčíra) v ponuke medzi róbami.
Tak som sa k tomu dostala a prešla som si pekne v toolsete v module Kandelábria na tvorbu domčekov pekne všetky dostupné outfity.
A ostala som s rozšírenými očami a slinou kvapkajúcou z úst Smích
nakoľko som tam objavila moje obľúbené plné pláty, ale aj iné časti pre zbroj, spolu s pár navrch outfitmi pre normálne ale i honosné oblečenie. Navrch do toho krásne šatičky, sukničky, plášte (ala krk), kabáty po zem, ale aj tie .. ja to volám "prehozy" = dva pásy látky, ktorá ide od opasku po zem vpredu a vzadu.

Ak by sa len pridali tieto čísla k výberu u tovaryša / craftítka, už toto pridá unikátne možnosti pre hráčov, ako si zvýrazniť a zlepšiť svoj outfit Mrknutí takže ... ak by pridanie nových outfitov narobilo toľko problémov a tak dlho trvalo, dobrovoľne sa podujímam na úlohu vytriedenia všetkých čísel pre všetky kusy tela pre script, keď by cez ne prechádzal Mrknutí
takže ... idem za TOTO teraz skandovať

ŠATIČKY ČO SÚ V MODULE
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #98 kdy: Březen 02, 2013, 07:44:53 pm

jestli to nejaka postava nosila, tak to hadam nejak jde udelat... Úsměv

jo a k tem modelum vzhledu co jsi mi poslala v HAKach, potrebuji jeste nejake 2da soubory, ktere taky musi byt na serveru kde jsi je sehnala, bez nich ty modely nejdou pouzit
Zaznamenáno
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #99 kdy: Březen 02, 2013, 07:58:46 pm

Hmm nemôže to byť nejakým ešte iným hakom? Môžem poskúšať, či s mi to pridá do modulu, to by bolo úplne super, ak by sa mi to spojazdnilo Mrknutí ak je to vyslovene 2da súbormi, čo maj byť priamo v module, je možno, že si to takto chránia hmhmhmhm ... asi potom jedine skúsiť sa s nimi dohodnúť, či by to poskytli, len to je otázne, či by boli ochotní.
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #100 kdy: Březen 02, 2013, 08:03:01 pm

Hmm nemôže to byť nejakým ešte iným hakom? Môžem poskúšať, či s mi to pridá do modulu, to by bolo úplne super, ak by sa mi to spojazdnilo Mrknutí ak je to vyslovene 2da súbormi, čo maj byť priamo v module, je možno, že si to takto chránia hmhmhmhm ... asi potom jedine skúsiť sa s nimi dohodnúť, či by to poskytli, len to je otázne, či by boli ochotní.
musi to byt zasite v jinem haku, jestli muzes kouknout do tech haku a najit 2da soubory a nebo me posli odkaz kde jsi to vzala se porozhlednu
ja mam taky 2da soubory v 1 konfiguracnim haku a vse ostatni (objemnejsi) je v jinych samostatnych hakach
Zaznamenáno
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #101 kdy: Březen 02, 2013, 08:11:14 pm

Stiahla som to z tejto stránky Mrknutí http://sinfar.net/forum/viewtopic.php?f=2&t=3
sú tam kompletka haky na hlavy, telá, oblečenia, placeably, tilesety .... a myslím že aj animácie, inak tie sú fakt krásne, dokonca animácie tanca XD len tie *odkašle si* sexuálne vynechajte

A ešte pridám, že aj iné emote, ako sedenie na stehne, alebo rôzne možnosti ako sedieť (zadumane, prekrížené nohy a pod)
Poslední změna: Březen 02, 2013, 08:17:09 pm od kaya Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #102 kdy: Březen 02, 2013, 08:53:12 pm

hezky...konečně zajímavý vstup Úsměv
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #103 kdy: Březen 14, 2013, 12:47:03 pm

Taka môžem rovno povedať, že som našla asi potrebné haky, kde sa nachádzajú ako aj outfity, aj 2da súbor pre ne Mrknutí
Mám doma modul pre SInFar, v ktorom si hráči vytvárajú domčeky, ktoré chcú uploadnuť pre server a v tomto module fungujú všetky outfity ... postupne som povyhadzovala komplet všetky haky, bez ktorých outfity fungovali, až ostali len tri

sinfar_f_19     ... zobrazuje ženské outfity (pozrela som v nwhak.exe, sú tam komplet override pre ženské postavy)
sinfar_m_19   ... zobrazuje mužské outfity (pozrela som v nwhak.exe, sú tam komplet override pre mužské postavy)
sinfar_top_19 ... bez toho prosto nechce vôbec modul fungovať Mrknutí zblbne sa zostavovanie modulu - a počítam, že tam je presne to, čo je potreba, aby fungovali vrchné dva override?

Pokiaľ by sa mi povedalo, ako z tohto pravdepodobne sinfar_top_19 dostať potrebný 2da súbor, pokojne sa s tým popasujem, rovnako ako aj so všetkým nasledujúcim ... nakoľko som už pretriedila použiteľné outfity a nepoužiteľné pre mužov aj ženy, tak by toľko roboty s tým už nemalo myslím byť, ak hej, pokojne urobím Mrknutí
Poslední změna: Březen 14, 2013, 12:57:50 pm od kaya Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #104 kdy: Březen 14, 2013, 12:54:20 pm

Tak super, rovno som sa tam aj pozrela do toho haku top ... a toto som tam našla, myslím, že to môže byť asi to, čo sa hľadalo? ak nie, stačí povedať čo presne a ja všetko prejdem Mrknutí

Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS