Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 02:53:45 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3 ... 8
  Tisk  
Autor Téma: Kosmetické úpravy  (Přečteno 38855 krát)
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
kdy: Leden 22, 2013, 10:50:35 am

Zdravím, moje kamarádka by ráda věděla jestli by bylo možné rozšířit nějakým způsobem kosmetické úpravy na K2(CEP oblečky, nové hlavy atp.) A nebudu mít klid dokud se nezeptám takže...Neusku? Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Leden 22, 2013, 11:52:08 am

tezko rict, protoze:
- bude to hromada prace a zkouseni, vzhledy se vecinou musi testovat v ruznych kombinacich aby to pasovalo a upravit skripty, aby vedeli co kdy a jak maji delat
- hadam ze by to znamenalo i veci zmeny HAKu, tj. mohl by z toho koukat WIPE
- nemam moc casu
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Leden 22, 2013, 12:13:07 pm

Mno ona to prej má v HAKách takže jen nějaká extrakce, ale když se dívám na to co píšeš, vypadá to pracně Smutek
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3 kdy: Leden 22, 2013, 12:20:14 pm

Skôr inak Mrknutí napr SinFar má hlavy a oblečenia isto v hakoch, kamarát WB pre iný server hovoril, že to nie je problém vytiahnuť ALE ja som už pre jeden server spracovala hlavy, pekne aj s obrázkami zaradom, prešla som veľa inet stránok, pekne to uložila .... pričom sú tam hlavy z CEPu a potom osobitne override, len to treba samozrejme nejako utriediť Smích postupne číslami Mrknutí a čo viem, WIPE by to nemalo vyžadovať, pracovala som na tom s tým kamarátom spolu, a teda len by sa to pridalo do modulu, ale no neviem ako je urobená K2

Čo sa týka oblečenia, na SinFare sú v hakoch isto všetky a musím priznať že je to čo do oblečení najdokonalejšie urobené XD a ja som prosto klasická žena, ja milujem oblečky .. len neviem ako zložité by to bolo z haku vytiahnuť
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4 kdy: Leden 22, 2013, 12:22:28 pm

Oj a chcela som sa spýtať .... bolo by možné len pridať jeden skriptík pri zmene obečenia, jeho výzoru a farby, aby sa dalo priamo vložiť číslo? Lebo preklikávať sa skrz cca 170 farieb je dosť ..... nervy drásajúce pre nás čo milujú hranie sa s outfitmi Smích bola by som za toto pridanie mooooc vďačná Mrknutí
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Leden 22, 2013, 12:28:36 pm

K tym farbam by som bral este i paletu na stranke, kde by som si mohol dopredu pozriet, ktoru farbu chcem a aké má číslo. Úsměv
Zaznamenáno
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6 kdy: Leden 22, 2013, 12:45:18 pm

s paletou je to vždy rovnaké Mrknutí

http://www.amethyst-dragon.com/nwn/Images/colors.htm

s oblečkami, predsa by dobre padlo ak by tu bolo niečo takéto:






ako ak to nepôjde nevadí Mrknutí nejako to ide hrať aj bez oblečení XD
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Leden 22, 2013, 12:53:04 pm

Huh, fakt fešný Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Leden 22, 2013, 12:58:06 pm

Nie -_- Take amoralne oblecenie tu nemoze byt. Smích Dost co Naina uz beha sporo odeta.
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Leden 22, 2013, 01:01:01 pm

Pekne skoda ze tady nejsou i takove kridla :-) a ty mece u toho jednoho obrazku vypadaji skvele ;-)
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #10 kdy: Leden 22, 2013, 01:03:57 pm

Ako toto je len taký výcuc z monk povolania, takže žiadne plné zbroje nemám u tejto postavy, ale celkovo na tom serveri je fakt veľa drsných zbrojí, a to od plátov až po klasické oblečenie (ako bolo vidno) dokopy som urobila asi 60 outfitov XD takže viem o čom hovorím hehehe

a zbrane ani nehovorím, tie tam sú drsné, ale ako vravím všetko to majú nejako popchané v hakoch Mrknutí ale do toho sa už ja žiaľ nevyznám, otestované po kombináciách to myslím všetko majú, ale to už neviem či je priamo na serveri alebo tiež po hakoch -.- ale také dačo mi tu hrozne chýba XD ako RP hráčka sa v tomto vyžívam hehe
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Leden 22, 2013, 01:48:16 pm

Já se teda považuji za extra parádnici a jsem ochotná utratit nechutné zlaťáky za přešívání. Ovšem tohle je už na nošení leda do Vykotlaného dubu a jen v době kdy už tam nebude "drobotina" co má v osm spát. Např. Siarka, Birvik a podobní malý nezbedové  Smích
Jinak botky super. To jsem si smlsla. Ovšem velmi velmi nepraktické do železné věže a především do močálů.
Přimlouvala bych se za tretry s kovovými hroty do Železné věže a galoše až po.... kyčle do bažin.  Kroutím očima
Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #12 kdy: Leden 22, 2013, 06:22:24 pm

XD tak každý má rád niečo iné samozrejme, ja s ako ktorou postavou uprednostňujem ako čo Smích všetko záleží od jej povahy, vkusu a pod Mrknutí ide prosto o to, či je možné pridať viac outfitov no .... dakedy som hrala skôr stredovené RP XD ale už dávno som sa naučila užívať si srandu pri fantasy outfitoch hehe (fakt ale fakt čisto fantasy)
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Leden 22, 2013, 06:32:20 pm

No, děvčata, když budem dlouho škemrat, tak se možná tatka neus smiluje Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #14 kdy: Leden 22, 2013, 06:55:11 pm

Tak ideme na to: NEUUUUUS ..... ak sa to pridá, pozri v čom budú postavičky chodiť Smích

(nevhodné pre deti do 18 rokov, a mala som to asi pridať po 22hej v noci XDDD)

Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Stran: [1] 2 3 ... 8
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS