Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červenec 13, 2020, 11:27:14 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3 4 ... 17
  Tisk  
Autor Téma: co se děje v ELFÍ VESNICI  (Přečteno 56721 krát)
Dajardd
Host
Odpověď #15 kdy: Únor 09, 2013, 10:42:21 pm

Předevčírem ve vecernich hodinach byla postavena další strážní věž, vliv Církve Dannan a Elfí Vsi se tak opět trochu rozšířil. Ano Bohyně Dannan byla dílu příznivě nakloněna a poslala nám nejen dva
schopné pracanty, ale zároveň dva nové členy do naší Církve. Doufáme, že věž a noví členové budou oporou zejména v nadcházejících těžkých časech, kdy se probouzí zlo. Sláva Bohyni!!!
Zvýšené hlídky a budování obraných věží již přináší své první ovoce, zdá se že cikáni po dlouhé době sbalili své maringotky a odtáhli dělat bordel někam jinam. Nevýhodou je, absence vůně pečeného masa
a hlasité melodické hudby v temném lese.
Zaznamenáno
Dajardd
Host
Odpověď #16 kdy: Únor 09, 2013, 10:55:30 pm

Dnes ve večerních hodinách se Mistr Mikael stal novým velitelem stráží a hlídek pro Elfí Ves a okolí, přijímá i nové vhodné kandidáty pro toto náročné povolání, které sebou přináší kromě mnoha povinností
i výhody v podobě pravidelného týdenního platu atd. Dnes byla např. jedné osobě udělena výstraha pro přečin a další osoba tuto výstrahu, co nejdříve obdrží. Dále je vyhlášeno pátrání po osobě, která odpovídá popisu jistého
Theriona, tento nebezpečný můž, je hledán pro mnoho trestných činů, mezi nimiž nechybí i vražda. Zajisté bude dopaden a čeká ho trest nejvyšší.
Ikdyž to vypadá, že se nic proti zlu neděje, opak je pravdou. Naši agenti monitorují činnost nepřátelksých elementů např. těch s opojnou vůní, které svádějí jiné občany zejména ženského pohlaví na cestu hříchu.
Jakožto i aktivity stoupenců Auril.
Jako nový velitel má Mistr Mikael vizi tvrdě postupovat proti těmto živlům a často zejména proti těm nejhorším bez varování! Neboť jak už si mnohokrát v praxi ověřil, mírnost bývá často znásilněna. Zaváhání bere život.
Zaznamenáno
Dajardd
Host
Odpověď #17 kdy: Únor 09, 2013, 10:58:45 pm

Na vědomí se dává, že byl po dlouhé a vyčerpávající bitvě konečně eliminován Phyrexian Negator, který se pravděpodobně spolčil ve svém běsnění se strigamy ve skalách.
Obyvatelé Elfí vsi tak mohou zase klidně spát.
Zaznamenáno
Dajardd
Host
Odpověď #18 kdy: Únor 12, 2013, 12:39:35 am

Stráž Elfí vsi zítra vyslechne zadrženého pana Smokeho a možná jej i propustí. Dále se pátrá po hobitce Maličká a Nox, pro podezření z výtržnictví a vyhrožování. Tyto osoby nechť se sami
přihlásí strážným, bude to pro ně polehčující okolnost.
Zaznamenáno
Dajardd
Host
Odpověď #19 kdy: Únor 12, 2013, 11:02:19 pm

Dnes byl vyslechnut pan Therion podezřelý z mnoha zločinů, tyto zločiny nebyly prokázány (to neznamená že se nestaly!), byla mu pouze udělena výstraha za zranění ,,JEHOvistů,, ledovou bouří.
Budiž bráno na vědomí, že náboženské potičky na území Eflí vsi nebudou tolerovány, tzn. i urážení různých Božstev, přiměřená satira však není na závadu. Ale opatrně, horkým hlavám se může stát, že se schladí ve vězení. 
Dále probíhá nábor vhodných kandidátů ke strážím a dovybavování stávajících. Brzy bude obyvatelum Vsi představena nová uniforma, která bude tmavě zelená s hnědými prvky.  Velitel stráží Mistr Mikael.
Poslední změna: Únor 12, 2013, 11:12:51 pm od Dajardd Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 810


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Únor 14, 2013, 09:21:18 pm

Veledruidka umístnila do shromaždiště, dvě vitríny pro nástrojaře /u knihoven před sochou draka/. Žádá tím všechny, co nástroje vyrábějí, aby je využívali na prodej nástrojů a
 sem "přemístnili" nástroje, co vyrobili už dříve.

Pravidelnou hlídku dnes zajistili..... mistr Mikael a Febriel. Rozpis hlídek, má velitel hlídek mistr Mikael. V případě požadavku, ze strany mistra Mikaela, jsou členové elfího útočiště a církve Dannan povinní, hlídku zajistit.
Důvodem pravidelných hlídek, jsou příliš časté poplachy v elfí vesnici a množící se případy krádeží a vloupání do domů.
// Vitrína s názvem - Nástroje obyčejné...1-2-3 okruh a vitrína s názvem - Nástroje kvalitní...4-5 okruh
Poslední změna: Únor 14, 2013, 09:37:37 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Dajardd
Host
Odpověď #21 kdy: Únor 14, 2013, 10:32:50 pm

Dnešní hlídka se vážně povedla, nováčkům a zkušenějším bylo vše ukázáno a vysvětleno. Při hlídce jsme zadrželi zbídačeného drowa na pobřeží u Kandaháru, který neuměl naší řečí. Podařilo se mi pochytit jen jednu větu v té záhadné řeči: ,,nikdo se mě nedotkne,,. To už byl předtím řádně prohledán. Tuto větu zadržený zvolal ve chvíli, když se z nenadání objevily další nepřátelsky naladěné osoby kolem. Nejprve jedna, která jej chtela uveznit ve vlastnim vezeni a chvili nato druha, ktera se predstavila jako lovec drowu a rovnez ho chtela ziskat pro sebe. Osobne si myslim, ze vsichni dotycni patrili k sobe. Ncimene drow nespachal zadny trestny cin na uzemi Elfi vsi a ostatni se rovnez nachazeli na pobrezi, kam nase pravomoc nesaha. Vsichni se chovali slusne a tak vzhledem k zbidacenemu stavu drowa jsme se rozhodli jej propustit (Febriel, Tagnar a ja). Oplati se nam podtemno v budoucnu stejnou minci? Tato udalost byla radne po sluzbe zapita pokladovym pivem v hospode u Vykotlaneho dubu.
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 810


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Únor 16, 2013, 12:30:31 pm

Veledruidka vyhlašuje sbírku, pro opravy krmelců a vysazování nových stromů. Týká se to hlavně, těžbou zničených porostů v Elfím hvozdu a Staré bráně.

Proto otvírá, v lékárně u Menhiru, vitríny s prodejem převzácných rukopisů a knih. Cena jedné polorozpadlé archiválie, je stanovená na 50 měšců.
Předem děkuje, všem příznivcům lesa a lesních obyvatel.   
Poslední změna: Únor 16, 2013, 12:35:55 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 810


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Únor 18, 2013, 10:48:41 am

Veledruidka svolává družinu, velitele a všechny svoje věrné. Chystá se výprava do Větrova, tábořiště rozbijeme na Rozcestí...do města vyrazí jen "pověřeni" za účelem vyjasnění okolností, kolem klanu trpaslíků "větrovských" a mrtvého drowa.
Poslední změna: Červenec 15, 2013, 12:25:09 pm od Jachyra Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Dajardd
Host
Odpověď #24 kdy: Únor 20, 2013, 12:31:02 pm

Na vědomí se dává oficiální stanovisko stráže k věci výskytu dobrodruhů, kteří chtějí zabíjet nebo chytat drowy popř. jiné obyvatele podtemna:
,,Považuji takovou aktivitu, která má zapříčinit jakoukoliv újmu drowům odsouzení hodnou, takové činy pak mívají neblahé následky,
mezi které patří různé odvetné akce nejen proti obyvatelům Elfí vsi. Těmto dobrodruhům zakazuji vstup na území Elfí vsi, zejména pak používaní cest vedoucích k Zlaté Hoře.
Dobrodruzi, kterým bude prokázán záměr takto dráždit Drowy, budou potrestáni dle zákonů Elfí vsi za narušování pořádku a bezpečnosti. Budiž dáno dále na vědomí, že Drowové a
jiní obyvatelé podtemna pokud budou spatřeni na povrchu nemají býti hubeni, ale pakliže nejednají agresivně, má jim být umožněno případně vyhledat pomoc nebo odejít domů, obvzláště jedná li se o uprchlíka.  Dále pokud bude nějaký Drow nebo obyvatel podtemna dopaden stráží na území Elfí vsi a uposlechne výzvy k odhalení své totožnosti, nebude agresivní, nebude podezřelý ze spáchání trestného činu nebo hledán pro takový čin, budiž s ním zacházeno jako s diplomatem, vyslancem podtemna. Výskyt těchto osob je ale vždy nutné neprodleně hlásit nejbližšímu strážnému.,, *podepsán velitel stráže Mistr Mikael*
Zaznamenáno
Dajardd
Host
Odpověď #25 kdy: Únor 20, 2013, 11:21:24 pm

Dnes odesel ze sveta výborný strážce a společník Pitbulos. Odolal vsem nebezpečenstvím a nakonec jej zabila nějaká náhoda. Nepochopitelná a zbytečná ztráta.
Mistr Mikael proto drží smutek a plánuje pohřeb tohoto výtečného svatého muže a mnicha, který mu byl dobrým přítelem a učinil pro Elfí ves mnoho dobrého.
Kéž se již nemusí dle svého učení znovu zrodit v hmotném těle, ale v daném bardu odhalí přirozenost své mysli a vstoupí do nirvány, jak si přál. Pláč

https://www.youtube.com/watch?v=Zi8vJ_lMxQI
Zaznamenáno
hestius
GUILD-JEHO církev
Mob
*
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Únor 23, 2013, 09:31:02 pm

Na vedomie sa dáva obyvateľom elfskej dediny, že v budove bývalej knižnice sa usídlil rád mocného boha, ktorého každý pozná ako ON.
Z toho dôvodu sa knižnica bude sťahovať a vitrína na výkup kníh sa po dohode s veledruidkou Nani sťahuje do zhromaždiska.
Zaznamenáno

Radvan - šermiar a cestovateľ

člen skupiny historického a scénického šermu Diadém - www.diadem.sk
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 810


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Únor 26, 2013, 06:44:04 pm

Vzhledem k opakovaným krádežím, vloupaní, do soukromých obydlí  a spolků vyhlašuje veledruidka "lov na zloděje a lapky".

Za každého zloděje, nebo lupiče prokazatelně /svědci/ chyceného při činu bude vyplacena odměna 10 měšců.

Rozlobená veledruidka slibuje exemplární tresty........
Poslední změna: Červenec 15, 2013, 12:25:43 pm od Jachyra Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 810


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Únor 28, 2013, 08:24:56 pm

"Má paní......."
"Ano Awen?"
"Našli jsme nedaleko vesnice tohle......." S odporem, vlastním jenom hraničářům, pohodila na zem balík, z kusů hadrů. Po dopadu, na podlahu lékárny, se balík rozvázal. Vykutálela se z něho lebka, s dvěma "přerostlými" zuby, jak jehly.
"Bylo to za rozbřesku, jak slunce prosvítilo koruny stromů, to něco vzplálo a zůstalo jenom tohle" ...slovo *tohle* zdůraznila.

*Veledruidka vydá příkazy elfí stráži a všem hlídkám*

"Má paní?" 
"Tu lebku, odneste co nejdál, až do močálů, nechť zůstane tam..."

"Svolejte družinu a věrné....je čas"   

                                                                                                        
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Březen 01, 2013, 03:13:45 pm

*na dveřích od věznice v elfí vesnici se objevil kus papyrusu s následující zprávou*

Chci s vámi vyjednávat, máte něco mýho a já zase něco pro vás.


Temprance
Poslední změna: Červenec 15, 2013, 12:25:57 pm od Jachyra Zaznamenáno

Stran: 1 [2] 3 4 ... 17
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS