Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 26, 2024, 07:02:09 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Dopadení drowi kněžky  (Přečteno 1713 krát)
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
kdy: Listopad 03, 2011, 09:44:00 pm

Dopadení drowi kněžky

Měla jsem v planu vzít svého oslíka na výpravu do zlatého hory jak jsem byla již v tomto týdnu s Hayriy. Ona byla v težbe rudy mnohem lepší než ja, tak jsem chtěla jit sama abych se zlepšila.  Spolu jsme pak měli v planu jit do Rude hory. Cesta byla bez problému, překonala jsem trpasličí zátarasy porazila par hlídek Duergaru. Nic neobvyklého, uviděla jsem první rudnou žílu tak jsem popadla krumpač  a začala kopat. Vtom se na mě vrhla drowi hlidka vedena kněžkou, aspoň jsem si myslela že to byla hlídka. Nakonec  se ukazalo že to bylo spíš přepadové komando. Uspěšne jsem odrazila par drowich bojovniku, knežek dokonce jednoho balora. Myslela jsem si ,že jim to bude stačit tak jsem pokračovala dal v těžbe toho drahoceneho zlata. Po chvíli se na mě vrhlo druhé komando … porazila jsem bojovníky a omráčila kněžku, kterou jsem spoutala a dala se sni cestou směr Kandaharu. Cestou sem potkala tlupu naštvaných Duergaru že jim tam běhají drowove. Kdyby jen věděli, ze ji chci odvést pryč nemuseli  teď jejich mrtvoly ohlodávat krysy. Skovala jsem si jedno kouzlo neviditelnosti pro zajatou drowi kněžku, byla to těžká volba mezi ní a oslíkem, ale jiná možnost jak se dostat přes horskou vesnici nebyla. Proto sem zvolila zajatkyni a oslíka nechala vstříc jeho osudu, hold jsou důležitější věci. Dostat se přes Horskou vesnici byl největší problém, ale nakonec se mi to povedlo a vězně jsem dopravila do Kandaharu kde proběhne vyslech.

*Napíše lísteček, který nechá na posteli v horním patře domu církve auril*
Dopadla jsem drowi kněžku, připravte se na výslech má paní. Twin
*Podepsána Twin*



// Zítra ve 20 hod.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS