Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 06:20:27 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Tisk  
Autor Téma: Pojďte pane, budeme si hrát  (Přečteno 39956 krát)
Tropmor
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 206


Zobrazit profil
Odpověď #75 kdy: Květen 10, 2011, 12:19:47 pm

No pokud na K2 zustanu, tak bych rozhodne pokracoval s Hayriye tak, jak jsem tady uz nekde psal - tj. s Thyrusem k legiim vstric lepsim zitrkum hlasat JEHO viru. Je mi celkem jedno, co rozehraji ostatni, hlavni je to zacit nejak realizovat.
Zaznamenáno

Hayriye - "The reward for goodness is self-satisfaction, wherein also lies great danger."
Ephemere Tir´eivra - “Revenge may be wicked, but it’s natural.”
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #76 kdy: Květen 10, 2011, 12:25:30 pm

Vcera jsme rozjeli pokus o Druidy a rozhodne mame zajem o spolupraci a ne si jen tak hrat na svem pisecku.Na servru je opet pet a pul hrace,tak by mohla byt domluva mezi ruznymi frakcemi jednoducha,ale jak se zda chybi i v malem poctu dobra vule.Casem se muze povrch sebrat a jit popichnout podtemno a opacne,aby se konecne zacalo neco dit.(Omlouvam se za psani z mobilu je to horsi.)
Zaznamenáno

Sid
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #77 kdy: Květen 10, 2011, 01:59:46 pm

Vy už jste začali?  Šok Taky o tom mohlo padnout alespoň slovo.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #78 kdy: Květen 10, 2011, 03:21:38 pm

Zacal jsem jenom ja se Sidem, uz jsme to nevydrzeli :-)
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #79 kdy: Květen 10, 2011, 04:16:33 pm

Já jsem taky začala druida,takže se čeká už jen jak se kdo tady rozhodne Úsměv
Zaznamenáno

Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #80 kdy: Květen 10, 2011, 04:38:51 pm

Nu pak mi celé to rozhodování tady přišlo zbytečné a ty řeči kolem taky. Jdu si nachystat nějakou postavu, jen mě zaráží proč ta opičárna kolem, když už jste to dávno rozlouskli. Nezastírám, že jsem trošku zklamán.  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #81 kdy: Květen 10, 2011, 05:20:51 pm

Podívej to že jsme si založili postavy souvísi pouze s tím, že to tu nevedlo jaksi už skoro nikam.
Začali přispívat lidi z podtemna kterým to s prominutím může být jedno,když se na povrch vykašlali.
Mě samotnou nebavilo čekat jako Amelora na to co z vás vypadne,tak sem si prostě založila postavu a hraju.

Nechtělo se mi čekat na Neusovo pravítko a tužku,s kterou potom všechno nalinkuje tak aby se mu to líbilo.
Zatím všechno takové šlo jen do kytiček

Tak si prostě založ postavu a pojď hrát.
Zaznamenáno

Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #82 kdy: Květen 10, 2011, 05:53:11 pm

Podívej to že jsme si založili postavy souvísi pouze s tím, že to tu nevedlo jaksi už skoro nikam.
Začali přispívat lidi z podtemna kterým to s prominutím může být jedno,když se na povrch vykašlali.
Mě samotnou nebavilo čekat jako Amelora na to co z vás vypadne,tak sem si prostě založila postavu a hraju.

Nechtělo se mi čekat na Neusovo pravítko a tužku,s kterou potom všechno nalinkuje tak aby se mu to líbilo.
Zatím všechno takové šlo jen do kytiček

Tak si prostě založ postavu a pojď hrát.

Podívej, nechci se s tebou hádat, ale mluvíš nepravdu, minimálně 6x během dne jsem šel na fórum a snažil se slušně a k věci psát. Odpověděl a odepsal jsem na každý post či soukromou zprávu a v hlasování či vyjádření jesně napsal jak jsem na tom. Hlasování Amealor ještě ani nestačil uzavřít tak mi netvrď, že jsem nejevil zájem. Když bylo jasné hned od začátku co chcete hrát, proč jste to nenapsali. Já bych proti tomu nic neměl, ale sere mě ta přetvářka a rádoby hlasování, které z ostatních dělá jen osly. Jak píšu, 6 stran textu a domlouvání bylo naprosto k ničemu, jen jsem si dělal zbytečně těžkou hlavu a v práci si koledoval o vyhazov, když jsem se snažil odpovídat během dopoledne aby se to pohnulo. Pokud si to chtěla posunout dál měla si uzavřít hlasování, sečíst hlasy a mohlo být rozhodnuto, domluvili by jsme se co si kdo rád vezme za postavu a mohli si společně začít hrát, takhle je domluvené prd, o vaších postavách vím prd, jestli se chcete věnovat řemeslu taky nevím, takže po tvém postu se velmi rozmýšlím zda vůbec začít a zatím pokud tu nepadne něco trošku rozumného to vypadá že ne. Děkuji moc, že jsi to uvedla na pravou míru a já se mohl přestat těšit.  Pláč
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #83 kdy: Květen 10, 2011, 05:54:37 pm

Podívej to že jsme si založili postavy souvísi pouze s tím, že to tu nevedlo jaksi už skoro nikam.
Začali přispívat lidi z podtemna kterým to s prominutím může být jedno,když se na povrch vykašlali.
Mě samotnou nebavilo čekat jako Amelora na to co z vás vypadne,tak sem si prostě založila postavu a hraju.

Nechtělo se mi čekat na Neusovo pravítko a tužku,s kterou potom všechno nalinkuje tak aby se mu to líbilo.
Zatím všechno takové šlo jen do kytiček

Tak si prostě založ postavu a pojď hrát.


Podívej, nechci se s tebou hádat, ale mluvíš nepravdu, minimálně 6x během dne jsem šel na fórum a snažil se slušně a k věci psát. Odpověděl a odepsal jsem na každý post či soukromou zprávu a v hlasování či vyjádření jesně napsal jak jsem na tom. Hlasování Amealor ještě ani nestačil uzavřít tak mi netvrď, že jsem nejevil zájem. Když bylo jasné hned od začátku co chcete hrát, proč jste to nenapsali. Já bych proti tomu nic neměl, ale sere mě ta přetvářka a rádoby hlasování, které z ostatních dělá jen osly. Jak píšu, 6 stran textu a domlouvání bylio naprosto k ničemu, jen jsem si dělal zbytečně těžkou hlavu a v práci si koledoval o vyhazov, když jsem se snažil odpovídat během dopioledne aby se to pohnulo. Pokud si to chtěla posunout dál měla si uzavřít hlasování, sečíst hlasy a mohlo být rozhodnuto, domluvili by jsme se co si kdo rád vezme za postavu a mohli si společně začít hrát, takhle je domluvené prd, o vaších postavách vím prd, jestli se chcete věnovat řemeslu taky nevím, takže po tvém postu se velmi rozmýšlím zda vůbec začít a zatím pokud tu nepadne něco trošku rozumného to vypadá že ne. Děkuji moc, že jsi to uvedla na pravou míru a já se mohl přestat těšit.  Pláč

Občas si říkám, o co ti vlastně jde. Tohle jsi si mohl ušetřit... Pánové, ani vy nejste bez chyby (teda až na Ludka, ten bude pořád Belisar  Úsměv )
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #84 kdy: Květen 10, 2011, 05:59:10 pm



Občas si říkám, o co ti vlastně jde. Tohle jsi si mohl ušetřit... Pánové, ani vy nejste bez chyby (teda až na Ludka, ten bude pořád Belisar  Úsměv )


Uznávám, chyb mám mraky, ale slovo držím a když se z někým na něčem domlouvám a plánuji s ním budoucnost tak ho pak neshodím a neodejdu sám. Ušetřit možná mohl, přiznám se, jednám v afektu a potřebuji to dostat nějak ven, ale popravdě tobě to přijde jako fér jednání? Ani trošku by tě to nenaštvalo, kdyby jsi kolem celé té domluvy měla spoustu peripetií a nakonec zjistila, že to vlastně bylo zbytečné? Já si opravdu připadám podvedený.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #85 kdy: Květen 10, 2011, 06:02:00 pm

Omlouvám se, když tak mě smažte ale nedá mi to: "Domlouvání budoucnosti" mi zavání svatbou  Smích

Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #86 kdy: Květen 10, 2011, 06:05:11 pm

Omlouvám se, když tak mě smažte ale nedá mi to: "Domlouvání budoucnosti" mi zavání svatbou  Smích



A fujtaksl, dej pokoj. Tohle tu už jednou bylo a nedopadlo to. Jó, tenkrát jsem byl ještě mladej a hódně hloupej, já chtěl ona ne. Teď je to naopak a já horko těžko bráním zakopané pozice.  Škleb

P.S. Celé jsem to tlumočil bráchovi a co myslíte, ano taky je z toho mírně řečeno rozladěn.  Nevím co si myslet/Nerozhodný

P.P.S. Jdu do hry, kdyby mi někdo něco chtěl budu tam.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #87 kdy: Květen 10, 2011, 08:12:42 pm

Podívej to že jsme si založili postavy souvísi pouze s tím, že to tu nevedlo jaksi už skoro nikam.
Začali přispívat lidi z podtemna kterým to s prominutím může být jedno,když se na povrch vykašlali.
Mě samotnou nebavilo čekat jako Amelora na to co z vás vypadne,tak sem si prostě založila postavu a hraju.

Nechtělo se mi čekat na Neusovo pravítko a tužku,s kterou potom všechno nalinkuje tak aby se mu to líbilo.
Zatím všechno takové šlo jen do kytiček

Tak si prostě založ postavu a pojď hrát.

Podívej, nechci se s tebou hádat, ale mluvíš nepravdu, minimálně 6x během dne jsem šel na fórum a snažil se slušně a k věci psát. Odpověděl a odepsal jsem na každý post či soukromou zprávu a v hlasování či vyjádření jesně napsal jak jsem na tom. Hlasování Amealor ještě ani nestačil uzavřít tak mi netvrď, že jsem nejevil zájem. Když bylo jasné hned od začátku co chcete hrát, proč jste to nenapsali. Já bych proti tomu nic neměl, ale sere mě ta přetvářka a rádoby hlasování, které z ostatních dělá jen osly. Jak píšu, 6 stran textu a domlouvání bylo naprosto k ničemu, jen jsem si dělal zbytečně těžkou hlavu a v práci si koledoval o vyhazov, když jsem se snažil odpovídat během dopoledne aby se to pohnulo. Pokud si to chtěla posunout dál měla si uzavřít hlasování, sečíst hlasy a mohlo být rozhodnuto, domluvili by jsme se co si kdo rád vezme za postavu a mohli si společně začít hrát, takhle je domluvené prd, o vaších postavách vím prd, jestli se chcete věnovat řemeslu taky nevím, takže po tvém postu se velmi rozmýšlím zda vůbec začít a zatím pokud tu nepadne něco trošku rozumného to vypadá že ne. Děkuji moc, že jsi to uvedla na pravou míru a já se mohl přestat těšit.  Pláč

Pouze jsem řekla svůj názor a důvod proč už mám postavu. Rozhodně tu nechci z nikoho dělat osla,ikdyž jste osla udělali akorát každej ze mě. Celá církev zůstala jen na mě.. Hlasování a návrhy jsou Amelora a ja tu nic neuzavírám,ikdyž bych ráda,Amelor se kůli tomu tak snaží,celou dobu sedí u fora a na mě kašle. To co si s Amelorem dohodnete to bude, a nevím co na tom vadí že my už postavy máme. Zapojí se proste do toho.. nebo ti dělá improvizace problém?

Pro mě za mě klidně nebudu hrát s váma když ti bude vadit že mám postavu založenou dřív jak ty. Bereš to moc vážně...
Zaznamenáno

Amelor
Host
Odpověď #88 kdy: Květen 10, 2011, 10:26:47 pm

Pokud nik nenamita, pokračovat v hlasovani už asi smysl nema.
Tešim se na Vas ve hre.  Úsměv
Zaznamenáno
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #89 kdy: Květen 10, 2011, 11:13:01 pm

První setkání druidů  Úsměv
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS