Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 07:22:36 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Tisk  
Autor Téma: Pojďte pane, budeme si hrát  (Přečteno 39962 krát)
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #45 kdy: Květen 08, 2011, 06:43:14 pm

8.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Amelor
Host
Odpověď #46 kdy: Květen 08, 2011, 07:12:29 pm

3.

Do 2. jit nechci, už sem psal proč, ale jestli ma nekdo chut, drzim palce.
Koukam že puvodni zajem nejak opadl, co už no.
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #47 kdy: Květen 08, 2011, 07:58:27 pm

okrem 1 by som bral všetko
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #48 kdy: Květen 08, 2011, 08:02:09 pm

Jestli mohu napsat svoji myšlenku, tak nejvíce se mi zamlouvá nápad č. 6 a to lovci odměn, kde se dá sehrát pěkné RP a podle přesvědčení by to mohlo být od dobrému ke zlému, takže by si tam mohly najít své místo i intriky a další věci o kterých jste se tu bavili. Každopádně vám jako podtemnák držím palce at mame proti komu jít  Škleb
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #49 kdy: Květen 08, 2011, 08:08:51 pm

3. !
Zaznamenáno

Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #50 kdy: Květen 09, 2011, 09:02:45 am

Tentokrát pouze za sebe, brácha ať si to vyhodnotí sám.  Škleb
 
Tak tedy, beru vše, podřídím se. Za zkoušku však nic nedám a volím 8.

P.S. Amealore, mohl by jsi mi prosím napsat jak si představuješ var. č. 3. Myslím tím jak to zapadne, kam to bude směřovat, co bude náplní - jak na to koukáš? Mám na mysli nějaké vyšší principy, něco co by mě o tom donutilo rozmýšlet - moc mě nic nenapadá a nevím jak to uchopit - stejně tak tedy 7, ale vzhledem k tomu, že 3 získává silnější podporu .....  Mrknutí
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Amelor
Host
Odpověď #51 kdy: Květen 09, 2011, 11:20:03 am

Jak si to predstavuju ja?

Hlavni zajmem druidu je rovnovaha, ktera je potrebna i pro blaho lesa, co je zas zajmem hranicaru coby stražcu lesa.
Z toho nejak tak nahrubo cile - "nastoleni a udržovani rovnovahy" Co je v podstate nekonečna cesta a prostor na hru...

Jak to zapada do sveta?

Nevim jak znaš historii Kandelabrie, ale (stručne) podle mojich informaci druidi už jednou odvraceli hrozbu Auril.
Rekl bych že Auril momentalne nabyva na sile diky prizni Krale a obyvatel Kandaharu, co se neda rict o nas.
Proto bych videl ulohu hraničaru v radach Kralovske legie, ktera je smerovana proti Auril.
(Snad nejaci hranicari budou - zrovna kuli tomu sam premyšlim o hranicari misto druida, i když pak nevim kdo to pak bude tlačit kupredu.)
Druidi se nebudou omezovat a rovnež mužou navštevovat mesto, nejlip však v prestrojeni, promene, pookud možno zridka, na navštevu u Mistra a podobne.

Ješte bych rad napsal že bych chtel aby hru vytvareli hrači a chodili s hrou, napady mezi sebe, nechci čekat na aktivitu "DM teamu".
Sam mam nekolik napadu, predstav ktera chteji dopilovat a uvidim jak se budou shodovat s vašima.

Narychlo ješte takovy uvod a neco k organizaci:
Po odstartovani vytvoreni postav, predpokladam nejaky IC zapis na foru o začeti pravidelnych modliteb, nebo udržby lesa, komkretniho mista.
Zmenu by si pak meli všimnout vaše postavy, na miste se začnem pokud možno pravidelne schazet, postupne možna vytvorime nejakou radu.

Zde se budou shromaždovat a menit informace a zde se budou probirat a rešit vaše navrhy, napady, problemi, proste vše co se predloží.

priklad:

Hranicar, clen kralovske legie pride s neprijemnou informaci o poradani kralovskeho honu.
Rada se domluvi kde a jak se pokusi krali postavit, nebo jak muže hraničar hon sabotovat.
Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #52 kdy: Květen 09, 2011, 12:08:50 pm

Jak si to predstavuju ja?

......


Jojo, tak toho jsem se trošičku bál. Myšleno absolutně nekonfliktně a v rámci diskuze. Dle mého to odvede velkou část hráčské základny mimo město a vytvoří to třetí stranu v rámci světa (myšleno podtemno x království x drujdo/hraničáři), přičemž dvě frakce na povrchu nebudou mít, dle mého žádný společný průnik zájmů, který by je byť jen na chvíli dokázal spojit. Vyznamná účast PC hráčů ve spolku hraničářů/druidů by nejspíše vedla k zesilujícímu tlaku na vznik dalšího "obyvatelného" místa v rámci povrchu (Elfí vesnice nebo Kráter) což se mě osobně pramálo líbí. Myslím si, že to je v počtu hráčů světa spatná volba povolit další město. Vím, píšeš, že nemáš (nebudeš/nebudeme mít ambice) spoléhat se na DM, s tím souhlasím a jednoznačně to podporuji, ale výše popsaný model by se dle mého nevyhnutelně dostal do střetu a přítomnost DM by nejspíše byla nutná. Jak jsem psal výše, jsme připraveni si zahrát a moc se těšíme, zvládli by jsme i výše popsaný koncept hraníčářů/druidů, ale mou podporu to příliš nemá.

Jedná se o mé názory do diskuze, nikoho a nic tím neodsuzuji. Něco jsem k tomu napsal a jsem připraven číst.  Škleb
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Amelor
Host
Odpověď #53 kdy: Květen 09, 2011, 12:18:02 pm

Nevim proč si mysliš že po zkušenostech s vedenim a problemi už jen s regulernim pravidly popsanym dobivanim mesta bych mel nejake ambice prosit nebo žadat o dalši uzemi.
Jednoznačne ne.

Jestli si z meho textu nevyčetl, objektom zajmu by byl prave Kandahar.

Hrače to neseparuje, prave je to ma nutit k interakci, nestojim o dalši lesni elfy.

Nevidim duvod pročby nemohl povrch jednotne postupovat proti Auril, Timpanii, Vetrovu, podtemnu...
A jsem neštastny z toho jak si to odepsal a nastinil, docela špatne... 
Zaznamenáno
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #54 kdy: Květen 09, 2011, 01:01:11 pm

A jsem neštastny z toho jak si to odepsal a nastinil, docela špatne... 

Ale notak, řekl jen svuj nazor, a když to vemeš kolem a kolem tak v zasadě to bude nuda běhat a sázet stromy, ale zaroven to muže bejt zabava a docela mam chut nějakýho myslivce udělat a užít si trošku zábavy Mrknutí podle mě, když to budeš dělat v puvodním nápadu, který jste měli a co by vás bavilo určitě se tam najde hooodně věcí kterýma se zabavíte Úsměv a pokud to nebudete brát moc vážně tak to bude velka sranda
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #55 kdy: Květen 09, 2011, 01:49:27 pm

Nevim proč si mysliš že po zkušenostech s vedenim a problemi už jen s regulernim pravidly popsanym dobivanim mesta bych mel nejake ambice prosit nebo žadat o dalši uzemi.
Jednoznačne ne.

V pořádku, já jen mám prostě v hrudi a mysli takové pnutí, kam to může jít. Jsem rád, že to takto nevidíš, jen mi zase na druhou stranu dobívání města a proti královské akce "zvenčí" města nesedí bez učasti DM. A na vytvoření příběhu a dění bez DM jsme se vcelku jasně a jednoznačně shodli.

Jestli si z meho textu nevyčetl, objektom zajmu by byl prave Kandahar.

Vyčetl a právě proto jsem psal o obavě tříštění podtemno x království x spolek. Jako ambice je to velkelopé, odvážné a svělé, to se mi líbí, ale jsem srab a moc nad tím asi medituji a bojím se aby ten krajíc nebyl zbytečně moc velký.

Hrače to neseparuje, prave je to ma nutit k interakci, nestojim o dalši lesni elfy.

Trefil jsi hřebíček na hlavičku, to je to čeho se bojím nejvíc. Stejně tak pamatuji dobu druidů ve Větrově a rozpory mezi hráči (bohužel nikoli IC ale OOC).

Nevidim duvod pročby nemohl povrch jednotne postupovat proti Auril, Timpanii, Vetrovu, podtemnu...

Já ano, Auril je hlavním bohem povrchu, podporovaná královstvím (pro mě nepochopitelné od počátku), Kandahár je hlavním městem království a střediskem víry pro obyčejný lid, tím pádem by nás to dle mých úvah stavělo do přímé konfrontace s královstvím a jeho lidem. Jak potom řešit nákupy atd. když opět dle mého po první vydařené záškodnické akci proti králi se ze spolku stanou hledané osoby, vyvrhelové. Je pravda, že by to byla nádherná zápletka, už to vcelku vydím v barvách, jen mám opět pocit, že se zlehka krůček po krůčku blížíme k modelu starých drujdů s vlastním územím či modelu lesních elfů. *pokrčí rameny a přemýšlí dál*

A jsem neštastny z toho jak si to odepsal a nastinil, docela špatne... 

To je možné, já se nesnažím soudit, jen jsem si chtěl povídat. To co píši není důvod ke při, je to jen reprodukce mých myšlenek a pohledu. Nejspíš jsem to úplně špatně pochopil a možná ty zase nerozumíš tomu co chci napsat já. Písemný projev je takový hloupý a dá se vyložit mnoha různými způsoby, takže znovu opakuji:
MĚ SE BUDE LÍBIT JAKÝKOLI MODEL, KTERÝ BUDE SPOJOVAT LIDI A BUDEME SI MOCT SPOLU HRÁT, PODŘÍDÍM SE ROZHODNUTÍ VĚTŠINY A V KAŽDÉM PŘÍPADĚ SE BUDU RÁD BAVIT S VÁMI, UŽ SE NA TO MOC TĚŠÍM

Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #56 kdy: Květen 09, 2011, 03:02:25 pm

Šel bych do 2.

Jako sekundární volbu vidím 1.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #57 kdy: Květen 09, 2011, 03:34:22 pm

3

2 sekundární
Zaznamenáno

Sid
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #58 kdy: Květen 09, 2011, 03:40:14 pm

Je vás tam 5 a půl radši se všěichni přidejte k Auril a vyražte v jejím jméně proti její sokyni.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #59 kdy: Květen 09, 2011, 05:05:24 pm

Nevim proč si mysliš že po zkušenostech s vedenim a problemi už jen s regulernim pravidly popsanym dobivanim mesta bych mel nejake ambice prosit nebo žadat o dalši uzemi.
Jednoznačne ne.

Jestli si z meho textu nevyčetl, objektom zajmu by byl prave Kandahar.

Hrače to neseparuje, prave je to ma nutit k interakci, nestojim o dalši lesni elfy.

Nevidim duvod pročby nemohl povrch jednotne postupovat proti Auril, Timpanii, Vetrovu, podtemnu...
A jsem neštastny z toho jak si to odepsal a nastinil, docela špatne... 

Nechte elfy elfama. Udělali jsme se jen sami pro sebe, když už se to na povrchu nedalo jinak. Ve finále skočíte stejně, už jen proto, že někdo vaši snahu nepodpoří.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS