Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 12:58:38 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
Autor Téma: Sťížnost  (Přečteno 18062 krát)
Newer Winter
Nováček

Příspěvků: 3



Zobrazit profil
kdy: Březen 30, 2011, 07:13:26 pm

Podavam stiznost na hrace Karel za to ze me zabila.
A podavam jeste stiznost na hrace za to zr me obrala o 1000zl.
Zaznamenáno

Never Winter
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Březen 30, 2011, 07:46:04 pm

Novější Zimo, bylo to snad proti pravidlům?
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Newer Winter
Nováček

Příspěvků: 3



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Březen 30, 2011, 07:48:00 pm

byl to utok bez predehry
Zaznamenáno

Never Winter
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Březen 30, 2011, 08:58:18 pm

Nj, tak to si budeš muset počkat na reakci DM. Připrav si screeny, případně kontaktuj svědky.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Březen 31, 2011, 04:55:44 am

Nj, tak to si budeš muset počkat na reakci DM. Připrav si screeny, případně kontaktuj svědky.
Pochybuji vzhledem k informacim a skusenostem hrace tuhle hru hrat on-line ktere tento hrac ma , ze screeny existuji . Osobne mam naistalovan IrfanView ktery automaticky prebere funkci PrtScr a v NWN si vytvori slozku screenshots a tam uklada po stisku teto klavesy obrazky bez nutnosti kazdy obrazek ukladat manualne a zdrzovat se , vrele doporucuji  Mrknutí
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Březen 31, 2011, 09:56:44 am

Zdravim,

takže bych obě strany poprosil o vyjadreni pomoci pm mé osobe. Pokud je to mozne tak bych poprosil o sreeny či svědky události.  svěřeny buď pres link do zpravy a nebo do mailu.
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Dajardd
Host
Odpověď #6 kdy: Únor 13, 2013, 03:33:31 pm

Stižnost na postavu Nox, účet shadow (a nějaká čísla za tím). Odlog těsně před zatčením v Elfím shromaždišti po předchozí ignorované konverzaci.
Zaznamenáno
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Únor 13, 2013, 04:09:24 pm

Jestli chces tu postavu ve vezeni (i kdyz vubec nevim za co)klidne ti ji lognu a  muzes si ji tam odvezt, ale necekej ode me nejakou RP hru, protoze uz to podivne zatceni Smoka co tomu predchazelo nemelo podle me zadnou logiku...
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Únor 13, 2013, 04:20:18 pm

Pokud to neni ohledne incidentu se Smoke, ale kvuli neceho jineho, klidne se rad domluvim na nejaky cas a muzem si zahrat zatceni, popravu nebo ja nevim co vsechno Úsměv
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Únor 13, 2013, 06:56:30 pm

Co se týče útoků, čtěte PRAVIDLA....jasně je řečeno, že se má nastavit odpor k oběti, aby ta měla možnost zaujmout stanovisko..útok, útěk, konverzaci....samozřejmě ne odpor sekundu před útokem...zbytek vyřeší Dm

Co se týče "zatýkání", půjde o běžnou rutinu stráží /jako odpověď, po mnohých poplaších...čtěte IC/, spíše kvůli výslechům a dokazování nekalých úmyslů dané osoby. Odlog... nějak k RP nepřispívá...nech konverzace proběhne jakkoliv. Pozdější lognutí po domlouvání přes OOC.....možná postrádá smysl. 

Myslím , že bylo popsáno v IC, nebo viděno přímo ve světě, dost zlotřilých činů ...dokonce vražd....a svědků / i těch podplacených/ je neúrekom. RP je i konverzace....třeba dlouhodobé dokazování činu.
"Nebýt viděn", neznamená, že vás někdo nevyčuchá... Mrknutí ....patrně začala fungovat korupce.
Poslední změna: Únor 13, 2013, 07:15:22 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Dajardd
Host
Odpověď #10 kdy: Únor 14, 2013, 11:51:28 am

No je vidět, že tvoje postava má toho asi hodně nasvědomí, jinak si tu reakci neumím vysvětlit. Byli tam tři-čtyři svědci, kteří mi to mohou dosvědčit, navíc min. jeden z nich zná můj styl hry, byl také vyšetřován.
Takže jak to vlastně probíhá to lapání zločinců (alespon do tohoto okamžiku)? Většinou nikoho nechytneme při činu, takže máme nějaké informace od npc správce. Tyto informace samozřejmě
nemůžeme většinou použít jako důkaz, jen jako nepřímý důkaz-indicii. Já to používám tak, že byla viděna osoba odpovídající popisu skutečné postavy, beru přitom i v potaz, že postava se mohla přestrojit. Ale pokud je těch zločinů hodně, beru to méně a méně v potaz. Rasu pak skryje méně, skoro vůbec. Takže když přijdu do shromaždiště, jdu se zeptat např. nějaké hobitky, zda je či není osoba, kterou hledáme. Postava muže i tvrdit, že to neni ona, pak na ni zkoušim ruzne ,,policejni figle,, atd. (Na postavu Nox jsem dostal přímo konkrétní popis od jiné postavy, kterou měla spolu ještě z další hobitkou obtěžovat.) Tak se stalo i ve výše uvedeném případě, zeptal jsem se zda je dotyčná Nox, následovala ignorace, postava něco kraftila, znovu jsem se zeptal, zase nic, napotřeti jsem se přibližil, vytahl zbran a sdělil svemu NPC hanchmanovi něco v tom smyslu, že asi budeme muset zasahnout jinym zpusobem. Na počtvrte jsem ji položil ruku na rameno, se slovy že ji zatykam (v tu za tu ignoraci!). Pak nasledoval jeji odlog. Takže nechapu jake rp nedostatky mi kdo může vytknout?
Co by nasledovalo, kdyby došlo k reakci ze strany Nox a šla se mnou do kanceláře (kterou mám ve vězení) nejprve podat vysvětleni? Ja jsem ji totiž neměl v umyslu vubec zatknout, jen ji zatim vyslechnout, abych porovnal vypovedi napadene a Nox, pote se ji vhodnymi otazkami pokusit na něčem nachytat a usvědčit ji z předchozích zločinů. Pokud bych neuspěl udělil bych ji akorat vystrahu, za ty činy ktere nahlasil npc spravce, to už bylo domluvene s Veledruidkou a podobnou vystrahu dostala i Mistrině Siarka (v jejim připadě se mohlo jednat i o omyl, třeba hanchman zautočil na dveře, ale dostal jsem rozkaz udělit iji vystrahu, tak ji dostala).
Odpor nebyl vuci zadne postave zatim nutny a nemel jsem pri svem stylu hrani potrebu ho pouzit.

//Takze si to prosim zapamatujte! Ať nemusim IC a OCC poslouchat jaky jsem ,,barbar,,. Pamatuji si doby kdy v Kandaharu straze zabijeli za to, že měl někdo vytahloz braň a odmitl ji zandat! Toto opravdu neni a nebude muj styl.
Zaznamenáno
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Únor 14, 2013, 10:37:47 pm

Stiznost na postavu "Najemny zoldak" (mame pouze skryte jmeno)
acc: bozar

V dungu u etinu okradl postavu HARG v hipsu v parte tudiz bez odporu.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Únor 15, 2013, 12:19:55 am

Stiznost na postavu "Najemny zoldak" (mame pouze skryte jmeno)
acc: bozar

V dungu u etinu okradl postavu HARG v hipsu v parte tudiz bez odporu.
Nechapu jednu vec proč par jedincú pro honění ega musi znepříjemňovat hru ostatním .
Reakce bude jednoducha ..... cim vic si lidi bude stezovat na porusování pravidel tim vic budou zatezovat DM a ty zas nebudou mit cas na ostatni hrače a budou lovit lumpy Smích Nic z toho zadny DM-ko nechce ,ale hold lidi jsou neponaucitelny pak se řve DM dělá policajta ... a co kdyz je to potreba a hrač nedodržuje zakladní pravidla .
Jsme lidi a je to jen a jen hra .....
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Únor 15, 2013, 09:49:45 am

Stiznost na postavu "Najemny zoldak" (mame pouze skryte jmeno)
acc: bozar

V dungu u etinu okradl postavu HARG v hipsu v parte tudiz bez odporu.
Nechapu jednu vec proč par jedincú pro honění ega musi znepříjemňovat hru ostatním .
Reakce bude jednoducha ..... cim vic si lidi bude stezovat na porusování pravidel tim vic budou zatezovat DM a ty zas nebudou mit cas na ostatni hrače a budou lovit lumpy Smích Nic z toho zadny DM-ko nechce ,ale hold lidi jsou neponaucitelny pak se řve DM dělá policajta ... a co kdyz je to potreba a hrač nedodržuje zakladní pravidla .
Jsme lidi a je to jen a jen hra .....

Pod tohle bych se podepsal...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #14 kdy: Únor 15, 2013, 09:54:46 am

Nebuďte pesimisti, třebas je to jen hloupost.

Každopádně ho za to řízněte a dej te na dva dny k ledu do vězení nebo ho tam zapomeňte a uvidíte jak vychladne.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS