Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 02:58:22 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Zneuziti DM postu  (Přečteno 5148 krát)
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
kdy: Červen 27, 2010, 02:45:53 pm

Podavam stiznost na twinkee, za zneuziti DM postu, relog pri smrti za DM a OOC mstu
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Červen 27, 2010, 02:47:27 pm

relogla sem za postavu,ale hodilo mi ji do to vezeni v horsky,tak sem s vami sla hrat za dm,vlitnete do vesnice drowu co cekate?
ze nas zabijete a odkracite ? xDDDD
Vazne uz z vas jinak nemuzu nez se smat,umite jen sstezovat si
Zaznamenáno

Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Červen 27, 2010, 02:53:04 pm

napadli jste nas vy, umreli jste, relogla jsi za DM a pomstila se. Jasne zneuziti DM postu vic k tomu nemam co rict
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Červen 27, 2010, 02:54:31 pm

nepomstila sem se,kdybys hned nepsal na foru,videl bys ze sme tam s vami sli hrat
ale ty nic jineho nevidis nez jen ze sem relogla a pomstila sem se,to uz sem rovnou mohla dat dm kill nemyslis?
Zaznamenáno

Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Červen 27, 2010, 02:59:10 pm

Za tohle chovani bylo potrestano spousta hracu, ale ty si myslis, ze kdyz jsi DM, nemusis dodrzovat pravidla?

Konkretne odlog v pripade smrti a relog za ucelem pomsty

Pockam si na vyjadreni kompetentnich lidi a to ty nejsi.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Červenec 02, 2010, 10:27:03 am

Smim porposit o vyjadreni, k tomuto tematu? Zajima me, jestli je to v poradku a  DM muze relogovat po svoji smrti a pokracovat v boji za jine postavy. Coz je v pravidlech zakazane.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Snekoun
Host
Odpověď #6 kdy: Červenec 02, 2010, 04:15:06 pm

Resime to .... mej chvilku strpeni.
Zaznamenáno
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Červenec 07, 2010, 08:25:19 pm

Mila Mucko, ten ubozak ktery dal podnet  na preskoumani inentaru  drowum jsem byl ja, ne  bishop, kteremu ses dneska vysmivala, ze s tebou nikdo nic delat nebude. Objasnim ti svuj ubohy duvod proc jsem ten podnet podal.

Mazes inventare a trestas lidi za OOC suport,  osocujes ze suportu me kteryse nikdy netajil tim, ze jsem koupil sekeru a prsten od Orku. Nadruhou se sama nechavas suportovat vecma od DM, ktere nikdo na serveru nedokaze vyrobit, o to je tvoje jednani horsi, vsichni ostatni, ktere jsi trestala si material na ty veci natezili sami, naskillovali, vyrobili, zaplatili si nastroje, ucelovace. jestli si veci prodali nebo jen prehodili je vec druha, jestli si zaslouzili trest, to jsi posoudila sama.

O to je to horsi, ze se suportu zucastnuji DM a delaji to jen VYVOLENYM postavam, orkum nikdo neusnadnil zacatek v podtemnu, nerozumim proc tobe by to nekdo usnadnovat mel. Do toho vseho porusujes pravidla a nedokazes byt nestrana a zamerne protezujes svoji oblibenou rasu, nebo spolek.

Zadam proto DM a WB team aby celou zalezitost se suportem prosetril a podal oficialni stanovisko samozrejme ze prijmu trest pokud se pri prosetrovani obevi ze jsem porusil pravidla i ja, ovsem je zarazejici ze se takoveho chovani dopousti DM s nekolikaletou praxi. navic  to neni porve co se Twinkee dopousti chyb a poruseni pravidel, at uz svym vstupem co by drak do sporu mezi elfy a orky, nebo relogem po tom co jeji postava umrela, a ted i suportem.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Snekoun
Host
Odpověď #8 kdy: Červenec 08, 2010, 08:37:05 am

Omlouvam se. Mam to na starosti ja. Vscera jsem to chtel uzavrit ale nedostal jsem se k pc.
I kdyz se nic na prvni pohled nedeje. Zjistoval jsem si nejake veci ve vypisech a overoval nejake veci.

Dnes vecer to uzavru.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #9 kdy: Červenec 08, 2010, 05:48:13 pm

Po zvážení všech okolností jsem se rozhodli že ke zneužití DM postu nedošlo. Vesnice nejsou mrtvé místa a je potřeba počítat i s odporem NPC.


Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS