Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 03:09:14 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: žádám DM o rozhodnutí  (Přečteno 4002 krát)
Gočan
Nováček

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
kdy: Květen 16, 2010, 12:13:03 am

Má postava (Zach Rufus) příjde do Kandaháru Přístav, vejdu do veřejných dílen, tam stojí trpaslík (Negnar) u kovadliny a něco kove, v tom se otočí a jde pryč z místnosti. Já si říkám, musím se mrknout jestli někdo něco nezapoměl v nějakém ponku, kliknu na kovadlinu u které stál trpaslík a tam nějaké cetky (kovářské kladívko 5) a nějaký prach ingoty a pár prken tisu. Všechno seberu a jdu ven z dílen, v tom se vrací trpaslík (Negnar) já jsem na odchodu, trpaslík jde ke kovadlině, v tom se otočí a běží za mnou ven, začne řvát na mě, hej chlape stůj, tak se zastavím a čekám co bude, říkám si "ÁÁÁ KONEČNĚ NĚJAKÁ IC AKCE" začnu se dohadovat s trpaslíkem, v tom příjde postava (Rappi) začne se do toho motat, pak začne (Rappi) vyhrožovat že mě dá paralízu a že si všechno vezme, já do toho řeknu že si budu stěžovat u krále, trpaslík řekne že si bude taky stěžovat, v tom následuje odpor tři sekundy nato chytací ruka, nebo něco takového a následuje má smrt, k tomu sem přišel o trpaslíka a jeho kompletní výbavu.

A teď se ptám DM, konala daná postava (Rappi) správně nebo ne ??

pokud bude třeba screeny dodám
Zaznamenáno
Kain
Nováček

Příspěvků: 7


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Květen 16, 2010, 11:49:12 am

Nejsem sice dm ale podle toho co pises si z jejich pohledu byl jen usmudlanej zlodej co krade za bileho dne lidem pred ocima a jeste je drzej.... holt svet je drsnej, neni to pohadka o hloupem Honzovi a princezne, v dobe tesne po valce kdy se meni veskere pomery a ve meste se vyskytuje spoustu kriminalniku cernych trhovcu a luzy se jedna mrtvola takoveho drzeho lupice dokonce bude vyjimat jako odstrasujici pripad, holt kdyz nemas rychle ruce musis mit rychle nohy jinak muzes prijit o kejhak
Zaznamenáno
Sedostinka
Host
Odpověď #2 kdy: Květen 16, 2010, 12:18:33 pm

Případně hrát u lesních, ti se mezi sebou nebijou (zatím?) Úsměv
Zaznamenáno
Hodnak
Mob
*
Příspěvků: 62



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Květen 16, 2010, 12:58:53 pm

Hehe. O pravu nerozhoduje kral ci soudce, ale ten, kdo ma vetsi mec. Tohle vam arconi asi zapomeli rict :-)
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #4 kdy: Květen 24, 2010, 09:58:21 am

No asi je to IC spravne. Pokud krades mel by jsi si vice davat pozor. Je mozne to ale resit IC ve hre.
Podle toho co pise, poruseni pravidel to neni.

Screeny mi muzes pro kontrolu poslat na muj e-mail :elender(zavinac)centrum.cz

Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Květen 24, 2010, 10:19:03 am

screeny jsou na dm foru predse
Zaznamenáno

Snekoun
Host
Odpověď #6 kdy: Květen 24, 2010, 10:33:05 am

screeny jsou na dm foru predse

Pravda, nejak jsem si to popletl s tim druhym podobnym pripadem.

K poruseni pravidel nedoslo. Resit to lze jen IC. Moznosti mas nekolik.

Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS