Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 20, 2024, 12:56:51 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3 4 5
  Tisk  
Autor Téma: Radikalni zmena K2  (Přečteno 24565 krát)
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Duben 14, 2010, 08:18:58 pm

Moc dobře víme, proč je tu nuda, jen na ty lidi ukázat nemůžem, páč je to proti pravidlům Šok)

Narazis na malou aktivitu DM,nebo na hrace co nestoji o quest?
Ja uz se napriklad lognout nehodlam,diky nekterym hracum a hlave pristupu ostatnich z DM tymu.
Nebot nechci mit nekoho zaprdeli aby me potom mohl kritizovat co sem podle nej udelala spatne kdyz on sam to lip neumi.
Zaznamenáno

Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Duben 14, 2010, 08:25:39 pm

...napsal co napsal...

No promin Jachyme ale jestli tu chces reprezentovat to jak je Thalie dobra tak jdi na Thalii.
Celou dobu nic jinyho na foru nectu nez ze K2 je takova oproti jinymu serveru..
 Dokonce ste zalozili i anketu jaky server je lepsi, to ste se srazili s konem nebo ste spadli na hlavu? to je trosku blby ne?
Ja bych se takovy hlasovani stydela zalozit uz jen kuli Neusovi,ktery tvorbe tohodle serveru venoval tolik casu
ktery ty ani v zivote nenahrajes,protoze jedine co dokazes je si jen stezovat na system.. Fakt o nicem.
Kazdy rikate jak se na K1 hralo skvele,ale vite kuli cemu ?
Ja jo,jen diky dobrym hracum, kteri opravdu hrali.

Ja souhlasim se Snekounem,ze problem je v lidech a ne v serveru.
Vzdy to tak bylo,je a bude..
           
Nauč se číst , já jsem žádnou anketu nezaložil ani jsem na ní jako první ani jako třetí či pátej neodpovídal a vzhledem k tomu že i já vím co a jak tak prosím NEE ty nee ty mne nekritizuj, od Šnekouna to snesu ale ty se mému hodnocení vyhýbej , já jsem si tě nevšímal tak mne také nech napokoji.  
 Pro ostatní - napsal jsem jen svůj názor !!!   Není to bezdůvodný neopodstatněný názor není to plácnutí do vody, Neuse nenapadám jedineho koho jsem jmenoval byl Cagus a Šnekoun . Šnekoun odpověděl , nevidím na tom nic špatneho .  
 Jinak nemam zapotřebí se tu ještě rozčilovat už nemusím číst ani forum.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Duben 14, 2010, 08:31:14 pm

Citace
"Problém je v lidech"
Moc dobře víme, proč je tu nuda, jen na ty lidi ukázat nemůžem, páč je to proti pravidlům Šok)

schvalne kolik lidi by ukazalo prstem na tebe

vse je o lidech a o tom kdo jak nahlas krici a koho prekrici

na K1 i K2 byl je a bude jeden velky neduh a tim je myslenka hrace ktery si mysli ze na soukromem uzemi se muze dozadovat demokracie rikat si co chce slovne napadat koho chce a podobne

 v hospode reknes hospodskymu ze je lempl jen jednou ale tady jsme se naucili kritizovat a hulakat a to vse v takove mire ze si nekteri ani neuvedomuji jaky dopad ma tenhle neporadek vliv na vyrovnanost a chut byt krom fora i ve hre

takze vse je opravdu jen o lidech a o tom jak se umi chovat
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Duben 14, 2010, 09:40:46 pm

Citace
"Problém je v lidech"
Moc dobře víme, proč je tu nuda, jen na ty lidi ukázat nemůžem, páč je to proti pravidlům Šok)

schvalne kolik lidi by ukazalo prstem na tebe

vse je o lidech a o tom kdo jak nahlas krici a koho prekrici

na K1 i K2 byl je a bude jeden velky neduh a tim je myslenka hrace ktery si mysli ze na soukromem uzemi se muze dozadovat demokracie rikat si co chce slovne napadat koho chce a podobne

 v hospode reknes hospodskymu ze je lempl jen jednou ale tady jsme se naucili kritizovat a hulakat a to vse v takove mire ze si nekteri ani neuvedomuji jaky dopad ma tenhle neporadek vliv na vyrovnanost a chut byt krom fora i ve hre

takze vse je opravdu jen o lidech a o tom jak se umi chovat

Oujé! Oujé! Oujé! Nemohu to neříct! Úsměv Hospodskej aspon čepuje PIVO ! Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Duben 14, 2010, 10:12:53 pm

vzdyt ano

modul je takove nacepovane pivo
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #20 kdy: Duben 15, 2010, 10:59:16 am

To je blbost jakou jsem ještě neslyšel  - Šnekoune jsem si myslel že jsi inteligentní a zkušený hráč ale toto . Ne  to nemá  cenu a Cagus napiše něco podobného , napřed správně analyzuje Thalii  že se tam pomaleji ale nikoli hůře expý a potom napíše, že je to v RP .   Vy oba si myslíte že to není v systemu???  To si myslíte vážně??!! Co???
        A co třeba EKONOMIKA Co???  Slyšeli jste někdy to slovo?  Na Kandošce žádná není  ahá tak to myslíte že když na Kandošce neexistuje system tak to v něm nemůže být no tak to je jasné. Ale věřte že na Thalii ekonomika je a je tam velmi kvalitní - jejich snaha vyladit craft tak aby co nejméně ovlivnoval ekonomiku serveru mne opravdu přivedla k úžasu ,  normalně jsem doma před jejich týmem musel smeknout, a to i přesto že jsem se kdysi s jedním DMkem tam dost pohádal. Pokud tam neudělají větší krpu budou mít hráčů čím dál víc.  Chcete-li  tvrdit že ekonomika na Kandošce je dobrá a je v pořádku tak jste to nepochopili. 
   Nechci se do nikoho navážet , ale Cagusi na dnešním stavu máš i ty svůj podíl , nejsem jediný kdo si to myslí , ale ne každý je ochotný si komplikovat internetový život .

No, promiň, ale jestli chceš funkční ekonomiku ve skupině caa 20ti lidí, kteří se navíc povětšinou znají... potom nemá smysl v debatě setrvávat. Pak souhlasím se šnekem, že v takovém prostředí MUSÍ být regulována 'shora'.
Co já říkám je, že by se v takovém prostředí neměl dávat důraz na tyto aspekty, ale na aspekty hry, které jsou pro NWN-PWs příslovečnější.

Takže odpověď na tvoji otázku. Ne, ekonomika na kandošce není dobrá, ale už z principu. Co jsem slyšel, tak třebas K1 začínala jako skupina (nevím přesně) 6ti lidí, které vedlo DM nějakým questíkem (prostě modul, jak to bylo vlastně původně myšleno). Nebylo třeba kraftu, nebylo třeba ekonomiky. Ale hrálo se.
Ono, stejně si člověk kolem sebe udělá skupinu hráčů, se kterýma mu to vyhovuje a s nima hraje 95% času.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
DARKPIKI
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Duben 15, 2010, 03:56:45 pm

super no já se sem vrátim i když sem věděl že je tu malo lidi , prostě mě to tu bavilo a teĎ?
celý je to na nic, možná pro ty hráče co tam mají 20 lvl super no ale pro nový hráče ?
Jako prominte ale když se lognu a najednou jako s 1 lvl mam jít expit zabijením?
Jako to byla možna největší chyba vypínat braní time exp když víte že zrovna na tento server moc lidi už nechodí.
Mam s někým kecat když je na serveru sotva 8 lidí po celým světě ještě expí někde kam se mi s 1 lvl nedostanem takže si s nima nemužem ani povidat aby sme dostali těch pár lvl.

Takže pokud s tim něco neuděláte máte zajištěný že nový hráči sem určo nepříjdou protože je to přestane bavit a velmi rychle. Tohle vážne byla chyba dosti velká.

A to jsem se sem vrátil jen kvuli tomu že mě to tu bavilo a libylo se mi tu.
Zaznamenáno

Tim Smíšek - Vysmátý hobit, který se bojí jen upírů Smích:D
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Duben 15, 2010, 04:41:55 pm

Citace
super no já se sem vrátim i když sem věděl že je tu malo lidi , prostě mě to tu bavilo a teĎ?
celý je to na nic, možná pro ty hráče co tam mají 20 lvl super no ale pro nový hráče ?
Jako prominte ale když se lognu a najednou jako s 1 lvl mam jít expit zabijením?
Jako to byla možna největší chyba vypínat braní time exp když víte že zrovna na tento server moc lidi už nechodí.
Mam s někým kecat když je na serveru sotva 8 lidí po celým světě ještě expí někde kam se mi s 1 lvl nedostanem takže si s nima nemužem ani povidat aby sme dostali těch pár lvl.

Takže pokud s tim něco neuděláte máte zajištěný že nový hráči sem určo nepříjdou protože je to přestane bavit a velmi rychle. Tohle vážne byla chyba dosti velká.

A to jsem se sem vrátil jen kvuli tomu že mě to tu bavilo a libylo se mi tu.

Vazne lol... nechapu to ...
Porad si stezujete.
Tihle pristupem server ztraci... porad dokola...
Kdyz tady hrali 2 lidi tak bylo vse oka?... A kdyz tu hraje 15 tak taky je to spatne?
Timhle pristupem server ztraci jen diky takovym kecum
Zaznamenáno
Yokinimaro
Nováček

Příspěvků: 46


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Duben 15, 2010, 04:56:14 pm

super no já se sem vrátim i když sem věděl že je tu malo lidi , prostě mě to tu bavilo a teĎ?
celý je to na nic, možná pro ty hráče co tam mají 20 lvl super no ale pro nový hráče ?
Jako prominte ale když se lognu a najednou jako s 1 lvl mam jít expit zabijením?
Jako to byla možna největší chyba vypínat braní time exp když víte že zrovna na tento server moc lidi už nechodí.
Mam s někým kecat když je na serveru sotva 8 lidí po celým světě ještě expí někde kam se mi s 1 lvl nedostanem takže si s nima nemužem ani povidat aby sme dostali těch pár lvl.

Takže pokud s tim něco neuděláte máte zajištěný že nový hráči sem určo nepříjdou protože je to přestane bavit a velmi rychle. Tohle vážne byla chyba dosti velká.

A to jsem se sem vrátil jen kvuli tomu že mě to tu bavilo a libylo se mi tu.
To neumíš na lvlu 1 expit zabíjením? Pokud to zkusíš zjistiš že je to rychlejší než časové expy, a díky tomu se vyšplháš na vyšší lvl čímž se dostaneš i na místa kde expí ostatní.. Úsměv
Zaznamenáno
DARKPIKI
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Duben 15, 2010, 05:04:28 pm

pokud vim tohle neni expici server a ano i na prvnim lvl se zlodějem na obratnost bez fint je tezky zabit i tu krysu
Zaznamenáno

Tim Smíšek - Vysmátý hobit, který se bojí jen upírů Smích:D
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Duben 15, 2010, 05:08:54 pm

Oka tak neexpi, a zustan prvni lvl.   Stezujes si na expi a pritom chces mit vyssi lvl:D
A nestezuj si.
Zaznamenáno
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Duben 15, 2010, 05:10:41 pm

Darki chce jen poukázat na to že úprava co se tu provedla nemusí se líbit všem. Jak všichni tady máme ve zvyku ukazovat na věci, které se nám nelíbí..
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Yokinimaro
Nováček

Příspěvků: 46


Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Duben 15, 2010, 05:13:25 pm

pokud vim tohle neni expici server a ano i na prvnim lvl se zlodějem na obratnost bez fint je tezky zabit i tu krysu

Každý svět kromě EQ je expící.
Jinak:
Jinak na prvním lvlu zloděje do ruky těžkou kuši - pokud jsi elf nebo půlčík s obratnosti 20 tak máš AC 15, krysa by tě měla trefovat na 50% a zranovat tě po jednom hp, a krysa má 1 útok za kolo, tzn bys měl vydržet minimálně 7 kol (optimálně tak 12)  a to je doba za kterou bys s těžkou kuší měl ustřílet i 2 krysy.
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Duben 15, 2010, 05:22:46 pm

navíc nejsou time expy zrušeny, jen musíš mít s kým kecat, samotnému nepomůže nic, ani kecání jiným do jiných lokací  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Duben 15, 2010, 05:26:31 pm

Proč se vždycky najde génius, co si myslí, že dělat něco se dá jen tím jedním způsobem a přitom jich je víc? Máš Lvl 1? Poflakuj se po městě, kecej s ostatníma. Za to jsou taky XP. Nikdo tě nenutí mordovat krysy.

Mimochodem, ta změna určitě udělala hodně. Všimnul jsem si 2 takových fenoménů: A) Objevila se banda hráčů, co chodí expit ve skupinách třeba na obry a vůbec nekomunikují.  B) Brutálně stoupnula interakce mezi hráči (vyjma těch z bodu A). Najednou je možno na náměstí potkat skupinku žvanilů. Před tím to vypadlo tak, že kolem někdo proběhl, pozdravil (jestli vůbec) a byl fuč. Teď ho nedostatek time XP a možnost bonusu k expení donutí zastavit a pokecat. Což by teoreticky mělo pomoci rozvíjet RP schopnosti hráčů.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Stran: 1 [2] 3 4 5
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS