Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 19, 2024, 03:15:22 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Deník Gabriely  (Přečteno 1827 krát)
Paul325
Nováček

Příspěvků: 15



Zobrazit profil
kdy: Březen 15, 2010, 03:08:27 pm

Toho dne se psalo kotinentálního data 15.března
Toho dne sem stála.. Kandahář



Je toho tolik co sem na tomto ostrově prožila. Pád elfí vsi, Ztráta a smrt mých přátel..

Nyní posedávám na předměstí posledního místa kde vládne rozum a dobrá vůle, Kandaháru..

Sem tu sama a nikoho na tomto místě neznám. Přála bych si aby ta strašná loď nikdy neztroskotala.
O Kráteru, Horské vsi a Větrově nejsou žádné zmínky. Jakoby stín temnoty pohltil všechna tato místa.
Co se stane kdyby toto město padlo? Tuhle otázku sem si podávala včera, toho hnusného večera kdy Acroni přišli se zbraněma v ruce a nepřiliš čestnýma myšlenkama. Přála bych si aby tu byla má mistrně. Prohlásila mě že sem připravena na vše co mě jen může potkat ale po včerejšku vím, že nejsem připravena vůbec na nic. Nikdy by mě nenapadlo že lidská krutost je tak velká a bezohlednost jednoho vůči svobodnému městu nedohledná.

Nechci vzpomínat na okamžiky, kdy nepřátelé vtrhly místy i za hradby a plenily toto město, ale vím že toho dne sme vyhráli a náš boj zcela není u konce..
Zaznamenáno


"Flejm vzniká když někdo založí zbytečný topic a každý kdo má do řitě díru tam něco napíše"
Co člověk rozdělí, ani bůh nespojí.
S blbostí se nedá bojovat, jedině podlehnou
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS