Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 01, 2024, 03:09:46 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
Autor Téma: Finanacování spolku  (Přečteno 15838 krát)
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Únor 16, 2010, 08:02:36 pm

Nazdar.  No to je právě možné jen na Kandošce.  
  Budu stručný , -  pred asi dvěma roky byl Neus správcem Elfí vsi .  Aster tam měl dům ale nebyl dva měsíce ve hře , Neus a naš spolek ho potřeboval co se udělalo?  Normálně se dům zabral postavila se vitrína do které se dali Asterovi věci co se tam našli , zbytek který se použil se odhadem finančně zhodnotil a když přišel Aster do hry dali se mu peníze a vše se v klidu vyřídilo - Jak TO že to pred 2 roky šlo a nyní někdo udělá tak hnusnou zhovadilost a dá najem 1 milion?? Nájem by se měl zvedat jen se souhlasem postavy a nebo mu dát výpověd z nájmu.
 Takové věci se nemají nikomu přát ale zamysli se nad tím co by jsi dělal v reálu kdyby ti někdo řekl do včera platíš 1 milion měsíčně najem a nebo ven , došel by jsi domů a rodiče by ti dali na záda batužek a hybaj pod most , peníze z učtu pryč a nic by jsi neměl - svinarna . Neus by vás měl za takové jednání normalně potrestat , je na Vás tady mooc hodnej , měli by jste si udělat výlet na jine servery - zděsili by jste se .    Doufám že nešlo o ten dům který jsem si najmul a z učtu zmizeli všechny peníze??? Byl ten dům v Horské?  Vy neumíte napsat PM majiteli??? Ono mu to totiž dojde na Email a ihned vám na to odpoví - ostatní hráči to ví , ale asi jste nechtěli nebo nevěděli??                  
   Jak mluvím s některými hráči hraní na Kandošce je tak složité že hráči by měli absolvovat školení jak tu hrát.  
Udělali jste si Téma Quo Vadis Kandelabrie (Kam kráčíš Kandelábrie - je to latinsky)  a tam ta diskuse raději umrela , ale Kandoška má v nadrži vodu a motor jí kucká, víz toto neuveritelné téma , asi sem fakt blbej ale zvednout najem na 1 milion by mne fakt nenapadlo a nejen mne , mluvil jsem i s jinými hráči.  
 No nic trochu jsem se rozčílil , protože mne se to zdá postavené na hlavu.  
                   Jinak Kandoška má více problémů, snad se podaří všechny je pomalu odstranit.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Únor 17, 2010, 05:36:41 pm


 Měsíční Elfové a jiní zvyšovali ceny v pohodě, aniž by o tom dali vědět nájemcům.

A tohle jsi si taky vymyslel.

 V žádném případě Cagusi.
Moje postava byla jedna z prvních nájemců po Wipe v Horské a začínala s nájemem 1,5 měšce, za malý dům, které byli IC domluvené.
Nájem však byl průběžně zvedán, bez infa (PM ve hře, či na foru) a končil před předáním Horské vesnice kdy Žoldákům na 4,5 měšcích,
v době kdy byla ves téměř opuštěná. Zdá se, že ve tvém systému řízení neví pravá ruka co dělá levá.






Zaznamenáno

Sid
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Únor 17, 2010, 05:41:55 pm

...

Jachyme, pěkně jsi se rozohnil.
Chci jen podotknout, že s rapidním zvýšením nájmů, který proběhl, nemám nic společné.
Pouze jsem se na to přeptal. A jak jsi se mohl výše dočíst, DM byli na událost velmi rychle upozorněni a peníze okamžitě z účtu odebrány.
Poslední změna: Únor 17, 2010, 05:59:37 pm od Sideric Zaznamenáno

Sid
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #18 kdy: Únor 17, 2010, 06:48:23 pm

No tak to nevim, vim jak jsme se o tom bavili a dohodli se, že to zvedat nebudeme.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Únor 18, 2010, 08:25:03 pm

priznavam chtel sem majitele domu vycucat a tak sem dal nehorazny najem.to byla ode me nepekna vec.ale pokud spolek vlastne uz neexistuje tak o co jde?
druha vec: netusil sem ze sou zmrazene ucty,tudiz sem vlastne prisel na bug ktery sem okamzite nahlasil a zacal resit s Neusem.taky sem to mohl nechat byt a vesele bugovat a nicit hru druhym,to sem neudelal tak nevim o co nekterym jde.
jediny kdo na tomhle byl stratny byl muj spolek a tim to hasne.
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Orbi
Host
Odpověď #20 kdy: Únor 18, 2010, 08:34:04 pm

preto bolo dohodnute na zaciatku, ze majitelom mesta sa bude moct stat len kvalitny a skuseny hrac, ktoreho odobri DM tym ... prave aby sa nenasiel niekto s takymito myslienkami
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Únor 18, 2010, 08:35:59 pm

diky Orbi opet a zase se mi ukazalo ze chti aby se neco zaclo dit a snazit se rozhybat mrtve mesto je vlastne o nicem stejne jako prijit s pravdou ven
Poslední změna: Únor 18, 2010, 08:43:36 pm od Lubko Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Orbi
Host
Odpověď #22 kdy: Únor 18, 2010, 08:41:31 pm

ja som tiez napisal len pravdu ... neodsudzujem ta, ani mi nevadi ze si to spravil ... chybu si nahlasil a bola opravena ... ja som spravil omnoho vecsie hluposti a nevie sa o nich

skor mi vsak vadi, ze bolo pridane dalsie mesto na povrchu, pricom hraci ubudaju a hlavne mi vadi, ze 80 percent servera buguje alebo zneuziva nedostatky
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Únor 18, 2010, 08:51:23 pm

důkazy? není to 75% nebo 63% nebo 99%?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Orbi
Host
Odpověď #24 kdy: Únor 18, 2010, 08:52:29 pm

nikoho neobvinujem
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Únor 18, 2010, 08:53:49 pm

důkazy? není to 75% nebo 63% nebo 99%?

Nesmíš se přiznávat tak snadno Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Únor 18, 2010, 08:55:39 pm

jen se ptám, zajímá mě těch 8 z 10 co zrovna hraje, a já tam zrovna nejsem.
nebo je to jen takové to, jak často píše Ludekk "všichni to děláte" nebo "všichni to chcou"
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Orbi
Host
Odpověď #27 kdy: Únor 18, 2010, 08:59:54 pm

mas pravdu ... z polovice ... totiz ratal som si bugujuce postavy voci normalnym postavam, a vychadzalo to 8 k 2. Lenze to bolo uz davnejsie, a hracska zakladna sa o cosi zmenila, tak to nemusi platit pre terajsiu populaciu.

Dalsie pozorovanie co som ucinil je, ze cim viac clovek buguje alebo zneuziva system, tym viacej "krici" na fore. Úsměv
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Únor 18, 2010, 09:09:16 pm

no teď už jenom jestli - zneužívá nedostatky a zneužívá systém je to samý, já myslím že ne.
a ten kdo křičí na fóru je horší, než ten kdo koná mlčky ve hře?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #29 kdy: Únor 18, 2010, 10:29:25 pm

preto bolo dohodnute na zaciatku, ze majitelom mesta sa bude moct stat len kvalitny a skuseny hrac, ktoreho odobri DM tym ... prave aby sa nenasiel niekto s takymito myslienkami

no... citace zavedení modulu:
Citace
úspěch každé postavy závisí na jejích schopnostech (každý se může stát vládcem, nejlepším řemeslníkem, ...)

takže to není úplně pravda
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS