Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 16, 2024, 10:49:59 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Anketa
Otázka: Je potrebna uprava kouzla v prospech hry? Pokud ano, jaka?
Ne, vše je v pořadku.
Ano, postačí zavest pravidlo.
Ano, zavest pravidlo, upravit seznam hledatelnych postav na ty ktere mel sesilatel možnost potkat/poznat.
Ano, zavest pravidlo, omezit seslani na nekolikrat denne.
Ano, zavest pravidlo, upravit seznam hledatelnych postav na ty ktere mel sesilatel možnost potkat/poznat, omezit seslani na nekolikrat denne.
Ano, jiná.

Stran: [1] 2 3 ... 7
  Tisk  
Autor Téma: Najdi osobu-anketa  (Přečteno 32138 krát)
Amelor
Host
kdy: Leden 24, 2010, 08:26:11 pm

Zkušenosti s timhle kouzlem me dokopali až k tehle ankete, ma za ukol zistit jestli jsem sám nebo je jeho "fanclub" početnejší.

Krome vašich nazoru a navrhu jsou vic než vitane i vaše skušenosti s kouzlem, nebojte se rozepsat.
Zaznamenáno
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Leden 24, 2010, 08:57:54 pm

Zavedl bych pravidlo a kdyby to slo nejak systemove osetrit bylo by to krasne. Ale me bude stacit pravidlo.


Tak me napadli podminky pro kouzlo najdi osobu. Udelal bych to stejne jako v DrD kdyz si chce Mag nekoho podrobit.  Musi se svoji obeti chvilku zahledet do oci a nazrit jakoby jeho dusi kterou si zapamatuje a pak muze vesele podrobovat. Jen s jednou vyjimkou ze kdyz se knez podiva osobe do oci zapamatuje si dusi cile a pak jeho dusi muze kdykoliv hledat. Hm?
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Leden 25, 2010, 08:18:53 am

při zavedení pavidla, si majitel kouzla cíleně oběhne všechny možné postavy a pravidlo je vyřešené
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Leden 25, 2010, 11:37:44 am

při zavedení pavidla, si majitel kouzla cíleně oběhne všechny možné postavy a pravidlo je vyřešené

Ovsem k tomu musi znat i jejich jmeno, ci prezdivk ua musi jim videt do tvare, ne jen je "videt v lokaci"
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Leden 25, 2010, 12:16:48 pm

Jsem pro zavedeni pravidla, bohuzel zkusenost mi rika, ze co neni osetreno systemove, vzdycky hrac nejak obejde.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Amelor
Host
Odpověď #5 kdy: Leden 25, 2010, 02:41:47 pm

Je smutne kolik lidi si vybira prvni možnost, co znamena že jich ani nezajima jak ma kouzlo spravne fungovat.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #6 kdy: Leden 25, 2010, 03:01:51 pm

při zavedení pavidla, si majitel kouzla cíleně oběhne všechny možné postavy a pravidlo je vyřešené
Proto jsem navrhoval seznam s limitem napr 5 postav.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #7 kdy: Leden 25, 2010, 05:01:46 pm

Je smutne kolik lidi si vybira prvni možnost, co znamena že jich ani nezajima jak ma kouzlo spravne fungovat.


Nebo naopak. Mrknutí

Jak má kouzlo fungovat? Ty to víš?
Snad už jsme si na oligarších prošli tohle téma skrz na skrz, ne? Dokonce jsme se i shodli, že problém není v kouzle.
Pokud někde vidíš problém, je to až v setkání těch postav, ne?
Co je špatně na tom, že se postavy ve velkém světě potkají?
To, že se potom pomlátí? To není problém kouzla. Stejně by to dopadlo, kdyby se potkali náhodou.
Pokud se kouzlo zneužije k PK, potom se bude hodnotit situace jako PK, stejně jako by se hodnotila bez kouzla.
Opět... není to problém kouzla.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Leden 25, 2010, 05:08:28 pm

Nějak se nemůžu zbavit dojmu, že jste tu někde řešili něco co jsem minul, takže budu radši opatrný. Ale úplně bych souhlasil s Cagusovým příspěvkem.

PS: Zkušeností s kouzlem je dost, ale nevím zase, co chceš slyšet.
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Leden 25, 2010, 05:25:53 pm

Místo vymýšlení pravidel, pokud už tohle kouzlo musíte mít, tak povolit jen seslání na jednu osobu / restart a pak klidně i bez protihodu.
Ne jako to co vymýšlejí naší hobítci, když jisté elfce nad hlavou tohle hezké kouzlo zakřičí několikráte za sebou (s odstupem pro vyspání sesílatele) Výborná věc, takhle rušit hráče při hře.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Amelor
Host
Odpověď #10 kdy: Leden 25, 2010, 05:32:54 pm

Cagus:
Naopak? Co tym mysliš?

Nejde o to jestli to vim ja  Smích
Šlo mi o to že tech 8 lidi to nepotrebuje vedet.
Nezajima je jestli je seznam postav OOC nebo IC, kdy, jak a koho mužou vyhledavat.
O čem to podle tebe svedči? Nebo jsi jeden z 8?  Smích

Omlouvam se jestli jsem se nekoho dotkl.

Geralt:
Jen  piš, cokoli.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #11 kdy: Leden 25, 2010, 05:35:04 pm

Je smutne kolik lidi si vybira prvni možnost, co znamena že jich ani nezajima jak ma kouzlo spravne fungovat.


Nebo naopak. Mrknutí

Jak má kouzlo fungovat? Ty to víš?
Snad už jsme si na oligarších prošli tohle téma skrz na skrz, ne? Dokonce jsme se i shodli, že problém není v kouzle.
Pokud někde vidíš problém, je to až v setkání těch postav, ne?
Co je špatně na tom, že se postavy ve velkém světě potkají?
To, že se potom pomlátí? To není problém kouzla. Stejně by to dopadlo, kdyby se potkali náhodou.
Pokud se kouzlo zneužije k PK, potom se bude hodnotit situace jako PK, stejně jako by se hodnotila bez kouzla.
Opět... není to problém kouzla.

je to problem kuzla, uz len to, ze nikde neni stanovene, ze ten zoznam co ti ukaze je OOC alebo IC, co znamena, ze kazda postava teoreticky pozna kazdu v kazdom prevleceni ... lebo kuzlo

zoslem kuzlo, vidim nejakeho "Drahtira" ci ako sa drowovia volaju, a ejhle, podla mena to bude asi drow, a to mi kuzlo povie dokonca IC, lebo to nieje stanovene inak ... tak si ho najdem a kludne ho mozem oslovit po mene, lebo to nieje stanovene inak ... a moze mat na sebe i 3 helmy Úsměv

cize nie, je to i problem kuzla

edit: preto by sa malo v pravidle stanovit aspon to minimum, ze vysledny zoznam mien tohoto kuzla je OOC a predstavuje len urcitu formu rozpoznania danej postavy postavou hraca tak ako si ju pameta zo stretnutia
Poslední změna: Leden 25, 2010, 05:44:23 pm od Orbi Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Leden 25, 2010, 06:43:42 pm

a v tom spociva ten problem ako ma niekdo najst nejaku osubu ktory nikdy nevidel a tiez nemal ziadny kontakt aby sa mohol na nu nejak navaz ked je to kuzlo lebo ak sa nemylim tak ak nejaky mag zosiela kuzla tak ma vzdy pred sebou tu osobu alebo sa s nou dobre pozna alebo ma s nou nejake mentalne spojenie.
Ale ak nema s nou nic s toho uvedeneho je cisto OCC a pravdepodobnost ze sa nahodou stretnu tak velkom svete je dosti mala.
Takzies zosielat take kuzlo je velmi narocne (zhladiska IC) takze to omedzenie by bolo i logicke
Poslední změna: Leden 25, 2010, 06:46:49 pm od MinoDL Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Leden 25, 2010, 06:51:41 pm

Omezovat seslani na reset je blbost ... proc jako jaky je pro to IC duvod ze to kouzlo nemuzu pouzit 20x za 10m ?? Sesles jednou cil si toho vsimne a da se do pohybu coz lovec predpoklada tak musi svoji obet dohledat ... no a kouzlo uz sesilam jen na lidi ktere sem mel moznost potkat a podivat se na a do oci ... nevidim problem v dodrzovani pravidla -D
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Leden 25, 2010, 06:59:49 pm

Podle mě je tohle kouzlo nedomyšlený bullshit.

Maucta
N.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: [1] 2 3 ... 7
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS