Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 24, 2024, 11:53:48 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Rozčarování  (Přečteno 2828 krát)
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
kdy: Leden 08, 2010, 04:28:07 pm

Dobře, tak dovedu pochopit, že mě nemusíte, ale když něco řeknu tak si za to stojim. Řekli jste ban na půl roku. Rozumim souhlasim. Řeknu o mesic dopredu omylem, že by měl končit ban. Dobře, řeknete čendovi, že je mesic este a zruší se sám. Dobře beru. A ten ban se teda automaticky asi aj zrušil. Ovšem nedovedu pochopit proč mě 3týdny ATM teměř ignoruje, když mu neustále píšu, že jsem stále zabanovaný. Že zřejmě nemám zrušený ban na ip. Řeknu vám jedno, jestli mě tu nechcete měli ste to dát na furt a jestli mě nemáte rádi to je vaše věc. Pouze sem čekal, že dovedete s člověkem jednat na rovinu. Čekal sem vše, ale tohle teda ne.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Snekoun
Host
Odpověď #1 kdy: Leden 08, 2010, 04:33:12 pm

Dobře, tak dovedu pochopit, že mě nemusíte, ale když něco řeknu tak si za to stojim. Řekli jste ban na půl roku. Rozumim souhlasim. Řeknu o mesic dopredu omylem, že by měl končit ban. Dobře, řeknete čendovi, že je mesic este a zruší se sám. Dobře beru. A ten ban se teda automaticky asi aj zrušil. Ovšem nedovedu pochopit proč mě 3týdny ATM teměř ignoruje, když mu neustále píšu, že jsem stále zabanovaný. Že zřejmě nemám zrušený ban na ip. Řeknu vám jedno, jestli mě tu nechcete měli ste to dát na furt a jestli mě nemáte rádi to je vaše věc. Pouze sem čekal, že dovedete s člověkem jednat na rovinu. Čekal sem vše, ale tohle teda ne.

ATM ma zkousky a neodpovida skoro nikomu. Ano rikal nam to. A pres svatky tu skoro nikdo nebyl. Komunikace trochu vazla. Pokud by jsme meli neco proti Tobe tak te nepoustime do hry a na forum vubec. Jinak nastaveni co se tyce banu trochu blblo chvilku to trvalo nez se to rozchodilo.
Zaznamenáno
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Leden 08, 2010, 04:40:29 pm

Jo. Zajimavy. Kdybych se nepřipojil z hospody tak se sem nedostanu. Ó jsem tak š´tastný, že tu jsem. Já Vás pouze svým chovaním chtěl upozornit, že je něco špatně. *nemyslim tebe zrovna* Nijak zvlášť nepotřebuju se sem vracet. Jo a to že tu nikdo nebyl. Já sem se ozval dokonce mesic dřiv a nic. Prý to bude automatický, další lež. A jak to tu vidim jde vám to čím dál tim víc. Když si vzpomenu na 50 lidí na servru.

PS: Opravdu se do tebe nechci trefovat. S tebou nemam zkušenosti. To jiní mě zklamali jako lidi.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Snekoun
Host
Odpověď #3 kdy: Leden 08, 2010, 04:46:25 pm

Jo. Zajimavy. Kdybych se nepřipojil z hospody tak se sem nedostanu. Ó jsem tak š´tastný, že tu jsem. Já Vás pouze svým chovaním chtěl upozornit, že je něco špatně. *nemyslim tebe zrovna* Nijak zvlášť nepotřebuju se sem vracet. Jo a to že tu nikdo nebyl. Já sem se ozval dokonce mesic dřiv a nic. Prý to bude automatický, další lež. A jak to tu vidim jde vám to čím dál tim víc. Když si vzpomenu na 50 lidí na servru.

Normalne jsem ti to vysvetlil nevim proc mas potrebu to rozmazavat. Jeste jednou rikam ze BAN uplynul a nikdo k tobe nechoval zadnou zast a nepratelstvi. Byl tam technicky problem. Jelikoz jsi se ozyval vzdy pres prostrednika byla tam nejake prodleva co se tyce reakce. Podle tve ironie ktera je citit z prispevku mas asi nejaky nevyreseny problem s nekterymi lidmi. Hezky zacatek ..
Zamykam !
Poslední změna: Leden 08, 2010, 04:50:41 pm od Snekoun Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS