Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 19, 2024, 06:31:45 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Uprava baraku.  (Přečteno 4504 krát)
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
kdy: Prosinec 23, 2009, 02:05:41 pm

Prosim muze mi Neus upravit barak.

Velkej barak v Kandaharu, je to ten co byl po cechu bojovniku. Nejblize ke vchodu do pristavu.

Udelat Pudu jako je sklep jen stim rozdilem ze vchod misto do leva dat do prava:). Mysleno, kdyz se na to koukam jako postava ze stredu mistonosti.

Dekuju Hejkal Úsměv

ps: prosim co nejrychleji, jelikoz se bez toho proste nehnu(doslova)
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Prosinec 23, 2009, 05:53:20 pm

Přestavba domu
Majitel nebo pronajímatel domu. Může po domluvě s WB dům přestavět v toosetu. Při přestavbě se musí dodržet původní velikost domu, jeho rozdělení do částí. Dům musí být prázdný! Dodaný a odsouhlasený dům bude podle časových možnosti WB přidán "za dveře". Před přestavbou musí být dům prázdný, protože všechno vybavení bude zničeno! Dodaný dům může být podle vůle WB libovolně použit i jinde v modulu!

Postup přestavby:
- stáhnout startovací modul Kandelabrie2_Start.rar
- vytvořit novou lokaci domu (s novým resref i tagem), podle doporučení
- vytvořit ERF soubor s lokací pomocí nástroje ModDiff
- zaslat ERF soubor WB

http://kandelabrie.dontexist.net/index.php?land
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Prosinec 24, 2009, 02:06:58 pm

Přestavba domu
Majitel nebo pronajímatel domu. Může po domluvě s WB dům přestavět v toosetu. Při přestavbě se musí dodržet původní velikost domu, jeho rozdělení do částí. Dům musí být prázdný! Dodaný a odsouhlasený dům bude podle časových možnosti WB přidán "za dveře". Před přestavbou musí být dům prázdný, protože všechno vybavení bude zničeno! Dodaný dům může být podle vůle WB libovolně použit i jinde v modulu!

Postup přestavby:
- stáhnout startovací modul Kandelabrie2_Start.rar
- vytvořit novou lokaci domu (s novým resref i tagem), podle doporučení
- vytvořit ERF soubor s lokací pomocí nástroje ModDiff
- zaslat ERF soubor WB

http://kandelabrie.dontexist.net/index.php?land

Mne ten nastroj prave visty nejak nechteji pustit. A kdyz to nejak udelam aby to pustili, tak nevim jestli sem to prevedl dobre.
Pak nevim jestli je ta lokace upravena dobre.

Nejak nechapu Neusovo jednani, kdybych chtel neco extra(napr. postavit hrat, mesto) tak to pochodim, ale kdyz chci presunout jen vhod o ctverecek vedle a on me stim prakticky posila do onich mist, tak mi to prijde od WB jeho formatu ponekud blbi.

Na 1 stranu chce tady mit hrace a nadruhou stranu tutim hrace strasne odrazuje. Tak to proste citim a nechapu to, kdybych byl na jeho miste tak se snazim vyjit co nejvice vstric vs. volnemu casu. Ja nerekl chci to hned ale tak nejak brzo, prece jen chci pokracovat v hrani a na tutom mi to proste stoji.

Ale to se dostavame jinam nez chci.

Poradi mi nekdo jak to teda nejak protlacit? Klidne to upravim jen nevim kam co poslat...
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Orbi
Host
Odpověď #3 kdy: Prosinec 24, 2009, 02:45:02 pm

Ahoj, posli ten upraveny domcek mne, a ja to prehodim cez ten moddiff. Niekam to uploadni a posli mi link cez PM.
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Listopad 22, 2015, 12:10:58 am

Ahoj poradíte mi prosím někdo jak vyexportovat ten ERF soubor. Vůbec nevím jak na to  Pláč
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Listopad 22, 2015, 12:44:13 pm

Problem je ten ze , pokud nactes modul do toolsu hlasi chybu , pripojenej hak 22 neni aktualni ted je 24 , jinak staci po uprave dany lokace ulozit , oznacit upravovanou lokaci a PTM mysi dat exportovat .

(PTM : Prave tlacitko mysi  Úsměv )
Poslední změna: Listopad 22, 2015, 12:50:18 pm od Isidur Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Listopad 22, 2015, 04:23:35 pm

Problem je ten ze , pokud nactes modul do toolsu hlasi chybu , pripojenej hak 22 neni aktualni ted je 24 , jinak staci po uprave dany lokace ulozit , oznacit upravovanou lokaci a PTM mysi dat exportovat .

(PTM : Prave tlacitko mysi  Úsměv )

To s temi haky mam opravene primo od nejvyssiho Mrknutí
Ten export zkusim a dam vedet.

Diky!
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Listopad 23, 2015, 12:31:12 pm

Doufam ze jsi doplnil jedinecny ID tag treba Snek_bar_maly_01  Úsměv jak jsem tak koukal byly by stim problemy .
Ten ModDiff nemuzu nikde splasit  Smutek
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS