Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 01, 2024, 10:00:48 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Vůně hvozdu a jiné druidské taškařice  (Přečteno 4207 krát)
Hodnak
Mob
*
Příspěvků: 62



Zobrazit profil
kdy: Prosinec 13, 2009, 02:03:21 am

Ahoj, měl bych pár dotazů.
Jak funguje kouzlo vůně hvozdu? Mě se totiž zdá, že to nefunguje. Kdykoliv na sebe nakouzlím vůni hvozdu, tak na mě útočí i krysy, když kolem nich proběhnu. Což za normálních okolností nedělají. Nebo snad účinnost kouzla ovlivňuje úroveň sesilatele a lvl 6 je na krysu prostě málo?

Další věc, co mě u druida trápí je to, že pokud zvíře ovládnu pomocí animal empathy, tak po vypršení ovládnutí na mě dotyčné zvíře získá automaticky odpor a zaútočí, i když by to za normálních okolností neudělalo. Je tohleto v pořádku?

Poslední dotaz se týká zlých stromů v temném lese. Má druid (třeba i na vyšším lvlu) nějakou schopnost, kterou by je uklidnil? Přeci jen z logiky věci by to mohl druid zvládnout.

Díky za odpověď, rady, vyjádření zodpovědných i seriózní názory.
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Prosinec 13, 2009, 02:27:32 am

Další věc, co mě u druida trápí je to, že pokud zvíře ovládnu pomocí animal empathy, tak po vypršení ovládnutí na mě dotyčné zvíře získá automaticky odpor a zaútočí, i když by to za normálních okolností neudělalo. Je tohleto v pořádku?
Jo tohle se dělo vždycky - ale zas na druhou stranu - myslím že se tohle stane až když 5x po sobě neuspěješ na porozumění, akorát jsem nikdy nepochopil jak často ty hody fungují.

Nicméně když jsem já ještě hrál za druida tak se mi osvědčila kombo:
ovládnutí pak jsem ho nechal bojovat, léčil jsem ho ale pořád jsem si držel dostatečný odstup, a když se splašil tak jsem na něj hodil ovládni zvíře - tím ho ovládneš a pak ho vyhodíš z party - zvíře je opět přátelské a dáš znova porozumění zvířetům atd......
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Prosinec 13, 2009, 03:09:28 am

vune hvozdu:
okolo cile kouzla se udela "aura", ktera by mela zapricinit, ze na nej nezacnou utocit zvirata (kdyz uz utoci je pozde)
bohuzel to ma chybku, kterou maji vsechny aury v nwn, kdyz je nositel v pochybu, tak ho aura dohani se zpozdenim...
pozn: na uklidneni zvere je lepsi byt kvalitne pomodlenej, vuni hvozdu spis pouzivat k ochrane cizaku, treba pri rozhovaru mezi divou zveri

animal empathy:
to je myslim normalni

zle stromy:
s tim nc druid neudelama... proste tam porad behaji nejaky lumpove a les se bouri
Zaznamenáno
Hodnak
Mob
*
Příspěvků: 62



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Prosinec 13, 2009, 10:43:46 am

Takže vůně hvozdu je prdu a nemá téměř smysl. S animal empathy budu prostě počítat, že takhle funguje. Ale co se týče těch stromů...hold pastevec se bude bát svých vlastních oveček.

Díky, pánové.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4 kdy: Prosinec 13, 2009, 07:26:29 pm

Takže vůně hvozdu je prdu a nemá téměř smysl. S animal empathy budu prostě počítat, že takhle funguje. Ale co se týče těch stromů...hold pastevec se bude bát svých vlastních oveček.

Díky, pánové.

Jinak u toho na animal empathy pokud je rozdíl 5 a více, automaticky jde zvíře hostile.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Hodnak
Mob
*
Příspěvků: 62



Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Leden 11, 2010, 09:18:16 am

Měl bych ještě jeden dotaz a to ke kouzlu Hněv hvozdu. Již jsem ho seslal na několik postav a na mě bylo taky jednou sesláno a nikdo z nás nepociťoval žádný efekt. Nabývám tedy dojmu, že toto kouzlo vůbec nefunguje a mám obavu, aby tomu nebylo i u epického kouzla Velký hněv hvozdu. Má s tím někdo nějaké zkušenosti? Funguje/nefunguje nebo co mám udělat, aby fungovalo? Popř. čím se jeho účinek ruší? Musím stát, jako když mám auru?
Díky
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Leden 11, 2010, 10:58:16 am

hnev hvozdu me fungoval dobre, je to kouzlo na lokaci, takze u nej nemusis stat
vyborne na rozhaneni davu skodicu lesa Úsměv
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #7 kdy: Leden 11, 2010, 12:22:37 pm

este by som doplnil, ze efekt sa prejavi az po prejdeni do inej lokacie lesa
Zaznamenáno
Hodnak
Mob
*
Příspěvků: 62



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Leden 11, 2010, 02:50:34 pm

Ale to mluvíte o tom epickém kouzlu Velký hněv hvozdu, ne? Mě teď ale víc zajímá obyčejný Hněv hvozdu, který má druid na 4. lvlu a sesílá na konkrétní postavu.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Leden 11, 2010, 02:52:50 pm

to je stejny
epicky ma jen plosny ucinek a trefi vic lumpu najednou
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS