Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 27, 2024, 08:34:23 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Mew Elacgoa Tyileleystesta (Rod Drathir)  (Přečteno 3724 krát)
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
kdy: Listopad 25, 2009, 01:41:33 pm

Nejaky rok uplynul od doby kdy se moje sestrenice Nathrae po podivne zrade sve tehdejsi knezky objevila ve vesnici uprchliku. Mnoho udalosti probehlo nez jsme se mohli znovu setkat, dat nesemu byti novy smysl a znovu si ziskat prizen nasi nejvyssi, nejmocnejsi pani temnoty a kralovny podtemna, bohyne Lloth. Zdejsi krajina byla tak cizi, vetsina drowu zdecimovana a nadherne mesto Yueathindrynn bylo pod nadvaldou tech nepovedenych napodobenin samotne Lloth, drideru. V celem podtemnu vladly podivne zvyky. Rozhodli jsme se to zmenit, Yueathindrynn bude opet patrid drowum, sila a slava bude podtemnu navracena a jeji mocna bohyne bude opet dominovat svetu. Vyhledali jsme nejschopnejsi bojovniky podtemna, pochytali radu otroku, ze kterych udelame nejmocnejsi armadu a usidlili se v duergarskem meste Elg´cahl, ktere je pod nadvladou skupiny drowu vedene muzem a uctivajici Shar. Zda se, ze si nasli svuj zpusob, jak se s drsnymi podminkami podtemna vyrovnat. Lloth nesahaji ani po paty, ale jejich sila a zkusenosti s mistnim prostredim by se mohli hodit. Nathrae zde zacala budovat zakladnu pro novy rod drowu nazvany Mew Elacgoa Tyileleystesta. Na mne je tento rod dovest na jeho vrchol a znovu nastolit pravou vladu v podtemnu. Me jmeno je Pelanistra.......Pelanistra Drathir.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Listopad 25, 2009, 01:53:00 pm

Ve Vesnici uprchliku se zacali formovat jakysi drowove, vedeni knezkou. Hmmm.......krysy vylezaji z der? Musim zjistit vic, musim jim dat najevo kdo je tu pani.

Olath *zamysli se*, mistni pradavny rod, ktery muze z velke casti za to jak podtemno v soucasnosti vypada. Jejich slaba, nerozhodna knezka mi projevila uctu a chce mi slouzit. *zasmeje se* Proc ne, patolizalu neni nikdy dost. Mozna by se mohli hodit i pri dobyvani Yueathindrynnu. Zda se, ze se stejne rychle jako krysy mnozi. Musim si na ne davat pozor.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Listopad 25, 2009, 02:12:09 pm

Dnes mi otrok nasi magicny Ceelast prinesl knihu......"Kronika rodu Olath", tezko rict kde ji vzal, to at uz si zjisti Ceelast, kde se jeji otrok potuluje. *otevre knihu a cte si*
*uz s prvnim radkem se zarazi a zaujate cte dalsi octavce*
Drathir? Tady? Takze jsme tu meli predky. Meli je to prave slovo, protoze rod Olathu muj rod kdysi vyhladil, zmasakroval na namesti Yueathindrynnu. Prezila pouze jedina drowka z rad Drathiru, male ditko, ktere bylo vychovano Olathy a verne jim slouzila jako dospela silna zena. *vstek se ji snazi jeste vic zatemnit mysl a musi se hodne drzet aby nesla celou skupinku Olathu vyhladit jednim slovem*. Dalsi duvod k tomu jim ukazat kdo je tu prava knezka nasi nejtemnejsi kralovny!

o nekolik dni pozdeji:
Vyhledala jsem jejich knezku a dala ji precist kroniku. Jeji reakce byly pouze same vymluvy na minulost a spojovani sil, udrzeni velkeho poctu drowu v podtemnu. Musim se drzet abych ji neusekla hlavu. Zkusim si jeji oddanost: *vedle u domu stoji jeden drow se svym duergarskym poskokem a mne napadne...* "Zabi ho" *vstekle krikne na knezku*..... Zase ty stejne vymluvy. Dobra, mozna ma pravdu a neni moudre zacit okamzite vyhlazovat ty kteri by se mohli hodit. "Urizni si malicek" nasleduji dalsi vymluvy na kouzleni a ze ho potrebuje. Trvam na svem "Urizni si malicek....nebo vis co? Urizni ho tomu drowovi". Bez vetsiho vahani mu urizne malicek. Hmm, jedno ji musim nechat, nechtela ho zabit a toho je treba si vazit, zda se ze pro svuj rod udela cokoliv. Existence rodu Olathu ted zalezi pouze na ni, jeden chybny krok a vymazu jejich rod z historie. "A ty drowe.....nakrm svym ted nepotrebnym malickem toho sveho nevychovaneho duergara *pousmeje se*".
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Listopad 25, 2009, 02:15:55 pm

Mew Elacgoa Tyileleystesta hleda schopne drowy do svych rad. Prijmeme kazdeho, kdo hodla oddane slouzit a nechce tak cinit u jineho podradneho rodu.
Poslední změna: Listopad 25, 2009, 02:27:40 pm od MikyHall Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Prosinec 01, 2009, 12:22:53 pm

Dalsi den v podtemnu a dalsi zjisteni, ktere mne presvedcuje o tom, ze Olathove si nezaslouzi moji prizen. Napadaji nam otroky a dokonce je zabijeji.
Dala jsem prikaz lovkyni pochytat jednotlivce z rad Olathu a dostat z nich co nejvice informaci. Jmena, popisy, postaveni jednotlivych Olathu a jnych drowu kolem nich se pohybujicich.
Lovkyni se podarilo chytit tri vesnicke drowy. Jednomu z nich se povedlo utect, ale ti dva zbyli by meli poskytnout dostatek informaci k dopadeni osoby zotpovedne za napadani a zabijeni otroku.
Prvni drow nam moc informaci neposkytnul, zda se, ze toho opravdu moc nevi, nepovedel nic i kdyz ho Lovkyne zcela ovladla. Zato z druheho drowa jsme dostali zasadni informace.
Pry to neni poprve co problem s otroky resime, pry jsem byla s Victorem ve Vesnici ptat se na problem s otroky a pry nas tam pobili jak psi, ba co vic, meli tu drzost nase pozustala tela obetovat nasi nejvyssi Lloth. Takova drzost, takova nehoraznost, takova....*nemuze najit slova a snazi se vzpomenou, ale marne, nikde nic, jen pocit navalu hnevu.....krve by ses v ni nedorezal*

Vydala jsem rozkaz odchytit matrotonu Olathu a resit problem s ni. Uvidime co se dozvime a jak se vyvine nas postoj k vesnickym drowum.
Vyslala jsem knezku Lovkyni a moji sestrecenici Nathrae aby odchytli matronu tech vesnickych drowu. Neochybuji o tom, ze se jim to povede. Snad budou Olathove chytri a nepotece ani moc krve.

Lov na matronu Olathu budiz zahajen
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Prosinec 03, 2009, 07:12:02 pm

Dnes se mi donesla zprava, ze Marona Olathu je mrtva. Hmmm, jaka skoda, opravdu mne to ze srdce mrzi. Jestli najdu toho co za to muze, necham ho povesit za nohy nad rozpalene ohniste, udelam to protoze, jsem nemohla videt jeji smrt, udelam to proto, ze o osudu te vesnicke stetky rozhodl nekdo jiny.
Odpor Olahu by mohl se smrti te mrchy polevit. Vyhledam jejich novou matronu a uvidime.

Zda se, ze moje pani je netrpeliva, zacina v Elgu nechavat stopy sve pritomnosti a to neni zrovna strategike. Zkusim s ni promluvit a pozadat ji o trpelivost. Tezky ukol, ale snad necha sve nejvernejsi sluzebniky operovat mene napadne.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Prosinec 08, 2009, 04:14:39 pm

Valecny stav s rodinou Olath je pro zatim odvolan.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Leden 26, 2010, 01:34:06 pm

Poklekla u oltare a presto ze nezna prava slova jak se bohove zadaji, poprosila svoji kralovnu lloth o navraceni zivota bojovnici ktera ji stala po boku behem cele bitvy.
Zavrela oci a v hlave si promitala celou bitvu od zacatku s ostrejsim vnimanim. Tu hromadu spinavych povrchnanu riticich se proti pevne brane mesta duergaru, rinkot zbrani, ohlusujici kvileni vyvolanych duchu, poslu smrti a krik umirajicich obrancu mesta. Nepritel se zda byt mnohem silnejsi nez se cekalo, toto je nase jista smrt a jak lepe zemrit nez pri sluzbe sve matce Lloth. Ani na chvilku nezavaha a s vykrikem "ZABTE JE!" natahla prvni sip do tetivy a poslala do rad dobyvatelu.
Boj byl dlouhy, mnoho duergaru padlo a z rad dobyvatelu byla porad drtiva vetsina. Jen se dostat trochu bliz pomysli si, snazi se ocima najit v dalce slabe mista ve zbrojich protivniku, ale je to prilis daleko. Zacne se nedockave trast na chvili kdy brana padne, takhle z dalky to nema patricny efekt, pokracuje ve strelbe aby co nejvice oslabila protivniky.
Po nekolika hodinach je to konecne tady...prorazili a riti se na nas, naprosto neorganizovane, s patricnym hnevem v ocich, pousmeje se, prisla ta prava chvile, ted je muzeme odrazit.
Vsimne si na posledni chvili knezky ritici se primo na ni, podari se ji schovat do stinu a knezku trefit perfektne na slabe misto, ale nebylo to dost rychle, pod navalem utoku knezky bazici po krvi padla k zemi.
Stacila jen poprosit svoji maticku Lloth aby ji dodala jeste trochu sily, preci nenecha sve dcery padnout rukou uplatnych zoldackych prasat z povrchu. A tak se stalo, Lloth dala sve sluzebnici novou silu a pomohla ji postavit se zpet na nohy. Chvili otresene stala a koukala na skazu kolem sebe. Kde je Maiev napdne ji,kde je ta cubka co se mne pokusila zabit byla hned druha myslenka v zavesu. Nasla si ocima opovazlivou kenzku a nekolika ranami lukem ji slozila k zemi. Zbytek dobytalu je opet zatlacen za hranici mesta durgarskou strazi. Zahledne Maiev jak se riti primo do stredu protivniku a vytvari mezi nima dokonaly zmatek, neorganizovanost dobyvatelu dosahla dokonalosti, dobehne za svoji spolubojovnici a rozdava sipy nepratelum do jijich nejslabsich mist. Viteztvi je nase.
Okolo lezi nespocet mrtvych tel......zahledne mezi nimi i telo Maiev. Zvedne ji ze zemne a odnasi k oltari u ktereho ted kleci a zada svoji bohyni o vzkriseni jeji verne sluzebnice, ktera obrovskym dilem dopomohla sve bohyni k viteztvi. Zda se ze Lloth byla bojem svych dvou drowek potesena a v Maiev se opet probudil zivot. Ukloni se pred Maiev a ocima ji projevi respekt nad jeji statecnosti. Je cas nakrmit nasi temnou kralovnu Maiev *pousmeje se na ni*.

Nathrae Venoric Drathir
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS