Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 01:42:22 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3 4 ... 8
  Tisk  
Autor Téma: Hierarchie Drowu  (Přečteno 37553 krát)
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Listopad 21, 2009, 02:21:50 pm

3 se změnou, všichni muži jsou na stejné urovni pro kněžku - otroci a hierarchie mezi muži záleží na jejich schopnostech, ne na tom, jestli je to muž matrony nebo syn.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #16 kdy: Listopad 21, 2009, 03:33:22 pm

3 se změnou, všichni muži jsou na stejné urovni pro kněžku - otroci a hierarchie mezi muži záleží na jejich schopnostech, ne na tom, jestli je to muž matrony nebo syn.
S tím se dá souhlasit, ano.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Listopad 21, 2009, 04:44:05 pm

Rad bych pripomenul, ze podle novych pravidel K2 jsou zeny wizzard nezadoucim povolanim u drowa.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Listopad 21, 2009, 05:30:02 pm

Jinak zda se mi, ze tahle debata nema s RP nic spolecnyho. Myslim, ze po tom co prisli "rozumbrady" a udelali prapodivne zmeny v drowi spolecnosti, prislo par dalsich "rozumbradu" a spocetli si nejsilnejsi buildy na drowa, ktery je ovsem v hirerarchii drowu leda tak rohozka pred palacem knezky a nema to s RP problemem drowi hirerarchie nic spolecneho. Zde se oziva takzvana lidska zavist a pud byt porad lepsi nez nekdo jiny a bohuzel u nekterych toho dosahnout jakoukoliv cestou. Takze pocitam s tim ze se za chvili systemove vyresi jak odstavit v tuto chvili silnejsi knezku a postavit nad ni drowyho muze. Byl bych opravdu rad kdybych se milil. O hirerarchii drowu by mela rozhodovat vzdy nejvyssi knezka (nekdo si asi rekne....no jo to se ti to keca kdyz mas 15 levelu naskok....pockej az budu tricet a vic a natrhnu ti). Ale vam absolutne unika zaklad drowi spolecnosti. Drowove jsou o intrikach, patolizalstvi, pretvarovani, niceni se navzajem, zradach, ale i totalni oddanosti, cilevedomosti, a soudrznosti. Je zvlastni jak muze jedna knezka ovladat tricet magu, kteri, kdyby se spojili ji pravdepodobne smetou z podpovrchu podzemskeho, ale tak to u drowu funguje. Nikdo nevylucuje moznost zalozeni muzskeho rodu, kteremu prevazne vladnou drowove magove. I o takovem meste se v neK2 realiich doctete. Doporucuju nekterym z vas se tak na dva dny vykaslat na hrani a ponorit se do sveta drowu a neco si procist, nez tu zacnete polemizovat o tom jak to tu funguje nebo ne. Mimochodem, me oblibene tema....vi nekdo z vas, ze technicky je Valshaares(odpustte pokud jsem to napsal spatne Škleb) je knezka/wizard? Celkem prekvapko ne?
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Listopad 21, 2009, 06:02:08 pm

samozřejmě víme. Nicméně je přirozeností hráče Nwn kafrat na forech a šířit rozumy vyčtené z příruček a manuálů. ´
Sám jsi hráčem, tudíš předpokládám, že to jistě pochopíš.

Pohodlně se posad a klidně přispěj svým jistě podnětným názorem
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Listopad 21, 2009, 06:10:58 pm

samozřejmě víme. Nicméně je přirozeností hráče Nwn kafrat na forech a šířit rozumy vyčtené z příruček a manuálů. ´
Sám jsi hráčem, tudíš předpokládám, že to jistě pochopíš.

Pohodlně se posad a klidně přispěj svým jistě podnětným názorem

Podnetnym? Pral bych si aby byl. Vyplazuji jazyk Mrknutí
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Listopad 21, 2009, 06:11:18 pm

 Škleb Škleb
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Listopad 21, 2009, 06:38:35 pm

Je fakt ze Mikihall to jeme prehani. Ale taky mi je divny rozdavat expi podle buildu. Az si kazdej stavi co chce a jak chce. Prece jen RP je o volnosti.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Listopad 21, 2009, 06:44:23 pm

Je fakt ze Mikihall to jeme prehani. Ale taky mi je divny rozdavat expi podle buildu. Az si kazdej stavi co chce a jak chce. Prece jen RP je o volnosti.
Nepřehání, je fakt že já třeba už jsem viděl drowí kněžku která měla build 16 klerik / 4 BG / 20 zaklínač. Úsměv
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Listopad 21, 2009, 08:21:19 pm

On to nemyslel takhle Arashi. Oprosti se už konečně od PG klišé a začni uvažovat i v jiné, obecnější rovině  Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Listopad 21, 2009, 08:23:03 pm

On to nemyslel takhle Arashi. Oprosti se už konečně od PG klišé a začni uvažovat i v jiné, obecnější rovině  Úsměv
Ale mě to takhle baví Úsměv
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Listopad 21, 2009, 11:11:17 pm

Ale MikyHall ma pravdu Úsměv. k cemu je vsechna ta hierarchie a nejaka pravidla, kdyz se jimi nikdo nechce ridit a jejim jedno co maji za postavu, zajima je akorad jak maji silny build a proti jak silnemu buildu stoji, tohle mi fakt kazi hru a nemam to rád, kdyz nekdo rika ja budu mit otroka na 40 levlu a zabiju vse co by me chtelo zotrocit, nebo budu mit silneho drowa maga zeny se mi budou pak klanet.
Podle me je podtemno predevsim misto na RP hru plati tam prisna pravidla a podle nich by se melo hrat, ja mit otroka na 40 levlu, jednolevlove drowce by nedelalo problem ho zotrocit, kdyz bude hrat Rp. Myslim ze je to svet pro hrace ktery snesou takova to pravidla rozdeleni vlady a chteji si zahrat Rp a ne pro hrace kteri nesnesou pomysleni ze jsou nekomu podradni ze jejich postava je slabsi nez ta knezka pritom ma o 20 levlu vic a chteji rychle dosahnout 40 levlu byt silnejsi nadevsechny a nejaka hierarchie je nezajima.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Listopad 22, 2009, 12:27:53 am

jj, presne tak

ale i povrch by tak mel vypadat, i kdyz tak to neni tak prisny a je to o hodne volneji nalajnovany, protoze tam prevazuje "dobro", ktere ledacos toleruje
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Listopad 22, 2009, 01:02:11 am

jj, presne tak

ale i povrch by tak mel vypadat, i kdyz tak to neni tak prisny a je to o hodne volneji nalajnovany, protoze tam prevazuje "dobro", ktere ledacos toleruje

Tak tady bych si rejpnul sice to maš v uvozovkach ale diva se někdo na statistiky přesvědčeni? Úsměv
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Listopad 22, 2009, 01:39:51 am

Skrytě prevazuje zlo Úsměv, ale povrch navenek pusoby jako dobry svet, kde si nikdo neodvazi udelat neco spatneho verejne Úsměv, tudiz tam vladne a verejne prevazuje "dobro " Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 8
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS