Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 28, 2024, 10:19:41 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
  Tisk  
Autor Téma: Zavedeni realii  (Přečteno 44483 krát)
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #60 kdy: Listopad 18, 2009, 04:27:16 pm

proc by se mel kazdy stvat jenom nad tim co se tyka jeho? To ze tu hracum neco vadi aniz by se jich to tykalo na tom neco bude ze.

A ano ovlivni to predevsim vetsinu postav v podtemnu, coz znamena ze se vetsina hracu z podtemna na to vyprdne hrát tu.
a kazdy dalsi novy kdo by si chtel zahrat dole ho to rychle prejde, protoze si akorad muze sam behat po krajince, nema tam mesto kam by mohl jedine se nabyzi vesnice uprchliku ktera ma par vitrin se zakladnim zbozim a dole nejsou ani nikde verejne dilny.
A pravdepodobne se na to vykasle, protoze mozna jednou dosahne treba 30. levelu, nejake podstaty svoji postavy, minulosti, bude se snazit vyvoj v podtemnu nejak ukocirovat lepsim smerem a prijde nekdo a rekne mu ze je jeho postava nezadouci a jen tak ji hodi do kose. Motivace jak blazen.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Snekoun
Host
Odpověď #61 kdy: Listopad 18, 2009, 04:36:39 pm

kazdy dalsi novy kdo by si chtel zahrat dole ho to rychle prejde, protoze si akorad muze sam behat po krajince, nema tam mesto kam by mohl jedine se nabyzi vesnice uprchliku ktera ma par vitrin se zakladnim zbozim a dole nejsou ani nikde verejne dilny.

Ted jsi na to kapnul takle to tam totiz ted funguje. Mesto je uzavrene novackum a nikoho si tam ty divny podtemnaci nepusti ( byl jsem u toho kdy jste novym postavam rikali ze do mesta nesmi ). Cele podtemno jsou defakto dva spolky ktere jsou provazene s povrchem. Navzajem se supportují a pár vyvolených na povrchu si s nima vesele obchoduje.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #62 kdy: Listopad 18, 2009, 04:38:23 pm

Zavedenim realii, se nekolik postav (vetsinou tech kvuli kterym se realie zavedly) stalo neplatnymi a nebo nedoporucenymi.
Vsechny tyhle postava se mohou prihlasit DM a domluvit se na vyreseni situace.
Mozne je napriklad:
- uprava postavy, jako treba zmena presvedceni
- zruseni a zalozeni jine postavy s prevedenim xp a majetku


len pripominam prvy prispevok a pripajam odkaz na zoznam K2 teamu http://kandelabrie.dontexist.net/index.php?team 

+

este upozornujem na novu a velmi zaujimavu novinku ... "strazne veze" a vetesnik

Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #63 kdy: Listopad 18, 2009, 04:44:47 pm

realie se prave zavadeli hlavne kvuli tomu jak podtemno vypadalo, aby se dalo dohromady… bohužel bylo plne druidu, paladinu, zen-caroredeju, … same „unikaty“, ale normálního podtemnaka by jsi lupou mohl hledat  Úsměv


A ano ovlivni to predevsim vetsinu postav v podtemnu, coz znamena ze se vetsina hracu z podtemna na to vyprdne hrát tu.
a kazdy dalsi novy kdo by si chtel zahrat dole ho to rychle prejde ... PROC ?
Edit: jde mi proste o to ze tim zakazem navic zena-carodej znicite i tech poslednich par drowu kvuli kterym to tam jeste jakstak zije.
Ovlivni to hlavne ten chaos co v podtemnu vlanul viz citace Neuse , ted aspon kazdej zacinajici hrac v podtemnu vi do ceho jde ....
Zaznamenáno
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #64 kdy: Listopad 18, 2009, 04:47:03 pm

Mohu se zeptat, je nějaké volné DM, které by mi pomohlo vyřešit tu postvu s postihem XP?
Zaznamenáno




Orathe
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #65 kdy: Listopad 18, 2009, 04:50:12 pm

Mě se nejvic nelibi ta blbost že drowka nemuže byt magik. Zatím všude kde jsmem něco o drowech četl byla drowka čaroděj docela běžná věc. Dokonce drowka zloděj atd ale maj nižši postaveni jak kněžky každopadně magicke uměni drowove považuji za něco ceneho proto maj drowove agici i když jsou muži vyšší postavení i nad tím nejlepším generalem. Ale pořád menší jak kněžka. Nikde jinde krom vašich teorii ktere ani nepodložite e nevyskytuje že by drowky nemohly bejt nic ineho než kněžky.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #66 kdy: Listopad 18, 2009, 04:56:30 pm

kazdy dalsi novy kdo by si chtel zahrat dole ho to rychle prejde, protoze si akorad muze sam behat po krajince, nema tam mesto kam by mohl jedine se nabyzi vesnice uprchliku ktera ma par vitrin se zakladnim zbozim a dole nejsou ani nikde verejne dilny.

Ted jsi na to kapnul takle to tam totiz ted funguje. Mesto je uzavrene novackum a nikoho si tam ty divny podtemnaci nepusti ( byl jsem u toho kdy jste novym postavam rikali ze do mesta nesmi ). Cele podtemno jsou defakto dva spolky ktere jsou provazene s povrchem. Navzajem se supportují a pár vyvolených na povrchu si s nima vesele obchoduje.

A ty chces rict, ze tema zmenama jste to vyresili? Jak vime, jsou nektere suroviny, ktere nenajdete na povrchu a nektere ktere nenajdete v podtemnu. Mimochodem, jeste se vratim k problemu drowu na povrchu.......za poslednich nekolik tydnu jsem dole potkal vic povrchnanu, nez na svych par vypravach na povrchu. Jeste byste meli dat do pravidel, ze kazdy drow musi umoznit kopani v dolech v podtemnu, pripadne pokud kopacum dojdou krumpace je plne zasobyt adamntitovejma krumpacema. Jo pockat, to bude trochu problem.....dole neroste Javor. A k veci se zavrenym mestem, mesto je zavrene, take z duvodu pronikani povrchnanu do podtemna. Politika Grayu nepoustet do mesta nikoho je mozna nestastna, ale urcite se da resit i jinak. Jak je mozne, ze jsem se v takovych podminkach vyexpil na 28. lvl, mam v Elgu dum a dokonce jsem zalozil novy spolek dole......Hm, mozna proto ze jsem nebyl pohodlnej a neco delal. A pak prijdete s novejma pravidlama a cely mi to hodite do kose? Musim opravdu podekovat a spytovat svedomy nad tim jak si tu vlastne hajim jen svuj nazor, protoze se mne to bezprostredne tyka. No jo ale proc ne ze jo, napisu DM a oni mi z postavy udelaj nejakou jinou, jak RP pristup. Zapomeneme na par udalosti pred tim a zacnem od znova. Vlastne takovej castecnej WIP podtemna.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #67 kdy: Listopad 18, 2009, 04:57:00 pm

Mě se nejvic nelibi ta blbost že drowka nemuže byt magik. Zatím všude kde jsmem něco o drowech četl byla drowka čaroděj docela běžná věc. Dokonce drowka zloděj atd ...  Nikde jinde krom vašich teorii ktere ani nepodložite e nevyskytuje že by drowky nemohly bejt nic ineho než kněžky.
To tu snad ani nikdo nepsal, nebo jo? Jen že kněžka je pro ně to top povolání. Aspoň takhle jsem to pochopil já... V reáliích je jen psáno, že se málokdy vyskytují čarodějky nebo zaklínačky... další povolání jsou celkem běžný, akorát nemají takovou prestiž, ne?
Ale jinak se mi to taky moc nelíbí, vzhledem k tomu, že to hází klacky pod nohy z hlediska kreativity...  Smutek
Poslední změna: Listopad 18, 2009, 05:14:37 pm od trepik Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #68 kdy: Listopad 18, 2009, 04:58:57 pm

porad se volalo po upravach,ted to mame  Škleb
Zaznamenáno

cyco
Šampión
**
Příspěvků: 127



Zobrazit profil
Odpověď #69 kdy: Listopad 18, 2009, 05:02:16 pm

Dovolim si zde postnout jeden obrázek (myslim ze snad je od lyce)..
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #70 kdy: Listopad 18, 2009, 05:10:10 pm

Ježiš, tohle neřešte, jednoduše:
Druid - to se neslučuje s jejich přirozeností
Muž klerik - nemá podporu bohyně lloth
Sorc, bard, RDD, PM - nečisté
Wizard - jediný možný přístup k magii (doména spíše mužů, ženy bývají kněžky)

takže to znamená že Wizard tedy nebude nečistý? a postih na xp mu zustava?
nikde nikdy nikdo v realiich nenapsal ze carodej je necisty... nevim kde se to vzalo
postih ma zena-carodej, protoze by ji ostatni zeny-knezky sezraly za ziva, protoze urazi jejich nadrazene postaveni



ostatni zeny knezky sezrali? a proc teda tomu tak neni? Proc tam doted meli carodejky normalni i vyssi postaveni? Vpohode se snaseli s knezimi a ted najednou konec. Da se to vpohode brat tak ze ne kazda drowka muze byt knezim protoze neziska dostatecnou prizen boha a tak je carodejkou, nema postaveni vysoke jako knezka ale silna muze byt.

jestli na tom jak podtemno vypadalo do ted, ukazujes ze je na reáliích něco spatne, tak to mas otoceny…

realie se prave zavadeli hlavne kvuli tomu jak podtemno vypadalo, aby se dalo dohromady… bohužel bylo plne druidu, paladinu, zen-caroredeju, … same „unikaty“, ale normálního podtemnaka by jsi lupou mohl hledat  Úsměv
Tak si tu lupu pořid. Naštěsti tyhle realie nejsou až tak drasticke každopadně jste ted udělali  tohle drowky leda kněžky. Protože ostatni už je hrozna kombinace podle vas. Inak ta tabulka caguse mě vubec nezajima nejen že neni nijak dobra navic na K2 nepoužitelna.  Rod grey jede podle sebe a druhy drowsky rod pojede podle tohohle http://drowirise.wz.cz/drowove.htm  jestli si to nahodou někdo z WB přečte a budem it připominku at to pisne na pm.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #71 kdy: Listopad 18, 2009, 05:25:43 pm

kazdy dalsi novy kdo by si chtel zahrat dole ho to rychle prejde, protoze si akorad muze sam behat po krajince, nema tam mesto kam by mohl jedine se nabyzi vesnice uprchliku ktera ma par vitrin se zakladnim zbozim a dole nejsou ani nikde verejne dilny.

Ted jsi na to kapnul takle to tam totiz ted funguje. Mesto je uzavrene novackum a nikoho si tam ty divny podtemnaci nepusti ( byl jsem u toho kdy jste novym postavam rikali ze do mesta nesmi ). Cele podtemno jsou defakto dva spolky ktere jsou provazene s povrchem. Navzajem se supportují a pár vyvolených na povrchu si s nima vesele obchoduje.


jo uzasne takze jste udelali podtemno kde nikdo nebude hrat a nic nebude, jestli jste to teda tahle chteli tak je to vporadku.
Edit:Z toho co tu pisete mi pripada, ze chcete akorad znicit podtemno. Ti dva spolky ktere zminujes tezko budou dal existovat kdyz vnich kazdy prestane hrat a tudiz pro kazdeho novacka tam nic neni, nema skym hrat, nema se kam dostat, nemuze nic.
Poslední změna: Listopad 18, 2009, 05:30:25 pm od PiAn0 Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #72 kdy: Listopad 18, 2009, 05:27:09 pm

kazdy dalsi novy kdo by si chtel zahrat dole ho to rychle prejde, protoze si akorad muze sam behat po krajince, nema tam mesto kam by mohl jedine se nabyzi vesnice uprchliku ktera ma par vitrin se zakladnim zbozim a dole nejsou ani nikde verejne dilny.

Ted jsi na to kapnul takle to tam totiz ted funguje. Mesto je uzavrene novackum a nikoho si tam ty divny podtemnaci nepusti ( byl jsem u toho kdy jste novym postavam rikali ze do mesta nesmi ). Cele podtemno jsou defakto dva spolky ktere jsou provazene s povrchem. Navzajem se supportují a pár vyvolených na povrchu si s nima vesele obchoduje.


jo uzasne takze jste udelali podtemno kde nikdo nebude hrat a nic nebude, jeslti jste to teda tahle chteli tak je to vporadku

Chytremu napovez hloupeho kopni ...vic netreba dodavat.
Zaznamenáno
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #73 kdy: Listopad 18, 2009, 05:29:49 pm

A jeste jste zapomneli na jednu dulezitou vec tykajici se drowu. Zda se mi ze jediny Drowi buh, ktereho tu znate je Lloth. Rad bych pripomnel jeji dceru Eilistrae, bohyne hodnych drowu rebelu, kteri se snazi zit v miru s povrchem a znicit Lloth. Podle FR jsou ve hre tito drowove porad vedeni jako Lawfull evil, i pres to ze se snazi zit lepsi zivot nez jejich temni pribuzni. S tim souvysi i to ze mezi nimi hledaji utociste prave nezvykli drowove, jako jsou naprklad zaklinaci nebo bardove, kteri mimochodem take nejsou obvyklim jevem ve drowi spolecnosti,  a vselijake jine neprirozenosti mezi drowy uctivajici Lloth.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #74 kdy: Listopad 18, 2009, 05:30:52 pm

kazdy dalsi novy kdo by si chtel zahrat dole ho to rychle prejde, protoze si akorad muze sam behat po krajince, nema tam mesto kam by mohl jedine se nabyzi vesnice uprchliku ktera ma par vitrin se zakladnim zbozim a dole nejsou ani nikde verejne dilny.

Ted jsi na to kapnul takle to tam totiz ted funguje. Mesto je uzavrene novackum a nikoho si tam ty divny podtemnaci nepusti ( byl jsem u toho kdy jste novym postavam rikali ze do mesta nesmi ). Cele podtemno jsou defakto dva spolky ktere jsou provazene s povrchem. Navzajem se supportují a pár vyvolených na povrchu si s nima vesele obchoduje.


jo uzasne takze jste udelali podtemno kde nikdo nebude hrat a nic nebude, jeslti jste to teda tahle chteli tak je to vporadku

Chytremu napovez hloupeho kopni ...vic netreba dodavat.
Hh to je jen vaše blba vymluva že je to nehratelny protože vvas ti zly greyanci nepustily do města měli jste jet od začatku greyove jsou odpadli drowove zanevřeli na Lloth atd bohužel nebyl žadnej jiny rod tak silny aby je smetl z povrchu zemskeho nelibilo se vám to měli jste stim něco udělat. A ne pindat  že je to nehratelne a jit nahoru.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS