Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 01, 2024, 10:41:23 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Druid a kouzla  (Přečteno 7404 krát)
broom.broom
Nováček

Příspěvků: 10



Zobrazit profil
kdy: Říjen 13, 2009, 10:44:34 am

zdravicko, nevim jestli to je bug nebo jestli to tak ma byt, ale kazdopadne mi to pride nelogicky.... mam druida a asi jako kazdej mam nejaky veci na pridani moudrosti, coz mi i zvetsuje pocet kouzel v urcitem kruhu magie, ale kdykoliv se promenim do nejake zvireci formy automaticky mi pridana kouzla, ktere mam navic diky predmetum zmizi a po navratu do lidske formy nemam ani bonusy vlastnosti ani kouzla musim sliknou a obliknout obleceni s bonusy  a znovu zadat kouzla a opet spat.... ?
Zaznamenáno

Temnota je muj vladce.
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1 kdy: Říjen 13, 2009, 10:55:05 am

Itemy se nemerží, proto při proměně ztrácíš všechny bonusy, které z nich máš.

Bohužel to slíknutí a znovu oblíknut by asi být nemělo.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Říjen 13, 2009, 10:55:58 am

Jak si uvedl, mas veci, ktere ti pridavaji moudrost a tim sloty, jenze kdyz se promenis do nejake formy, treba litajiciho dracka, tak zrovna treba boty s moudrosti asi nosit nebudes moct...

Takze zjednodusene, sloty vypadavaji protoze urcita promena muze nosti jen urcite veci ,takze ty vlastne pri promene ty veci svliknes...to prevlikani pri navratu do cloveka je zvlastni..
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
broom.broom
Nováček

Příspěvků: 10



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Říjen 13, 2009, 11:19:58 am

tak jinak dyz se menim, tak transformuju vsechnu hmotu, co tvori me a my obleceni  nemusim se predtim svlict, tudiz by se to po navratu melo vratit zpet, tak jak to bylo a ne ze zmizi bonusy a kouzla musim se prevlict... Nemluve o tom, ze je to dost nebezpecny v nekterejch lokacich... mel by to bejt bonus pro postavu a pride mi to spis jako nevyhoda...
Zaznamenáno

Temnota je muj vladce.
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Říjen 13, 2009, 11:25:57 am

zdravicko, nevim jestli to je bug nebo jestli to tak ma byt, ale kazdopadne mi to pride nelogicky.... mam druida a asi jako kazdej mam nejaky veci na pridani moudrosti, coz mi i zvetsuje pocet kouzel v urcitem kruhu magie, ale kdykoliv se promenim do nejake zvireci formy automaticky mi pridana kouzla, ktere mam navic diky predmetum zmizi a po navratu do lidske formy nemam ani bonusy vlastnosti ani kouzla musim sliknou a obliknout obleceni s bonusy  a znovu zadat kouzla a opet spat.... ?

myslim ze k tomu to tematu mohu rici dost i z vlastni zkusennosti.

mam li veci ktere dana forma nemuze nosit .. tak si je "system" chytre pred promenou svlikne a ulozi ti do neviditelneho batohu = ztrata bonusu z daneho itemu diky sundani itemu. Potom ti ten "system" chytre zase veci z neviditelneho batuzku navlikne na tebe pri promene zpet do cloveka. Toto svlikani prevlikani probiha i pri promenach ktere ty dane veci mohou  mit, ale vetsinou je to tak ze sunda jeden item a hned ho zase nanda, tudiz ve vyssich formach.. treba elemental ztratis jen neco malo z moudrosti a  tudiz to je tak jedno kouzlo z levelu maximalne.

proste to ber jako pevne nastaveni. mel bys byt rad ze je ti umozneno se morfnout a nemusis to ze sebe svlikat nebo ze ti to nespadne na zem a ty si to pak nemusis davat do batuzku. takhle mas itemsloty navic.

ad to ze nemas po remorfu bonusy z itemu .. to se obcas stava kdyz se relognes nebo umres v morfu. Jednoducha rada .. reloguj jen v Humanoidni forme. Umirej kdy jak chces ale ressnuti udelej co nejdriv vetsinou se to nepodela a kdyz jo, vis o tom a muzes to hned napravit.
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5 kdy: Říjen 13, 2009, 11:37:15 am

Navíc takhle pracuje základní NWN.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
Host
Odpověď #6 kdy: Říjen 13, 2009, 11:45:39 am

To stejne platí i pro proměny jiných kouzlících povolání. Bonusová kouzla za itemy se ti vymažou a musíš si je po skončení proměny znovu naklikat do kolonek.
Přestal jsem proto přeměny používat i u čaroděje. Nebavilo mě pořád klikat ty kouzla po proměně a používal jsem je jen v největší nouzi.

Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #7 kdy: Říjen 13, 2009, 11:48:56 am

To stejne platí i pro proměny jiných kouzlících povolání. Bonusová kouzla za itemy se ti vymažou a musíš si je po skončení proměny znovu naklikat do kolonek.
Přestal jsem proto přeměny používat i u čaroděje. Nebavilo mě pořád klikat ty kouzla po proměně a používal jsem je jen v největší nouzi.



Přesně tak.

Je to prostě nevýhoda proměn, která vyrovnává ten bonus.

Ale neboj shifter má proměny, které ti umožní mít ten equip na sobě i v proměně.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
broom.broom
Nováček

Příspěvků: 10



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Říjen 13, 2009, 11:49:49 am

jenze ja jako druid musim bejt zatim v nejake forme jinak zdechnu za fterinu...
Zaznamenáno

Temnota je muj vladce.
Snekoun
Host
Odpověď #9 kdy: Říjen 13, 2009, 11:59:15 am

jenze ja jako druid musim bejt zatim v nejake forme jinak zdechnu za fterinu...

Nezdechneš taky hraju druida shiftera a jsem na 9 levelu a nemam problém  Mrknutí To může napsat každý ...
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #10 kdy: Říjen 13, 2009, 12:13:59 pm

Mam mnicha lvl3X a musím nesmím se dostat do flatu, jinak chcípnu jak podsvinče  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Říjen 13, 2009, 12:32:47 pm

navíc vypadávání kouzel je i u klerika bez přeměny
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Orbi
Host
Odpověď #12 kdy: Říjen 13, 2009, 01:07:04 pm

Co kebyze sa pocas premeny ulozi pocet bonusovych wisdom na kozu postavy ako bonus a po zruseni premeny zase odobere? Tak by si postava udrzala naucene kuzla. V pripade monka by to pridavalo este postih na AC.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Říjen 13, 2009, 01:10:17 pm

nejde, promeny jsou v nwn delany tak ze proste pri nahozeni efektu promeny
sundaji vybaveni a nadaji vybaveni... kuze postavy se taky prevlika
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Říjen 13, 2009, 01:13:13 pm

A hlavne kdyz si proste svlikne boty co mu neco umoznuji, tak az se vrati nemel by byt schopen zakouzlit co ty boty umoznily...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Stran: [1] 2
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS