Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 26, 2024, 01:46:33 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Anketa
Otázka: Jaký je váš názor na úpravu Improved invisibility (vylepšená neviditelnost).  (Hlasování ukončeno: Říjen 06, 2009, 10:12:34 pm)
II jako spojení stávajících kouzel Displacement + Invisibility - 9 (24.3%)
Stejná doba trvání, pouze s menším efektem concealmentu (např.30%) - 2 (5.4%)
Nic neupravovat. - 23 (62.2%)
Jiné řešení (napište do postu). - 3 (8.1%)
Celkem hlasů: 34

Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Úprava Improved invisibility (vylepšená neviditelnost)  (Přečteno 12984 krát)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
kdy: Září 29, 2009, 10:12:34 pm

Hlasování jsem nastavil na týden.
A hned jsem hlasoval za 1.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Září 29, 2009, 10:15:15 pm

Dal jsem také 1.
Ale doufám že je to myšleno tak aby invis složka byla na tahy a ukrytí na kola.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Září 29, 2009, 10:16:23 pm

Jop.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3 kdy: Září 29, 2009, 10:21:53 pm

Dal jsem také 1.
Ale doufám že je to myšleno tak aby invis složka byla na tahy a ukrytí na kola.
Přesně tak.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Září 29, 2009, 10:36:40 pm

u 1) zalezi jeste na tom od kdy se pocitaji kola ukryti
od seslani kouzla nebo od zruseni neviditelnosti treba utokem
Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Září 30, 2009, 06:23:10 am

Já hlasoval za tři, zažil jsem spousty "úprav" na spoustě světů a nakonec se to zvrhlo do nekonečné spirály upravování a vyvažování, což vedlo vždy k "omezení" některých hráčských postav a tím k nervovému záchvatu u hráčů. Takže - nechat být - ne snad proto, že by se mi některé návrhy nelíbily, ale z principu.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Září 30, 2009, 08:00:48 am

Dal jsem jiné řešení, ten vylepšenej invis by imho měl být lepší jak obyč invis i obraz. Jde mi o to, že když někdo bude mít TS a zaútočí, tak by měl stejně mít šanci na minutí a to myslím vylučuje Neusovu možnost začít počítat ukrytí od zrušení neviditelnosti. Zase nemá smysl, aby se ukrytí počítalo od seslání. Takže, šlo by zkombinovat concealment 50% a 30%? Že by například od seslání byl concealment 50% a skončil by X kol po zrušení neviditelnosti a dál pokračoval jen 30%?
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Září 30, 2009, 08:27:21 am

Já hlasoval za tři, zažil jsem spousty "úprav" na spoustě světů a nakonec se to zvrhlo do nekonečné spirály upravování a vyvažování, což vedlo vždy k "omezení" některých hráčských postav a tím k nervovému záchvatu u hráčů. Takže - nechat být - ne snad proto, že by se mi některé návrhy nelíbily, ale z principu.

Hlasuji stejne jako Amras tez me nejde o kouzlo samotne ale vliv zmeny na cely herni system a predevsim na pohodovou hru

nic mene premejslel sem vecer o tom snizeni ukryti na 30 a myslim ze na tom neco pravdy mate
z lektvaru dostanu to co s 5 featama a veelice zamerenou postavou
jenze tim bych posilil mnicha s tim jeho prazdnym telem pokud by se i tehle vlastnosti neupravilo ukryti

ja nevim prehodnocuji nazor ma to neco do sebe ale dal jsem nerypat se do toho

Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Září 30, 2009, 08:36:12 am

Spam:
Je to tu jako u mých prarodičů - rodina rozdělená na takovéto tradiční "komunistické" myšlení - babička, a tzv. novátorské myšlení.
Celé mi to připomíná jako když u mých prarodičů spadla omítka a ze stěny vyletěl asi 2m dlouhý měděný kabel - součást elektroinstalace rodinného domu.
Děda se hned ujal toho že to kompletně vyseká a kabely vymění (jakožto elektrikář).
Babička neustále měla argumenty že takhle to funguje. Hold se to tak nechalo. Drát se přikryl závěsem a bylo po starosti.
Takže ted mají v ložnici jeden větší závěs a za ním ze stěny vyčuhuje 2 m drátu, ale hold funguje to... Úsměv
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Září 30, 2009, 08:40:42 am

Spam:
Je to tu jako u mých prarodičů - rodina rozdělená na takovéto tradiční "komunistické" myšlení - babička, a tzv. novátorské myšlení.
Celé mi to připomíná jako když u mých prarodičů spadla omítka a ze stěny vyletěl asi 2m dlouhý měděný kabel - součást elektroinstalace rodinného domu.
Děda se hned ujal toho že to kompletně vyseká a kabely vymění (jakožto elektrikář).
Babička neustále měla argumenty že takhle to funguje. Hold se to tak nechalo. Drát se přikryl závěsem a bylo po starosti.
Takže ted mají v ložnici jeden větší závěs a za ním ze stěny vyčuhuje 2 m drátu, ale hold funguje to... Úsměv

Takze cokoliv co neni tvuj ci tobe podobny nazor je spatny tudiz hodny odsouzeni ? :-)
a jeslti to chapu tvuj nazor je automaticky ten jediny dobry
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Září 30, 2009, 08:46:16 am

Já jsem nikoho nejmenoval, ale tím že na to reaguješ je jasné že se v tom vidíš.

A ano máš pravdu.
Nemám rád lidi co nechtějí provádět změny a úpravy už jen z principu.
Protože oni většinou nemají žádné argumenty.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Září 30, 2009, 09:03:08 am

Huhl, argumentů se zachtělo. No budiž. Až skončíte s tímto já osobně napadnu přesílení mnicha v kombinaci s povoláním SD, klerik, druid, paladin. Budu navrhovat změny v tomto povolání tak aby byl na stejné úrovni jako barbar či hraničář, tj. zrušení imunit v celém povolání, zrušení možnosti kombinovat s některými povoláními kvůli tvorbě nevyvážených PB atd. Na tohle tu narážím, jsou toho plná fóra jiných světů, stačí si to jen otevřít a číst si v tom, potom pochopíš proč zase já nemám rád zásahy do mechaniky hry.

P.S. kásneme mnicha, přijde na přetřes klerik a jeho domény, kásneme klerika a jdeme na přesíleného mága a jeho kouzla, kásneme mága a jdeme na válečníky a jejich devat .... atd. atd. atd.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Září 30, 2009, 09:10:49 am

Já vlastně vůbec nevím, proč tu invisku chcete upravovat? Jen kvůli tomu, aby měl jeden lektvar využití? Nebo aby si někdo vzal SC?
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Září 30, 2009, 09:31:06 am

Já vlastně vůbec nevím, proč tu invisku chcete upravovat? Jen kvůli tomu, aby měl jeden lektvar využití? Nebo aby si někdo vzal SC?
ne protoze Arash 2 utokama z 10 treba netrefi :-) tak se tesi na flat postavu ktera s ebude snazit vychlastat lektvar obrau kterejsto bude mit nizsi trvani nez prazdny telo
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Září 30, 2009, 10:01:10 am

Jaký prázný tělo? ten feat jsem ještě vživotě nepoužil.

Ano bhaalle - jde mi to ten paradox - člověk si proto aby měl ukrytí na tahy musí koupit II, místo obrazu protože obraz je jen na kola.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Stran: [1] 2
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS