Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 20, 2024, 07:40:28 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
Autor Téma: stiznost acc Mafix  (Přečteno 20826 krát)
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
kdy: Září 11, 2009, 05:10:27 pm

acc: Mafix
postava Meram Gook
prohresek: odlog pred smrti

Situace:
po prohranem souboji hrac podlehl kouzlu a dostal se na 0HP zacal krvacet. Kdyz uz chybelo 1-2 HP aby umrel tak telo zmizelo a hrac se odlogl.Po chvilce nabehl acc Lestat1112 s postavou Morgan Ruith a vycistil pole. Pak se acc Mafix logl do hry a tellem zacal upozornovat ze mu hra spadla cemuz ja neverim prave kuli vycisteni hracem s acc Lestat1112 a naslednem nalogovani hrace acc Mafix.

Poslední změna: Září 11, 2009, 05:14:24 pm od aster3 Zaznamenáno

Mad
Hrdina
***
Příspěvků: 290



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Září 11, 2009, 05:14:44 pm

Neodlogl ale spadla hra a kdyby nespadla tak jsi mrtvej, protože v době kdy se kousla jsi byl sevřenej a já kouzlil posílené igm, Morgan běžel za naší skupinou, která razila plnit quest.
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2 kdy: Září 11, 2009, 05:17:55 pm

Neodlogl ale spadla hra a kdyby nespadla tak jsi mrtvej, protože v době kdy se kousla jsi byl sevřenej a já kouzlil posílené igm, Morgan běžel za naší skupinou, která razila plnit quest.

Dokaz ze padla hra. Podle me to je jen snaha o ututlani. Nemluv co by bylo a dej si na me imaginarni ignore list pac s lidmi jako ty nema cenu neco resit. Dekuji  Mrknutí
Zaznamenáno

Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Září 11, 2009, 05:26:30 pm

no jen me je blbe ze automaticky odpor znamena zabij co vidis ja to takhle nehraju nemam duvod pobihat a vse cerveny vrazdit nicmen jeslti ti padla hra tak to tak beru a ok jen bych teda pro priste zkusil zahrat ne automaticka cervna = IGMS spam to me moc nebavi
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Září 11, 2009, 05:28:08 pm

Nj, ale zase dokaž že nepadla Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Amy
Host
Odpověď #5 kdy: Září 11, 2009, 05:28:51 pm

Neodlogl ale spadla hra a kdyby nespadla tak jsi mrtvej, protože v době kdy se kousla jsi byl sevřenej a já kouzlil posílené igm, Morgan běžel za naší skupinou, která razila plnit quest.

Všimni si Made, že NIC neříkám a nikterak na nic NEPOUKAZUJI.
N
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6 kdy: Září 11, 2009, 05:31:50 pm

Nj, ale zase dokaž že nepadla Vyplazuji jazyk


S timhle kdyz tohle projde tak pak se bude stacit odvolavat na to ze ti padla hra.

A hele utoci na me postava ktera me zrejme zabije tak odlognu a reknu ze mi padla hra. lognu za 5 minut a vse je v pohode... tohle tu chces ?
Zaznamenáno

Amy
Host
Odpověď #7 kdy: Září 11, 2009, 05:32:44 pm

Astere, tohle nech být, je to zbytečné, ničím si nepomůžeš a odpovědi, slušné bez vyhrážení, se stejně nedočkáš. Akurát si vysloužíš Ban. Nahlásit jsi to nahlásil, at si to přeberou jiní odpovědní.
Zaznamenáno
Mad
Hrdina
***
Příspěvků: 290



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Září 11, 2009, 05:33:16 pm

Dokazovat, že padla hra se dost dobře nedá, jediné co by to možná mohlo doložit je zmizení těla. Já s tebou nechci řešit jen jsem hned co se mi povedlo lognout poslal omluvu protože jsem to považoval za slušné.

Jinak sviteček není jen o odporu a ty jsi na mě běžel se zbraní než jsem zkočil do útočiště, takže důvod útočit byl také.
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #9 kdy: Září 11, 2009, 05:37:02 pm

Dam na radu Amy a Neila, tudiz nebudu sem uz prispivat kazdopadne je to velice osemetna situace a sem zvedavej jak rozhodne team...
Zaznamenáno

Bubo
Nováček

Příspěvků: 37


Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Září 11, 2009, 05:39:57 pm

Jenže si vemte že podtemno útočí taky bez důvodu. Respektive oni si dycky důvod najdou ale je to vždy zákeřenej útok. Pak se nedivte že na červeně svíticí postavy někdo útočí. Ve Větrově už mnozí s kápí vybíjeli stráž a obchodníky a spoléhají na kápi. Sami jsou nedotknutelní, protože je přece nikdo přes kápi nevidí, ale oni zabíjí každého. (podle mě ale kápě neskryje obličej)
Zaznamenáno

Celenfix Yanodelen
Amy
Host
Odpověď #11 kdy: Září 11, 2009, 05:41:50 pm

Podle mě přeměna neskryje oblečení Úsměv
Jak jsem radil Vendelínovi, tohle jsou auditka o hov*ě Úsměv

Zamknout hned po založení
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Září 11, 2009, 05:43:08 pm

Dokazovat, že padla hra se dost dobře nedá, jediné co by to možná mohlo doložit je zmizení těla. Já s tebou nechci řešit jen jsem hned co se mi povedlo lognout poslal omluvu protože jsem to považoval za slušné.

Dokazovat se to dá, ono málokdy padne jen tak....
Většinou se objeví nějaké chybové okno, stačí stisknout printscreen a máš ho na obrázku s časem.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Mad
Hrdina
***
Příspěvků: 290



Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Září 11, 2009, 05:48:05 pm

mě se jen kousne obraz a pak to spadne, nic se fotit nedá... dneska už to udělalo 2x, přemýšlím o jestli není pryč jedna ram, protože se cuká i hudba
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Září 11, 2009, 05:55:00 pm

Dokazovat, že padla hra se dost dobře nedá, jediné co by to možná mohlo doložit je zmizení těla. Já s tebou nechci řešit jen jsem hned co se mi povedlo lognout poslal omluvu protože jsem to považoval za slušné.

Dokazovat se to dá, ono málokdy padne jen tak....
Většinou se objeví nějaké chybové okno, stačí stisknout printscreen a máš ho na obrázku s časem.
Mě to okno s chybovou hláškou blokuje Kerio Personal FW, takže já bych dokazoval prd leda Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS